Vade Farksız 3 Taksit!
 

Dekalin Dekasyl 1512 310ml Beyaz Karavan Sızdırmazlık ve Yapıştırıcı Silikon

Stok Kodu: DEK-6251434
Paylaş
575,54 ₺

En geç 26 Haziran, 2024 tarihinde kargoda

+
-

Ürün Açıklaması

Taksit Seçenekleri

Soru & Cevap

İade ve Değişim

İade ve cayma hakkı

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz vebildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade Kargo gönderilerinde Kargo bedeli ödemeden Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile yapılması gerekir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir. Anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO ile gönderilmeyen kargolar teslim alınmamaktadır.

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.

İadenin, satın alınan ürün vakum ambalajlı ise ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.
 

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânların da yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünüiadeetme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” .

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer.

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

Cayma hakkı

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren Ondört içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmek sizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 14 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir.

Ürün İade kargo gönderimi yapılamadan öden hesabınızdan, İade talep başvurusu oluşturulması gerekilmektedir. İade başvurusu için ön talep oluşturmadan yapılan gönderimlerde firmamız sorumlu değildir.

DEĞİŞİM HAKKI

Ürün değişimi işlemlerinde öncelikle web sitemiz üzerinden hesabınızdan ticket mesaj artarak veya 0 850 3050054 numaradan ulaşarak üründe yaşadığınız sorunu ve hangi ürünle değiştirmek isteyeceğini belirtiniz. Müşteri temsilcinizin ticket mesajınızdan sonra sizi yönlendirmiş olduğu talimatlara göre Anlaşmalı olduğumuz Mng Kargo firması ile ürün Kargo bedeli Ödemeden gönderimini gerçekleştiriniz.

Ürün Değerlendirmeleri

0,0 /5.0
Tavsiye edilen 0 kişi bu ürünü değerlendirdi
5,0
0
4,0
0
3,0
0
2,0
0
1,0
0

 


DEKASEAL bütil mastik

DECASEAL 1512; Boyanabilir, stabil, kabuk oluşumuna neden olan DEKASEAL bütil mastik. Tipik uygulamalar, görünür bir bağlantı kenarına sahip plastik contalardır veya dikişin ek koruma olarak bırakıldığı durumlardır (tavan kapağı). Fazla malzeme temizleyici ile temizlenebilir (sürtülemez). DEKASEAL 1512, stabilitesi nedeniyle kablo kanallarının yalıtımı ve çatı kapakları (örn. Heki) montajı için idealdir. Boşluk doldurma özelliğinden dolayı özellikle panelvanlar için uygundur.

Avantajlarınız:

Aromatik solvent içermez
Fazla malzeme örneğin aseton kullanılarak çıkarılabilir
Çok iyi UV direnci ve iyi yaşlanma direnci
Geniş bir yapışma aralığına sahip
-30°C ile +100°C arası sıcaklığa dayanıklı
 İyi kimyasal direnç
İki yıla kadar uzun raf ömrü
Üzeri boyanabilir

Ürün Açıklaması

DEKASEAL 1512, DEKASEAL bütil bazlı, aromatik solvent içermeyen plastik-elastik bir sızdırmazlık bileşiğidir. Ürün kuru bir yüzey oluşturur ve üzeri boyanabilir.

Başvuru

Sızdırmazlık örtüşmeleri
Çatı kapaklarının, çatı kaputlarının, kapak şeritlerinin ve kapıların sızdırmazlığı
Otobüslerde, karavanlarda ve karavanlarda havalandırma sistemlerinin sızdırmazlığı
Kontrplak zeminler ile metal çerçeve arasında sızdırmazlık sağlamak için
Pencere çerçeveleri (metal, ahşap) ve duvar arasında sızdırmazlık sağlamak için
Minibüsler için ideal
Görünür bir bağlantı kenarına sahip contalar için veya dikişin koruma olarak kalması durumunda (tavan kapağı, kamyonet) için kabuk oluşumuna sahip dayanıklı DEKASEAL bütil sızdırmazlık maddesi.

konteynır boyutu

Kartuş 310 ml

işleme

DEKASEAL 1512 elle veya basınçlı hava tabancası kullanılarak uygulanabilir. Basınçlı hava kullanıldığında 3 – 5 bar gereklidir. Derzleri ve sızdırmazlık noktalarını hava kabarcıklarından kaçınarak iyice doldurun. Çözücünün buharlaşması kuruma sırasında hafif büzülmeye neden olabilir. Görünen noktalar ve derzler, spatula veya parmakla (normal bulaşık suyuyla nemlendirilmiş) uygulandıktan sonra düzeltilebilir. 1 – 2 saat içerisinde cilt oluşur. Kürlenme derzin kalınlığına bağlı olarak 2 – 3 gün sürer.

Benzer Ürünler
Hızlı Teslimat

Seçili ürünlerde aynı gün kargo imkanı!

Güvenli Alışveriş

Güvenli ve hızlı alışveriş imkanı

Yardım ve Destek

09:00 - 18:00 Bizi Arayın!