Vade Farksız 3 Taksit!
 

Dometic Kampa Quattro Roma 7 Kademeli Kamp Sandalyesi

Stok Kodu: 9120002049
Paylaş
5.683,45 ₺

En geç 16 Temmuz, 2024 tarihinde kargoda

+
-
Dometic Kampa Quattro Roma 7 Kademeli Kamp Sandalyesi
Dometic Kampa Quattro Roma 7 Kademeli Kamp Sandalyesi
5.683,45 ₺
Dometic Kampa Roma Kamp Sandalyesi Ek Ayak Uzatma
Dometic Kampa Roma Kamp Sandalyesi Ek Ayak Uzatma
2.086,33 ₺ 2.044,60 ₺
Birlikte Al Kazan
Kazancınız
41,73 ₺
İndirimli Toplam
7.728,06 ₺

Ürün Açıklaması

Quattro Milano, son derece rahat, kolay kuruyan ve pratik olan SoftMesh™ kumaşa sahiptir. 
Sağlam ancak hafif alüminyum çerçeve, dış mekan kullanımı için idealdir.

Taksit Seçenekleri

Soru & Cevap

İade ve Değişim

İade ve cayma hakkı

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz vebildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade Kargo gönderilerinde Kargo bedeli ödemeden Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile yapılması gerekir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir. Anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO ile gönderilmeyen kargolar teslim alınmamaktadır.

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.

İadenin, satın alınan ürün vakum ambalajlı ise ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.
 

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânların da yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünüiadeetme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” .

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer.

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

Cayma hakkı

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren Ondört içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmek sizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 14 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir.

Ürün İade kargo gönderimi yapılamadan öden hesabınızdan, İade talep başvurusu oluşturulması gerekilmektedir. İade başvurusu için ön talep oluşturmadan yapılan gönderimlerde firmamız sorumlu değildir.

DEĞİŞİM HAKKI

Ürün değişimi işlemlerinde öncelikle web sitemiz üzerinden hesabınızdan ticket mesaj artarak veya 0 850 3050054 numaradan ulaşarak üründe yaşadığınız sorunu ve hangi ürünle değiştirmek isteyeceğini belirtiniz. Müşteri temsilcinizin ticket mesajınızdan sonra sizi yönlendirmiş olduğu talimatlara göre Anlaşmalı olduğumuz Mng Kargo firması ile ürün Kargo bedeli Ödemeden gönderimini gerçekleştiriniz.

Ürün Değerlendirmeleri

0,0 /5.0
Tavsiye edilen 0 kişi bu ürünü değerlendirdi
5,0
0
4,0
0
3,0
0
2,0
0
1,0
0

Quattro Milano, son derece rahat, kolay kuruyan ve pratik olan SoftMesh™ kumaşa sahiptir. 
Sağlam ancak hafif alüminyum çerçeve, dış mekan kullanımı için idealdir.

Cilalı alüminyum çerçeve
Texteline PVC kumaş
7 pozisyonlu yaslanma

SKU numarası  9120002049
Etiketteki model  Quattro Roma Sandalye Ore
Teslimat kapsamı  1 sandalye
Ürün Açıklaması  Uzanmış sandalye

Boyutlar ürün derinliği, [mm]  760
Boyutlar ürün yüksekliği, [mm]  1090
Boyutlar ürün genişliği, [mm]  590
Net ağırlık / kilogram]  4.72

Renk  cevher
Kumaş türü  Metin hattı
Çerçeve tipi  Alüminyum

EAN-13  5056446107563
Boyutlar parsel derinliği, [mm]  910
Boyutlar parsel yüksekliği, [mm]  120
Boyutlar parsel genişliği, [mm]  570
Koli ağırlığı, [kg]  4.72

 

 

Benzer Ürünler
Hızlı Teslimat

Seçili ürünlerde aynı gün kargo imkanı!

Güvenli Alışveriş

Güvenli ve hızlı alışveriş imkanı

Yardım ve Destek

09:00 - 18:00 Bizi Arayın!