Vade Farksız 3 Taksit!
 

Dometic Kampa Prestige 580 - 640 cm Karavan Koruyucu Branda Örtü

Stok Kodu: 9120001940
Paylaş
11.834,53 ₺

En geç 16 Temmuz, 2024 tarihinde kargoda

+
-

Ürün Açıklaması

Taksit Seçenekleri

Soru & Cevap

İade ve Değişim

İade ve cayma hakkı

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz vebildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade Kargo gönderilerinde Kargo bedeli ödemeden Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile yapılması gerekir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir. Anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO ile gönderilmeyen kargolar teslim alınmamaktadır.

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.

İadenin, satın alınan ürün vakum ambalajlı ise ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.
 

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânların da yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünüiadeetme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” .

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer.

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

Cayma hakkı

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren Ondört içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmek sizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 14 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir.

Ürün İade kargo gönderimi yapılamadan öden hesabınızdan, İade talep başvurusu oluşturulması gerekilmektedir. İade başvurusu için ön talep oluşturmadan yapılan gönderimlerde firmamız sorumlu değildir.

DEĞİŞİM HAKKI

Ürün değişimi işlemlerinde öncelikle web sitemiz üzerinden hesabınızdan ticket mesaj artarak veya 0 850 3050054 numaradan ulaşarak üründe yaşadığınız sorunu ve hangi ürünle değiştirmek isteyeceğini belirtiniz. Müşteri temsilcinizin ticket mesajınızdan sonra sizi yönlendirmiş olduğu talimatlara göre Anlaşmalı olduğumuz Mng Kargo firması ile ürün Kargo bedeli Ödemeden gönderimini gerçekleştiriniz.

Ürün Değerlendirmeleri

0,0 /5.0
Tavsiye edilen 0 kişi bu ürünü değerlendirdi
5,0
0
4,0
0
3,0
0
2,0
0
1,0
0

 

Prestige Kapaklar treylerin beş yüzeyini de kaplayan ve her türlü nem girişine karşı maksimum koruma sağlayan komple kapaklardır. Prestige örtüsü dört katmanlı geçirgen malzemeden yapılmıştır, bu da altında nem birikmesini önlemek ve yoğuşmayı önlemek için çok önemlidir. Saklama kapağı karavanınızı, kuş pisliği, ağaç reçinesi, yosun vb. gibi karavanın çatısına kuruyan ulaşılması zor kir ve kalıntılardan koruyacaktır. Ayrıca çizilmelere, genel kirlere ve siyah noktalara karşı koruma sağlayarak römorkun değerini korur. Güneş ışığı özellikle kauçuk contalara zarar verebilir ve plastik yüzeylerin ve bağlantı parçalarının eskimesini hızlandırır; bu nedenle Prestige kaplamalar UV ışınlarına karşı dayanıklıdır. Dahili ekipmanlar aynı zamanda UV ışınlarına karşı da korunmaktadır. 

- Malzeme 160g/m2 - kumaşın dört katmanlı bileşimi temas halinde su damlacıklarını kırar ve yağmura ve kara karşı mükemmel koruma sağlar
- Havadar - kılıfın altındaki su ve yoğuşma buharlaşır
- Ortamla uyumlu yeşil renk
- Isıtmayı azaltır Treylerin iç kısmını kaplar ve mobilya ve ekipmanları güneşten solmaya karşı korur
- UV dayanımlı
- Küflenmeye karşı dayanıklı, dayanıklı 4 katmanlı dikiş
- Yumuşak ve hafif - treylere zarar vermez
- Elastik kenarlar kolay ve evrensel kullanıma olanak sağlar
- 2 fermuar kullanım kolaylığı sağlar kapıya erişim
- Dikili tokalar kolay takma ve çıkarma olanağı sağlar
Uzunluk: 5,80 - 6,40 m
Renk : Yeşil

 

Benzer Ürünler
Hızlı Teslimat

Seçili ürünlerde aynı gün kargo imkanı!

Güvenli Alışveriş

Güvenli ve hızlı alışveriş imkanı

Yardım ve Destek

09:00 - 18:00 Bizi Arayın!