Vade Farksız 3 Taksit!
 

Thetford C223 cs 12V Çekme Karavan Döner Kasetli Tuvalet + Servis Kapağı

Stok Kodu: 200868SP
Stok Durumu: Stokta var
Paylaş
25.899,28 ₺
20.143,88 ₺
Ücretsiz Kargo

En geç 26 Haziran, 2024 tarihinde kargoda

+
-

Ürün Açıklaması

Taksit Seçenekleri

Soru & Cevap

İade ve Değişim

İade ve cayma hakkı

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz vebildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade Kargo gönderilerinde Kargo bedeli ödemeden Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile yapılması gerekir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir. Anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO ile gönderilmeyen kargolar teslim alınmamaktadır.

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.

İadenin, satın alınan ürün vakum ambalajlı ise ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.
 

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânların da yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünüiadeetme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” .

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer.

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

Cayma hakkı

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren Ondört içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmek sizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 14 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir.

Ürün İade kargo gönderimi yapılamadan öden hesabınızdan, İade talep başvurusu oluşturulması gerekilmektedir. İade başvurusu için ön talep oluşturmadan yapılan gönderimlerde firmamız sorumlu değildir.

DEĞİŞİM HAKKI

Ürün değişimi işlemlerinde öncelikle web sitemiz üzerinden hesabınızdan ticket mesaj artarak veya 0 850 3050054 numaradan ulaşarak üründe yaşadığınız sorunu ve hangi ürünle değiştirmek isteyeceğini belirtiniz. Müşteri temsilcinizin ticket mesajınızdan sonra sizi yönlendirmiş olduğu talimatlara göre Anlaşmalı olduğumuz Mng Kargo firması ile ürün Kargo bedeli Ödemeden gönderimini gerçekleştiriniz.

Ürün Değerlendirmeleri

0,0 /5.0
Tavsiye edilen 0 kişi bu ürünü değerlendirdi
5,0
0
4,0
0
3,0
0
2,0
0
1,0
0

 


Stok kodu: 1305590

Servis Kapağı Pakete Dahildir.

 

 • C223-CS Kaset Tuvalet:
 • Karavan Temiz su deposuna doğrudan bağlantı
 • Elektrikli yıkama sistemi
 • Arka kapak sıhhi tesisatı gizler

Çıkarılabilir atık tutma tankı, onu karavanınız veya karavanınız için nihai sıhhi çözüm haline getirir. Daha azıyla yetinmeyin ve en iyisini elde edin.

Piyasadaki en yüksek oturma konforu seviyesi
Hafif, yüksek kaliteli, dayanıklı plastik
Tam kase kapsama alanı ile sessiz ama güçlü yıkama sistemi


Kolay ve rahat boşaltma

Thetford C223 iki parçadan oluşur: kalıcı olarak monte edilmiş bir tuvalet ve çıkarılabilir bir atık tutma tankı. Kullanışlı bir gösterge, deponun ne zaman boşaltılması gerektiğini bilmenizi sağlar ve karavan, karavan veya karavanın dışındaki küçük bir kapıdan depoya erişebilir ve depoyu çıkarabilirsiniz. Bu tuvalet, yıkama için motorlu karavan basınçlı su sistemini kullanır. Ek banyo alanı boşaltmak için koltuk 180 derece döndürülebilir. Motorlu evler ve karavanlar için idealdir.

Özellikleri:

Kullanıcı dostu kontrol paneli
Çağdaş, ev benzeri tasarım
Optimum alan kullanımı: 2 x 90 derece dönebilen klozet
Kolay temizlenebilir kase tasarımı
Sıçramadan boşaltmak için havalandırma pistonu
Entegre tekerlekli ve kolay çekilebilir kulplu atık tutma tankı
Ekstra hacimli atık tutma tankı (18 litre)
Güçlü yıkama sistemi


Thetford C223CS Karavan ve Karavan Kaset Klozet Özellikleri:

 • Piyasadaki en yüksek oturma konforu seviyesi Hafif, yüksek kaliteli, dayanıklı beyaz plastik
 • - Tam hazne kapsama alanına sahip sessiz ama güçlü yıkama sistemi
 • - 12V Elektrik
 • - Atık tutma tankı ne zaman olduğunu gösterir boşaltılması gerekiyor
 • - Tekerlekler üzerinde atık tutma tankı
 • - Sıçramadan boşaltma için havalandırma düğmesi
 • - Otomatik basınç tahliye havalandırması gaz oluşumunu önler, tankın sıçramadan açılmasını sağlar
 • - Boşaltma için dahili döner ağız
 • - Atık tankı kapasitesi: 18L
 • - Yıkama suyu deposu kapasitesi: Aracın merkezi su deposuna bağlıdır.
 • - Boyutlar: H534 x G394 x D580mm

 

 

Benzer Ürünler
Hızlı Teslimat

Seçili ürünlerde aynı gün kargo imkanı!

Güvenli Alışveriş

Güvenli ve hızlı alışveriş imkanı

Yardım ve Destek

09:00 - 18:00 Bizi Arayın!