Vade Farksız 3 Taksit!
 

Thetford

Sıralama :

Filtre

Kullanım Tipi
Yıkama Suyu Tankı Kapasitesi
Atık Toplama Tankı Kapasitesi
Kapasite
Soğutma Sistemi
Depolama Hacmi
Kullanım Sayısı
Yıkama sistemi
Giriş Voltajı
Kullanım Alanı
Yıkama Suyu Deposu Seviye Gösterge Ekranı
Atık Toplama Tankı Seviye Gösterge Ekranı
Paket İçeriği
Dondurucu
Malzeme
Oturma Yüksekliği
Bluetooth
Net Ağırlığı
Boyutlar (yxgxd)
Wifi
Ürün Boyutları
Ürün Ağırlığı
Fiyata göre filtrele

Thetford Porta Potti 365 21Lt Atık Tanklı Portatif Tuvalet

Thetford Porta Potti 365 21Lt Atık Tanklı Portatif Tuvalet

Thetford Porta Potti 365, birçok açıdan kullanışlı bir taşınabilir tuvalet çözümüdür. Bu taşınabilir tuvalet, kampçılar, karavan kullanıcıları, tekne sahipleri ve diğer açık hava meraklıları için mükemmel bir seçenektir.

Thetford Porta Potti 365, taşınabilir bir tuvalet çözümü arayanlar için mükemmel bir seçenektir. Geniş atık tankı, kullanım kolaylığı ve dayanıklılığı ile ön plana çıkar. Kamp yaparken veya açık hava etkinliklerinde konfor ve hijyen sağlama amacıyla tercih edebilirsiniz.

6.474,82 ₺

Thetford Porta Potti 165 21Lt Atık Tankı, Portatif Tuvalet

Thetford Porta Potti 165 21Lt Atık Tankı, Portatif Tuvalet

Thetford Porta Potti 165, taşınabilir bir tuvalet olan ve 21 litrelik bir atık tankına sahip bir üründür. Bu ürün, açık hava etkinlikleri, kamp gezileri, karavan tatilleri ve diğer benzeri durumlar için oldukça kullanışlıdır.

Thetford Porta Potti 165, taşınabilir tuvalet ihtiyacınızı karşılamak için mükemmel bir seçenektir. Kullanımı kolaydır, hijyenik bir şekilde temizlenebilir ve uzun süreli kullanım için uygun bir kapasiteye sahiptir. Ayrıca, taşınabilir tasarımı sayesinde hemen hemen her yere götürebilirsiniz.

3.999,00 ₺

Thetford Concentrated Aqua Rinse 750ml Temiz Su Tankı Karavan Tuvalet Kimyasalı

Küçük ve Güçlü!
Thetford'un Konsantre ailesi küçük ve güçlü. Aqua Kem® Mavi Konsantresi'nin başarılı lansmanından sonra Thetford Concentrated Aqua Rinse konsantre versiyonlarını sunmaktan gurur duyar.
Konsantre tuvalet ilavesi bir sonraki mantıklı adımdır. Son yıllarda, ev deterjanlarının, kozmetik gibi temizleyicilerin, dozajların ve dolayısıyla ambalajın küçüldüğünü gördük. Konsantre ürünler ağırlık ve yer tasarrufu sağlar, bu iki nokta uzun yıllar kampçı için bir sorun olmuştur. 

Şişe daha küçük ve daha hafiftir, ancak uzun süre dayanır. Küçük bir şişe konsantresi, normal büyük şişe kadar doz içerir. Her şişenin doz sayısı Thetford ürünlerinin etiketlerinde belirtilmiştir. Bu, konsantre ve normal ürünleri karşılaştırmayı kolaylaştırır. 

647,48 ₺

Hızlı Teslimat

Seçili ürünlerde aynı gün kargo imkanı!

Güvenli Alışveriş

Güvenli ve hızlı alışveriş imkanı

Yardım ve Destek

09:00 - 18:00 Bizi Arayın!