Vade Farksız 3 Taksit!
 

Thetford Concentrated Aqua Kem Blue 780ml Kirli Su Tankı Karavan Tuvalet Kimyasalı

Stok Kodu: 30621AA
Stok Durumu: Stokta yok
Paylaş
647,48 ₺
701,44 ₺

Ürün Açıklaması

Küçük ve Güçlü!
Thetford'un Konsantre ailesi küçük ve güçlü. Aqua Kem® Mavi Konsantresi'nin başarılı lansmanından sonra Thetford, Aqua Kem® Green  konsantre versiyonlarını sunmaktan gurur duyar.
Konsantre tuvalet ilavesi bir sonraki mantıklı adımdır. Son yıllarda, ev deterjanlarının, kozmetik gibi temizleyicilerin, dozajların ve dolayısıyla ambalajın küçüldüğünü gördük. Konsantre ürünler ağırlık ve yer tasarrufu sağlar, bu iki nokta uzun yıllar kampçı için bir sorun olmuştur. 

Şişe daha küçük ve daha hafiftir, ancak uzun süre dayanır. Küçük bir şişe konsantresi, normal büyük şişe kadar doz içerir. Her şişenin doz sayısı Thetford ürünlerinin etiketlerinde belirtilmiştir. Bu, konsantre ve normal ürünleri karşılaştırmayı kolaylaştırır. 

Teknik Özellikler

Kapasite
780 ml
Kullanım Sayısı
13
Kullanım Alanı
Atık Su Deposu

Taksit Seçenekleri

Soru & Cevap

İade ve Değişim

İade ve cayma hakkı

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz vebildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade Kargo gönderilerinde Kargo bedeli ödemeden Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile yapılması gerekir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir. Anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO ile gönderilmeyen kargolar teslim alınmamaktadır.

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.

İadenin, satın alınan ürün vakum ambalajlı ise ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.
 

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânların da yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünüiadeetme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” .

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer.

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

Cayma hakkı

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren Ondört içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmek sizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 14 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir.

Ürün İade kargo gönderimi yapılamadan öden hesabınızdan, İade talep başvurusu oluşturulması gerekilmektedir. İade başvurusu için ön talep oluşturmadan yapılan gönderimlerde firmamız sorumlu değildir.

DEĞİŞİM HAKKI

Ürün değişimi işlemlerinde öncelikle web sitemiz üzerinden hesabınızdan ticket mesaj artarak veya 0 850 3050054 numaradan ulaşarak üründe yaşadığınız sorunu ve hangi ürünle değiştirmek isteyeceğini belirtiniz. Müşteri temsilcinizin ticket mesajınızdan sonra sizi yönlendirmiş olduğu talimatlara göre Anlaşmalı olduğumuz Mng Kargo firması ile ürün Kargo bedeli Ödemeden gönderimini gerçekleştiriniz.

Ürün Değerlendirmeleri

0,0 /5.0
Tavsiye edilen 0 kişi bu ürünü değerlendirdi
5,0
0
4,0
0
3,0
0
2,0
0
1,0
0

Karavan Tuvalet Kimyasalları Nedir?

Karavan seyahatlerinde konfor ve hijyenin sürdürülebilmesi için karavan tuvalet kimyasalları kritik bir rol oynar. Bu kimyasallar, karavan tuvaletlerinin temiz ve sağlıklı kalmasını sağlayarak, seyahatinizi daha keyifli hale getirir.

Tuvalet Kimyasallarının Önemi

Karavan tuvalet kimyasalları, esasen iki temel işlev görür: koku giderme ve atık parçalama. Bu kimyasallar, tuvalet atıklarının neden olduğu kötü kokuları nötralize eder ve atıkların daha kolay parçalanmasını sağlar. Böylece, hem karavanınızda daha hijyenik bir ortam oluşur hem de tuvalet tankının boşaltılması kolaylaşır.

Daha az yer ve daha az ağırlık
Konsantre bir tuvalet katkı maddesi daha küçük bir şişeye ihtiyaç duyar. Şişeye daha yakından bakmak için yeterli sebep. Thetford'un ikonik üçgen şişeleri oldukça tanınabilir. 
Konsantre katkı maddeleri için şişenin boyutu dışında, hala normal görünüme, beyaza, aynı renkte kapağa ve yanda basit bir ölçeğe sahiptir. Şişe de kullanışlı ve küçük.
2 kg'dan ağır olan ağır şişelerin  yerini,
800 gr'dan az güçlü içeriği ile bu küçük şişe aldı  . 
Yanınıza ne kadar sık ​​ağır şişeler aldığınızı düşünüyorsanız, konsantre olan küçük, hafif şişe size hızlı bir şekilde fayda sağlayacaktır. 2 şişe Aqua Kem Mavi Konsantre Mavi ile kolayca 2,5 kg tasarruf edebilirsiniz. Karavanınızda veya karavanınızda daha az çekme, daha fazla alan ve daha az ağırlık!

Dozlama kolaydır!
Konsantre katkı maddeleri ve torbalar veya tırnaklar gibi porsiyon paketler karşılaştırıldığında, konsantre katkılar için bir başka büyük avantaj daha vardır. Sıvı bir ürünle, kullandığınız miktarı siz belirlersiniz. Bu büyük bir avantajdır çünkü dozajınızı ortam sıcaklığına ayarlayabilirsiniz. Sıcak günlerde sadece biraz daha fazla doz alırsınız ve serin günlerde daha az doz uygulayabilir veya birkaç günlük kısa bir yolculukta dozu ayarlayabilirsiniz. Bu tamamen size kalmış.
Ne kadar ihtiyacınız olduğunu bilmek istiyorsanız, üründeki dozaj talimatlarına bakın.

Atık tutma tankınızın kapağını da ölçüm kabı olarak kullanabileceğinizi biliyor muydunuz? Kılavuz olarak kapağın içinde veya dışında bir ölçek vardır. 
Dozaj miktarının bir göstergesi olarak şişenin yanındaki ölçeği de kullanabilirsiniz. 

Kanalizasyon tankları için de uygundur
Hem Aqua Kem Green Konsantresi hem de Aqua Durulama Konsantresi, arıtma tankları için uygundur ve çevre dostudur. 
Aqua Kem Green Konsantre, son zamanlarda Avrupa'nın önde gelen kamp dergilerinden biri tarafından yapılan bir testte ürünler arasında yer aldı ve test galibi seçildi. Diğer çevre dostu ürünlerle karşılaştırıldığında, Aqua Kem Yeşil Konsantresi 4 günden fazla yoğun koku kontrolü sağlar, hoş bir kokuya sahiptir ve dışkı sıvılaştırmasında çok etkilidir. 
 

Seyahat başına 3 kat daha fazla
Konsantre bir ürünün avantajı sadece küçük şişe değildir. Bu sadece kullanıcıya değil, aynı zamanda çevreye de yarar sağlar. Çünkü daha az ambalaj malzemesi vardır (plastik şişe ve karton kutu). Bir palet artık 2-3 kat daha fazla depolayabilir: 288 şişe Aqua Kem Blue yerine 864 şişe Aqua Kem Blue Konsantre vardır. Bu, Avrupa içinde daha az lojistik trafiğine yol açar.

Kullanım amacı;
Ferahlatır, Temizler, Gaz oluşumunu azaltır, Koku oluşumunu engeller, Kullanım ömrünü uzatır, Hareketli parçaları korur, Katı bileşenleri parçalar

Dozaj: 20 litrelik tank kapasitesi başına 60 ml

 

Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bunlarıda satın aldı
Benzer Ürünler
Hızlı Teslimat

Seçili ürünlerde aynı gün kargo imkanı!

Güvenli Alışveriş

Güvenli ve hızlı alışveriş imkanı

Yardım ve Destek

09:00 - 18:00 Bizi Arayın!