Vade Farksız 3 Taksit!
 

Dekalin Dekasyl MS-6 310ml Beyaz Karavan Sızdırmazlık ve Yapıştırıcı Silikon

Stok Kodu: DEK-3274334
Paylaş
719,42 ₺

En geç 16 Temmuz, 2024 tarihinde kargoda

+
-

Ürün Açıklaması

DEKASYL karavanlarda ve karavanlarda kullanılan birçok malzemeye (özel ön işlem gerektirmeden) mükemmel yapışma özelliğine sahip, MS polimer bazlı, üniversal ve elastik bir sızdırmazlık ve yapıştırıcıdır. 
Boyalı yan paneller, plastik parçalar ve metaller gibi yedek parçalarda da kullanılabilir. Yüksek elastikiyeti ve düşük sertliği nedeniyle uygulamaları öncelikli olarak sızdırmazlık alanındadır.
DEKASYL yüksek kuvvet aktarımı gerekmediği sürece yapıştırma uygulamalarında da kullanılabilir.

Taksit Seçenekleri

Soru & Cevap

İade ve Değişim

İade ve cayma hakkı

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz vebildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade Kargo gönderilerinde Kargo bedeli ödemeden Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile yapılması gerekir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir. Anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO ile gönderilmeyen kargolar teslim alınmamaktadır.

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.

İadenin, satın alınan ürün vakum ambalajlı ise ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.
 

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânların da yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünüiadeetme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” .

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer.

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

Cayma hakkı

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren Ondört içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmek sizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 14 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir.

Ürün İade kargo gönderimi yapılamadan öden hesabınızdan, İade talep başvurusu oluşturulması gerekilmektedir. İade başvurusu için ön talep oluşturmadan yapılan gönderimlerde firmamız sorumlu değildir.

DEĞİŞİM HAKKI

Ürün değişimi işlemlerinde öncelikle web sitemiz üzerinden hesabınızdan ticket mesaj artarak veya 0 850 3050054 numaradan ulaşarak üründe yaşadığınız sorunu ve hangi ürünle değiştirmek isteyeceğini belirtiniz. Müşteri temsilcinizin ticket mesajınızdan sonra sizi yönlendirmiş olduğu talimatlara göre Anlaşmalı olduğumuz Mng Kargo firması ile ürün Kargo bedeli Ödemeden gönderimini gerçekleştiriniz.

Ürün Değerlendirmeleri

0,0 /5.0
Tavsiye edilen 0 kişi bu ürünü değerlendirdi
5,0
0
4,0
0
3,0
0
2,0
0
1,0
0

 Avantajları    
• Pek çok yüzeye mükemmel yapışma (özel ön işlem olmadan)
• Solvent, izosiyanat, silikon ve PVC içermez
• Çok iyi UV ve yaşlanma direnci
• Nötr, kokusuz ve hızlı kürlenme
• Uzun işlem süresi
•Sıhhi odalar için uygundur (küfe dayanıklı)
• Kalıcı -40°C ila +90°C sıcaklık aralığında elastik
• Hem alkid reçine hem de emülsiyon boyalarla çoğu endüstriyel fırçalama veya vernikleme sistemiyle uyumludur

Temel malzeme    MS Polimer
Renkler    Beyaz
Ambalaj boyutları    310ml kartuş
substratlar    

Alüminyum, paslanmaz çelik, galvanizli çelik, çinko, bakır, pirinç, toz boyalı metal, çoğu boyalı metal yüzeyler, çeşitli plastikler, cam, PVC, polyester (GRP), boyalı ve vernikli ahşap
Uygulama alanları    

Elastik contalar örn. B. karavan ve karavan yapımında, pencere, kapı, çatı ve zeminlerdeki bağlantı derzlerinin sızdırmazlığında, sıhhi alanlarda elastik contalarda, spoylerin yapıştırılmasında ve sızdırmazlığında.

 

Başvuru:

  • Elastik contalar örn. B. karavan ve karavan yapımında.
  • Pencere, kapı, çatı ve zeminlerdeki bağlantı derzlerinin sızdırmazlığında. Sıhhi alanlarda elastik contalar.
  •  Spoylerin yapıştırılması ve kapatılması.
  • Sıhhi alanlarda elastik contalar.
  • Yapıştırılması zor yüzeyler için problem çözücü

 

Paketleme ünitesi:

310ml kartuş

 

işleme

DEKASYL MS-6 +5°C'den 35°C'ye kadar sıcaklıklarda el veya havalı tabanca ile rahatlıkla uygulanabilir. Kapatma için DEKASYL MS-6, önceden hafif DEKAFINISHER'a batırılmış bir spatula veya macun bıçağı kullanılarak 30 dakika içinde (20 °C/%50 bağıl nemde) daha fazla işlenmeli veya düzeltilmelidir. Bağlantı kenarları ile dolgu macunu arasına DEKAFINISHER'ın nüfuz etmesinden kaçının çünkü bu, yapışma kaybına yol açacaktır. Yapışmak için yüzeyler DEKASYL MS-6 uygulandıktan sonra 35 dakika içinde (20 °C/%50 bağıl nemde) birleştirilmelidir. Sıcaklık ne kadar yüksek olursa açık kalma süresi de o kadar kısa olur! Genel olarak, benzer malzemelerin (benzer mukavemete sahip) yapıştırılması gerekiyorsa 2 mm'lik bir yapışkan tabaka tavsiye edilir. Termal genleşmedeki fark ne kadar büyük olursa, yapışkan tabaka o kadar kalın olmalıdır. Bu konuda daha detaylı bilgiyi DEKALIN'den alabilirsiniz. 20 °C sıcaklıkta ve %50 bağıl nemde DEKASYL MS-6, yalnızca 30 dakika sonra çoğu endüstriyel boyayla boyanabilir. Boya katmanlarının mümkün olan en iyi yapışması genellikle boyanın DEKASYL MS-6 kullanıldıktan 4 saat sonra uygulanmasıyla elde edilir. Aletleri temizleyin veya kurumamış DEKASYL MS-6 kalıntılarını DEKACLEAN ULTRA'ya batırılmış temiz, renksiz bir bezle temizleyin (yüzeyin bu temizleyiciden etkilenip etkilenmediğini önceden kontrol etmeniz önerilir).

Benzer Ürünler
Hızlı Teslimat

Seçili ürünlerde aynı gün kargo imkanı!

Güvenli Alışveriş

Güvenli ve hızlı alışveriş imkanı

Yardım ve Destek

09:00 - 18:00 Bizi Arayın!