Vade Farksız 3 Taksit!
 

Chrysler

Sıralama :

Filtre

Markalar
Fiyata göre filtrele

Chrysler Çeki Demiri Maliyeti ve Çeşitleri

Chrysler çeki demiri maliyeti, aracın modeline, Canbus Modüllü veya Universal 7 - 13pin elektrik tesisat seçimine göre ve çeki demiri tipine göre değişkenlik gösterir. Öncelikle, genel çeki demiri çeşitlerine bir göz atalım: Chrysler araçlarda römork veya karavan için en çok tercih edilen araçlar Captiva ve Cruze modelleridir.

  1. Sabit Çeki Demiri: Günlük kullanım için önerilir, maksimum çekme ağırlığına uygundur, son derece dayanıklıdır.
  2. Flanşlı Seviye Çeki Demiri: Yükseklik ayarlanabilir, 2 ve 4 delikli dübellerle uyumludur, ağır hizmet çekmeye uygundur.
  3. Yatay Sökülebilir Çeki Demiri: Ara sıra kullanıma uygun, hırsızlığa karşı korumalı, basit tek elle montaj, tam otomatik kilitleme mekanizması.
  4. Dikey Sökülebilir Çeki Demiri: Sahte sistem, ayrıldığında görünmez, hızlı montaj, üç top kilitleme mekanizması.

Chrysler Araç Çeki Demiri Fiyatları ?

Chrysler Çeki demiri fiyatları, bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik gösterir. Çeki demiri fiyatları, çeki demiri çeşitlerine göre ve elektrik tesisatı çeşitlerine göre fiyatlar değişmektedir. Çeki demiri fiyatları 6105TL'den başlamaktadır. Sökülebilir, Flanşlı, Sabit olarak değişir. Araç sahibine maliyet olarak Çeki demiri  + Tesisat + Proje + Montaj+  TSE + Noter olarak ödemeleri bulunmaktadır. Şirketimizde TSE ve noter hariç diğer bedeller tahsil edilir.

Chrysler  aracınıza çeki demiri taktırmadan önce dikkate almanız gereken bazı önemli faktörler şunlar olabilir:

  • Aracınızın çeki gücü ve taşıma kapasitesi.
  • Çeki demiri montajının aracın garanti durumu üzerindeki etkisi.
  • Çeki demiri montajı için profesyonel yardım almanın önemi.
  • Çeki demiri için kullanacağınız karavan veya Römork un elektrik tesisat seçimi

Chrysler Çeki Demiri Montajı

Chrysler  çeki demiri taktırmak, genellikle profesyonel bir servis merkezinde gerçekleştirilir. Montaj işlemleri Sakarya servis noktamızda veya bulunduğunuz ildeki Hakpol bayilerimizce yapılabilir. Çeki demiri montajı, aracın modeline ve çeki demiri tipine göre değişen bir maliyetle gelebilir. Montaj işlemi sırasında, aracın şasi yapısına zarar verilmeden, güvenli bir şekilde çeki demiri entegre edilir.

Çeki demiri taktırma maliyetleri, seçilen çeki demiri tipi, montaj süreci ve kullanılan malzemelere bağlı olarak değişebilir. Bu maliyetleri önceden değerlendirmek, bütçenizi doğru bir şekilde planlamanıza yardımcı olacaktır.

Chrysler  Çeki Demiri Proje

Chrysler  çeki demiri siparişlerinizde montaj ve proje veya sadece çeki demiri + proje hizmeti olarak satın alabilirsiniz. TSE ve noter onayı için aracınıza mojtajı yapılan çeki demirine göre proje hazırlanması mecburidir. Proje taleplerinizde Sakarya mağazamızda aracınıza ait proje çizilerek Online olarak size iletilir. Uygun proje çizim fiyatlarımız ile 2K Karavan'dan sipariş edebilirisiniz.

Çeki Demiri Elektrik Tesisatı ne seçmek gerekir ?

Çeki demiri elektrik tesisatlarında 7 Pin Universal tesisat, 13 pin universal tesisat, 7 pin Modüllü canbus Tesisat, 13 Pin Canbus Modüllü tesisat olarak değişmektedir. 

  • 7 Pin veya 13 pin Universal Elektrik Tesisatı: Bu tesisat tipi, 7 farklı pini içerir. Bu pinler genellikle temel işlevleri temsil eder: sağ arka lamba, sol arka lamba, sinyal, fren, araç içi elektrik ve topraklama gibi. Karavan veya Römorkta Led aydınlatma kullanılıyor ise universal tesisat kullanılabilir
  • 7 pin veya 13 Pin Modüllü Canbus Elektrik Tesisatı: 13 pinli tesisat, daha fazla işlevi destekler. Bu pinler, 7 pinli tesisatın temel işlevlerini içerir ve ayrıca daha gelişmiş işlevlere sahiptir, örneğin, aracın içindeki elektrik bağlantıları ve Canbus protokolünü destekler. Karavanda veya römorkta helojen ampul kullanılyor ise araç ekranında hata verilmemesi için modüllü tesisat kullanılması gereklidir.

En çok çeki demiri tercih edilen Chrysler araçlar;

chrysler Voyager Çeki demiri

Voyager çeki demiri Sabit Kuğ boynu veya Sökülebilir olarak tercih edibilir. Elektrik Tesisatı olarak Karavan veya Römork tercihine göre 7, 13 pin. Universal veya Canbus modüllü olarak tercih edilebilir.

Hızlı Teslimat

Seçili ürünlerde aynı gün kargo imkanı!

Güvenli Alışveriş

Güvenli ve hızlı alışveriş imkanı

Yardım ve Destek

09:00 - 18:00 Bizi Arayın!