Vade Farksız 3 Taksit!
 

Dekalin Dekaseal 8936 310ml Açık Gri Aktif Karavan Sızdırmazlık Silikon

Stok Kodu: DEK-6250312
Paylaş
575,54 ₺

Ürün Açıklaması

Uygulanabilir sızdırmazlık maddesi DEKASEAL 8936, sertleşmediği ve kalıcı olarak yapışkan kaldığı için yüksek düzeyde sızdırmazlık, UV direnci ve elastikliği ile etkileyicidir. 
Fazla kalıntı, herhangi bir kalıntı bırakmadan hafifçe silinerek kolayca çıkarılabilir.

Taksit Seçenekleri

Soru & Cevap

İade ve Değişim

İade ve cayma hakkı

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz vebildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade Kargo gönderilerinde Kargo bedeli ödemeden Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile yapılması gerekir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir. Anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO ile gönderilmeyen kargolar teslim alınmamaktadır.

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.

İadenin, satın alınan ürün vakum ambalajlı ise ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.
 

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânların da yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünüiadeetme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” .

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer.

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

Cayma hakkı

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren Ondört içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmek sizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 14 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir.

Ürün İade kargo gönderimi yapılamadan öden hesabınızdan, İade talep başvurusu oluşturulması gerekilmektedir. İade başvurusu için ön talep oluşturmadan yapılan gönderimlerde firmamız sorumlu değildir.

DEĞİŞİM HAKKI

Ürün değişimi işlemlerinde öncelikle web sitemiz üzerinden hesabınızdan ticket mesaj artarak veya 0 850 3050054 numaradan ulaşarak üründe yaşadığınız sorunu ve hangi ürünle değiştirmek isteyeceğini belirtiniz. Müşteri temsilcinizin ticket mesajınızdan sonra sizi yönlendirmiş olduğu talimatlara göre Anlaşmalı olduğumuz Mng Kargo firması ile ürün Kargo bedeli Ödemeden gönderimini gerçekleştiriniz.

Ürün Değerlendirmeleri

0,0 /5.0
Tavsiye edilen 0 kişi bu ürünü değerlendirdi
5,0
0
4,0
0
3,0
0
2,0
0
1,0
0

 

DEKASEAL 8936, poliisoDEKASEAL butilen (PIB) bazlı, yüksek kaliteli, kalıcı olarak yapışkan, sertleşmeyen plastik bir sızdırmazlık maddesidir. 
Fazla malzeme kolayca kendinizle silinebilir. DEKASEAL 8936'nın üzeri boyanamaz.

Örneğin otobüs, karavan, karavan, tren ve kamyon inşaatlarında bindirmelerin ve derzlerin sızdırmazlığı
Sızdırmazlık vidalı bağlantılar.
Sunroof sistemlerinin sızdırmazlığı.
Karavanlarda, karavanlarda, römorklarda ve konteyner yapımında pencere ve tavan pencerelerinin montajı için kaplama şeritlerinin altında kullanın.
Metal levhalar, cam, GRP, ahşap ve diğer malzemeler arasında kullanıma uygundur.
Otobüslerde, arabalarda, trenlerde ve kamyonlarda kauçuk-cam bağlantıların sızdırmazlığı.
Görünür bir bağlantı kenarı olmayan uygulamalar için uygulanabilir sızdırmazlık maddesi (kapak, kapaklar, kapılar, yan camlar, vb.) Sızdırmazlık: - hemen hemen tüm vidalı bağlantılar - kenar, dekoratif ve boru şeritleri - farlar, arka lambalar, arka görüş kameraları - kurulum altındaki uygulama karavanlara ve karavanlara Windows kurarken çerçeve - metal paneller, cam, GRP, ahşap ve diğer malzemeler arasında kullanıma uygundur. Üzerine boya yapılmaz, gerekirse DEKASEAL 1512 kullanılmalıdır.

Avantajları;

• Çok düşük nem geçirgenliği
• Fazlalığı kendiliğinden silinebilir
• Tamiri kolaydır

Temel malzeme    
Poliizobüten, sentetik reçineler, dolgu maddeleri ve solventler
Renkler    Açık gri

Ambalaj boyutları;

310 ml kartuş
560 ml tüp şeklinde torba

Substratlar;    
Boyalar, alüminyum, ABS, PMMA, ahşap, kontrplak

Uygulama alanları    
vidalar ve çıtalar, karavan servis kapakları, prizler, kapı tutucular, Citywater , Gaz point, Dış duş

Not: Mukavvemet gerektiren ürünlerde kullanım uygun değildir. 

Benzer Ürünler
Hızlı Teslimat

Seçili ürünlerde aynı gün kargo imkanı!

Güvenli Alışveriş

Güvenli ve hızlı alışveriş imkanı

Yardım ve Destek

09:00 - 18:00 Bizi Arayın!