Vade Farksız 3 Taksit!
 

Dometic Sunshine AIR Pro 400 400cm Karavan Şişme Havalı Tente

Stok Kodu: 9120000028
Stok Durumu: Stokta var
Paylaş
31.311,51 ₺
Ücretsiz Kargo

En geç 26 Haziran, 2024 tarihinde kargoda

+
-

Ürün Açıklaması

Taksit Seçenekleri

Soru & Cevap

İade ve Değişim

İade ve cayma hakkı

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz vebildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade Kargo gönderilerinde Kargo bedeli ödemeden Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile yapılması gerekir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir. Anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO ile gönderilmeyen kargolar teslim alınmamaktadır.

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.

İadenin, satın alınan ürün vakum ambalajlı ise ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.
 

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânların da yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünüiadeetme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” .

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer.

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

Cayma hakkı

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren Ondört içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmek sizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 14 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir.

Ürün İade kargo gönderimi yapılamadan öden hesabınızdan, İade talep başvurusu oluşturulması gerekilmektedir. İade başvurusu için ön talep oluşturmadan yapılan gönderimlerde firmamız sorumlu değildir.

DEĞİŞİM HAKKI

Ürün değişimi işlemlerinde öncelikle web sitemiz üzerinden hesabınızdan ticket mesaj artarak veya 0 850 3050054 numaradan ulaşarak üründe yaşadığınız sorunu ve hangi ürünle değiştirmek isteyeceğini belirtiniz. Müşteri temsilcinizin ticket mesajınızdan sonra sizi yönlendirmiş olduğu talimatlara göre Anlaşmalı olduğumuz Mng Kargo firması ile ürün Kargo bedeli Ödemeden gönderimini gerçekleştiriniz.

Ürün Değerlendirmeleri

0,0 /5.0
Tavsiye edilen 0 kişi bu ürünü değerlendirdi
5,0
0
4,0
0
3,0
0
2,0
0
1,0
0

Dometic Kampa Sunshine AIR Pro 400 şişme karavan tentesi,  400cm genişliğinde, 250cm uzunluğundaki 400cm düz tavan uzunluğuna sahip tente rayı bulunan tüm karavan modellerine uygumlu şişme havalı tente. Tente rayı bulunmayan yerli karavanlar için Torba tente rayı beraberinde alınarak kullanılabilir

Şişme karavan gölgeliği tente
Yenilikçi Sunshine AIR, metal direkleri sert bir Air Frame ile değiştirir. Yaz güneşinden rahatça kurtulun veya rüzgardan biraz mahremiyet ve koruma sağlamak için isteğe bağlı yan duvarları takın. ( Yan, mahremiyet duvarları opsiyoneldir, paket içeriğinde bulunmuyor)

Kasetli tenteler veya Torba tenteler rüzgarı yakalamakla ünlüdür ve en kötü senaryoda metal çerçeveler karavana zarar verebilir. Kampa Dometic Sunshine'da böyle bir sorun yok - yumuşak direkler saniyeler içinde şişer ve karavana asla zarar vermez. Hızlı kurulumun ardından güneşlik, dinlenebileceğiniz geniş ve korunaklı bir alan sağlar.

Tente, Kampa Dometic'in Weathershield™ Pro malzemesini kullanır; bu, mükemmel hava koşullarına dayanıklılığı ve dayanıklılığının yanı sıra kolay kurulum için yeterince hafif kalması sayesinde kendini defalarca kanıtlamış olan ve tüm tente çeşitlerinde yaygın olarak kullanılan ikonik bir kumaştır. ve işleme. Kampa Dometic, Weathershield™ Pro'nun pazar lideri olmaya devam etmesini sağlamak için UV koruması ve kaplamalarda iyileştirmeler yaptı.

 

Tek Noktanda şişirme

Tek Nokta Şişirme tenteleri, yalnızca bir harici şişirme noktasından şişer

Tek Nokta Enflasyon

Weathershield™ Pro

Weathershield™ Pro çift kaplamalı polyester kumaş kalitesi

Weathershield™ Pro

 

Fırtına Kayışları

Fırtına kayışları, olumsuz hava koşullarında denge sağlar ve performansı artırır

Fırtına Kayışları

 

Özellikler:

- Boyut: 400cm x 250cm

- 235-250 cm ray yüksekliğine uyacak şekilde

- Çift kaplamalı Weathershield™ Pro kumaş
- Tek noktadan şişirme özellikli TPU AirFrame
- Dikişler sıcak havayla bantlanmıştır
- Büyük boy taşıma çantası
- Yüksek hacimli Aşağı hava akımı pompasıyla birlikte gelir

 

Teknik Özellikler

SKU numarası :9120000028
Etiketteki model : Sunshine AIR Pro 400
Teslimat kapsamı : 1 tente; 1 2,2L pompa; 2 fırtına kayışı; 1 mandal paketi; 1 kılavuz; 1 taşıma çantası
Ürün Açıklaması : Şişme karavan tentesi, 4 m genişlik

Boyutlar ürün derinliği, [mm] 2500
Boyutlar ürün yüksekliği, [mm] 2550
Boyutlar ürün genişliği, [mm] 4000
Bağlantı yüksekliği min, [cm]235
Bağlantı yüksekliği maks, [cm] 255
Net ağırlık / kilogram] 8.20 

Lojistik Bilgileri;
EAN-13 : 5060540045508
Boyutlar parsel derinliği, [mm] : 990
Boyutlar parsel yüksekliği, [mm] 290
Boyutlar parsel genişliği, [mm]300
Koli ağırlığı, [kg] 9.40

 

Kullanım Kılavuzu

 

Karavan montajı:

 

Müşteri Deneyimi

 

 

 

Ürün etiketleri
Hızlı Teslimat

Seçili ürünlerde aynı gün kargo imkanı!

Güvenli Alışveriş

Güvenli ve hızlı alışveriş imkanı

Yardım ve Destek

09:00 - 18:00 Bizi Arayın!