Vade Farksız 3 Taksit!
 

Reich Colarado Karavan Şehir Suyu Regülatörü City Water Kurulum Seti

Stok Kodu: 6351100SET
Paylaş
5.035,97 ₺

En geç 26 Haziran, 2024 tarihinde kargoda

+
-

Ürün Açıklaması

Colorado şehir su regülatörü city water kurulum seti ile karavanınıza montaj yapabilirsiniz. Şehir şebekesini su sisteminizi doğrudan beslemek için harici bir su bağlantısıdır. Böylece tanklar veya bidonlar atlanır. Çek valfli entegre regülatör, 10 bar'a kadar giriş basıncına uygundur ve bunu 0,7 bar çıkış basıncına düşürür.

Taksit Seçenekleri

Soru & Cevap

İade ve Değişim

İade ve cayma hakkı

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz vebildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade Kargo gönderilerinde Kargo bedeli ödemeden Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile yapılması gerekir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir. Anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO ile gönderilmeyen kargolar teslim alınmamaktadır.

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.

İadenin, satın alınan ürün vakum ambalajlı ise ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.
 

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânların da yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünüiadeetme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” .

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer.

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

Cayma hakkı

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren Ondört içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmek sizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 14 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir.

Ürün İade kargo gönderimi yapılamadan öden hesabınızdan, İade talep başvurusu oluşturulması gerekilmektedir. İade başvurusu için ön talep oluşturmadan yapılan gönderimlerde firmamız sorumlu değildir.

DEĞİŞİM HAKKI

Ürün değişimi işlemlerinde öncelikle web sitemiz üzerinden hesabınızdan ticket mesaj artarak veya 0 850 3050054 numaradan ulaşarak üründe yaşadığınız sorunu ve hangi ürünle değiştirmek isteyeceğini belirtiniz. Müşteri temsilcinizin ticket mesajınızdan sonra sizi yönlendirmiş olduğu talimatlara göre Anlaşmalı olduğumuz Mng Kargo firması ile ürün Kargo bedeli Ödemeden gönderimini gerçekleştiriniz.

Ürün Değerlendirmeleri

0,0 /5.0
Tavsiye edilen 0 kişi bu ürünü değerlendirdi
5,0
0
4,0
0
3,0
0
2,0
0
1,0
0

Colorado şehir su regülatörü city water kurulum seti ile karavanınıza montaj yapabilirsiniz. Şehir şebekesini su sisteminizi doğrudan beslemek için harici bir su bağlantısıdır. Böylece tanklar veya bidonlar atlanır. Çek valfli entegre regülatör, 10 bar'a kadar giriş basıncına uygundur ve bunu 0,7 bar çıkış basıncına düşürür. Kapanma basıncı 1,1 bardır. Colorado şehir su regülatörü, renkli, UV ışınlarına dayanıklı ABS (akrilonitril bütadien stiren) plastikten yapılmış bir muhafaza içinde bulunur ve kullanılmadığı zaman aynı malzemeden yapılmış bir çıtçıtlı bir kapakla kapatılır. Giriş tarafındaki hortum bağlantısı standart bir hortum kaplini kullanılarak yapılır. Hoş ve nötr tasarım, aracınızın çizgisine uyumlu bir şekilde uyum sağlar. Kapağın iç boyutları 90 x 110 mm'dir. Çıkış basıncı 0,7 bar, kapanma basıncı 1,1 bar, kapaklı dikdörtgen gövde içerisinde.

 

Teknik Özellikler:

UV dayanımlı ABS sıva altı kapaklı kutu. Giriş maks. 10 bar. Çıkış 0,7-1,4 bar

Marka Reich

Ana renk Beyaz

Harici makale numarası .723100

Genişlik cm 9,5 cm

Yükseklik cm 9,5 cm

Uzunluk cm 23,5 cm

Ağırlık (kg 0,62 kg

 

Paket içeriği:

1 - Reich City Water

1 - Truma Çek Valf

1 - Dekalin 8936 Aktif Sızdırmazlık Silikonu

1,5 mt - Lilie Su Hortumu

6 - İnox Kelepçe

1 - Prinç T Çoklayıcı

 

 

Not: Kış aylarında hava sıcaklığı eksi donma derecesine geldiğinde karavanınızda su bırakmayınız. Su kalması durumunda Boiler, combi vb. su ısıtma sistemlerinin kazanları ve City water regülatörü çatlama yapar Garanti Dışı Kalır. 

Bulunduğunuz kamp alanı su basıncı 10 bar üzerinde ise suyu kısarak açınız, yüksek basınç City Water regülatörünün arıza yapmasına neden olur.

Benzer Ürünler
Hızlı Teslimat

Seçili ürünlerde aynı gün kargo imkanı!

Güvenli Alışveriş

Güvenli ve hızlı alışveriş imkanı

Yardım ve Destek

09:00 - 18:00 Bizi Arayın!