Vade Farksız 3 Taksit!
 

Hakkımızda

 

2K Kamp Karavan Market, 2019 yılında uzun yıllardır çekme karavancılık yapan Yetim ve Dolgun aileleri ortaklığında kurulmuştur. Başlangıcında E-Ticaret sitesi olarak kurulan şirketimiz 2020 yılında 1200 metrekare hizmet binası ile Türkiye'nin en büyüğü olarak yeni yerinde hizmete başlamıştır. Şirketimiz kurulduğu andan itibaren Eltesan Mobil firması ile ortaklığa girerek HYMER ERIBA, TABBERT, KNAUS, WEINSBERG, BÜRSTNER ve BRAVIA karavanlarının Türkiye temsilciliğini almıştır.

2020 yılında Avrupa karavan aksesuar pazarının en büyük firmalarından olan FRANKANA FREIKO'nun Türkiye yetkili temsilcisi olarak ürün tedarik ve satışını yapmaktadır.

Şirketimiz temsilcisi olduğu karavan markalarının yanında sahip olduğu aksesuar markaları ve Eltesan Mobil ortaklığı ile beraber Türkiye karavan pazarının en büyük tedarikçisidir.

Şirketimizin diğer bir iştiraki olan MEGMOBİL firması ise hem e-ticaret hemde toptan ürün satışı ile karavan üreticilerinin tedarik ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Yine aynı şirketin bir diğer iştiraki olan POYRAZLAR KAMP alanı karavanseverlerin yakından tanıdığı ve konakladığı bir işletmedir.


Bunun yanısıra ortağı olduğu BOM OTOMOTİV şirketi ile beraber Polonya'nın en büyük çekidemiri tedarikçilerinden olan HAKPOL markasını Türkiye'de temsil etmektedir. Sakarya 1. organize sanayi bölgesinde 1100 metrekare kapalı alana sahip olan tesisinde hem Hakpol çekidemiri montaj hizmeti vermekte hemde Türkiye sathına yayılmış 134 çeki demiri bayisine Hakpol çekidemiri sevkiyatı yapmaktadır.


2K Karavan Servis alanımız yetişkin personeli ile her türlü markaya sahip karavanlara servis hizmeti vermekte ve sahibi olduğumuz markaların aksesuarlarının montaj ve bakım hizmetini vermektedir. Avrupanın en büyük karavan alt yapı şase markası olan ALKO'nun Türkiye 'deki en büyük servis noktasıdır. 

 

Hızlı Teslimat

Seçili ürünlerde aynı gün kargo imkanı!

Güvenli Alışveriş

Güvenli ve hızlı alışveriş imkanı

Yardım ve Destek

09:00 - 18:00 Bizi Arayın!