Vade Farksız 3 Taksit!
 

Ford

Sıralama :

Ford Çeki Demiri Maliyeti ve Çeşitleri

Ford araçlara ait çeki demiri maliyeti, Canbus Modüllü veya Universal 7 - 13pin elektrik tesisat seçimine göre ve çeki demiri tipine göre değişkenlik gösterir. Öncelikle, genel çeki demiri çeşitlerine bir göz atalım: Ford araçlarda römork veya karavan için en çok tercih edilen araçlar ford connect ceki demiri, ford courier çeki demiri, ford transit çeki demiri, connect çeki demiri, ford focus çeki demiri, ford ranger çeki demiri, ford fiesta çeki demiri, ford kuga çeki demiri, focus 1 çeki demiri ford c max çeki demiri, ford fusion çeki demiri modelleridir.

  1. Sabit Çeki Demiri: Günlük kullanım için önerilir, maksimum çekme ağırlığına uygundur, son derece dayanıklıdır.
  2. Flanşlı Seviye Çeki Demiri: Yükseklik ayarlanabilir, 2 ve 4 delikli dübellerle uyumludur, ağır hizmet çekmeye uygundur.
  3. Yatay Sökülebilir Çeki Demiri: Ara sıra kullanıma uygun, hırsızlığa karşı korumalı, basit tek elle montaj, tam otomatik kilitleme mekanizması.
  4. Dikey Sökülebilir Çeki Demiri: Sahte sistem, ayrıldığında görünmez, hızlı montaj, üç top kilitleme mekanizması.

Ford Araç Çeki Demiri Fiyatları ?

Ford araç Çeki demiri fiyatları, bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik gösterir. Çeki demiri fiyatları, çeki demiri çeşitlerine göre ve elektrik tesisatı çeşitlerine göre fiyatlar değişmektedir. Çeki demiri fiyatları 6105TL'den başlamaktadır. Sökülebilir, Flanşlı, Sabit olarak değişir. Araç sahibine maliyet olarak Çeki demiri  + Tesisat + Proje + Montaj+  TSE + Noter olarak ödemeleri bulunmaktadır. Şirketimizde TSE ve noter hariç diğer bedeller tahsil edilir.

Ford aracınıza çeki demiri taktırmadan önce dikkate almanız gereken bazı önemli faktörler şunlar olabilir:

  • Aracınızın çeki gücü ve taşıma kapasitesi.
  • Çeki demiri montajının aracın garanti durumu üzerindeki etkisi.
  • Çeki demiri montajı için profesyonel yardım almanın önemi.
  • Çeki demiri için kullanacağınız karavan veya Römork un elektrik tesisat seçimi

Ford araç Çeki Demiri Montajı

Ford çeki demiri taktırmak, genellikle profesyonel bir servis merkezinde gerçekleştirilir. Montaj işlemleri Sakarya servis noktamızda veya bulunduğunuz ildeki Hakpol bayilerimizce yapılabilir. Çeki demiri montajı, aracın modeline ve çeki demiri tipine göre değişen bir maliyetle gelebilir. Montaj işlemi sırasında, aracın şasi yapısına zarar verilmeden, güvenli bir şekilde çeki demiri entegre edilir.

Çeki demiri taktırma maliyetleri, seçilen çeki demiri tipi, montaj süreci ve kullanılan malzemelere bağlı olarak değişebilir. Bu maliyetleri önceden değerlendirmek, bütçenizi doğru bir şekilde planlamanıza yardımcı olacaktır.

Ford araç Çeki Demiri Proje

Ford çeki demiri siparişlerinizde montaj ve proje veya sadece çeki demiri + proje hizmeti olarak satın alabilirsiniz. TSE ve noter onayı için aracınıza mojtajı yapılan çeki demirine göre proje hazırlanması mecburidir. Proje taleplerinizde Sakarya mağazamızda aracınıza ait proje çizilerek Online olarak size iletilir. Uygun proje çizim fiyatlarımız ile 2K Karavan'dan sipariş edebilirisiniz.

Çeki Demiri Elektrik Tesisatı ne seçmek gerekir ?

Çeki demiri elektrik tesisatlarında 7 Pin Universal tesisat, 13 pin universal tesisat, 7 pin Modüllü canbus Tesisat, 13 Pin Canbus Modüllü tesisat olarak değişmektedir. 

  • 7 Pin veya 13 pin Universal Elektrik Tesisatı: Bu tesisat tipi, 7 farklı pini içerir. Bu pinler genellikle temel işlevleri temsil eder: sağ arka lamba, sol arka lamba, sinyal, fren, araç içi elektrik ve topraklama gibi. Karavan veya Römorkta Led aydınlatma kullanılıyor ise universal tesisat kullanılabilir
  • 7 pin veya 13 Pin Modüllü Canbus Elektrik Tesisatı: 13 pinli tesisat, daha fazla işlevi destekler. Bu pinler, 7 pinli tesisatın temel işlevlerini içerir ve ayrıca daha gelişmiş işlevlere sahiptir, örneğin, aracın içindeki elektrik bağlantıları ve Canbus protokolünü destekler. Karavanda veya römorkta helojen ampul kullanılyor ise araç ekranında hata verilmemesi için modüllü tesisat kullanılması gereklidir.

En çok çeki demiri tercih edilen Ford araçlar;

ford Transit connect ceki demiri

ford Transit connect ceki demiri Sabit Kuğ boynu veya Sökülebilir olarak tercih edibilir. Elektrik Tesisatı olarak Karavan veya Römork tercihine göre 7, 13 pin. Universal veya Canbus modüllü olarak tercih edilebilir. ford Transit connect çeki demiri polonya üretimli, galveniz çelikten üretilmiş E20 belgeli Avrupa üretim Hakpol markası ve diğer markalar olarak mevcuttur.

ford courier çeki demiri

ford connect ceki demiri Sabit Kuğ boynu veya Sökülebilir olarak tercih edibilir. Elektrik Tesisatı olarak Karavan veya Römork tercihine göre 7, 13 pin. Universal veya Canbus modüllü olarak tercih edilebilir. Ford Connect çeki demiri polonya üretimli, galveniz çelikten üretilmiş E20 belgeli Avrupa üretim Hakpol markası ve diğer markalar olarak mevcuttur.

ford transit çeki demiri

ford Transit ceki demiri Sabit Kuğ boynu veya Sökülebilir olarak tercih edibilir. Elektrik Tesisatı olarak Karavan veya Römork tercihine göre 7, 13 pin. Universal veya Canbus modüllü olarak tercih edilebilir. Ford Transit çeki demiri polonya üretimli, galveniz çelikten üretilmiş E20 belgeli Avrupa üretim Hakpol markası ve diğer markalar olarak mevcuttur.

ford focus çeki demiri

ford focus ceki demiri Sabit Kuğ boynu veya Sökülebilir olarak tercih edibilir. Elektrik Tesisatı olarak Karavan veya Römork tercihine göre 7, 13 pin. Universal veya Canbus modüllü olarak tercih edilebilir. Ford focus çeki demiri polonya üretimli, galveniz çelikten üretilmiş E20 belgeli Avrupa üretim Hakpol markası ve diğer markalar olarak mevcuttur.

ford Ranger çeki demiri

ford ranger ceki demiri Flanşlı 2 seviyeli olarak tercih edibilir. Elektrik Tesisatı olarak Karavan veya Römork tercihine göre 7, 13 pin. Universal veya Canbus modüllü olarak tercih edilebilir. Ford Ranger çeki demiri polonya üretimli, galveniz çelikten üretilmiş E20 belgeli Avrupa üretim Hakpol markası ve diğer markalar olarak mevcuttur.

ford fiesta çeki demiri

ford Fiesta ceki demiri Flanşlı 2 seviyeli olarak tercih edibilir. Elektrik Tesisatı olarak Karavan veya Römork tercihine göre 7, 13 pin. Universal veya Canbus modüllü olarak tercih edilebilir. Ford Fiesta çeki demiri polonya üretimli, galveniz çelikten üretilmiş E20 belgeli Avrupa üretim Hakpol markası ve diğer markalar olarak mevcuttur.

Hızlı Teslimat

Seçili ürünlerde aynı gün kargo imkanı!

Güvenli Alışveriş

Güvenli ve hızlı alışveriş imkanı

Yardım ve Destek

09:00 - 18:00 Bizi Arayın!