Vade Farksız 3 Taksit!
 

Campasist CA31502 Araç Ek Uzatma Karavan Aynası

Stok Kodu: CA31502
Paylaş
811,69 ₺
Hızlı Kargo

En geç 26 Haziran, 2024 tarihinde kargoda

+
-

Ürün Açıklaması

Taksit Seçenekleri

Soru & Cevap

İade ve Değişim

İade ve cayma hakkı

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz vebildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade Kargo gönderilerinde Kargo bedeli ödemeden Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile yapılması gerekir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir. Anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO ile gönderilmeyen kargolar teslim alınmamaktadır.

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.

İadenin, satın alınan ürün vakum ambalajlı ise ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.
 

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânların da yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünüiadeetme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” .

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer.

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

Cayma hakkı

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren Ondört içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmek sizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 14 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir.

Ürün İade kargo gönderimi yapılamadan öden hesabınızdan, İade talep başvurusu oluşturulması gerekilmektedir. İade başvurusu için ön talep oluşturmadan yapılan gönderimlerde firmamız sorumlu değildir.

DEĞİŞİM HAKKI

Ürün değişimi işlemlerinde öncelikle web sitemiz üzerinden hesabınızdan ticket mesaj artarak veya 0 850 3050054 numaradan ulaşarak üründe yaşadığınız sorunu ve hangi ürünle değiştirmek isteyeceğini belirtiniz. Müşteri temsilcinizin ticket mesajınızdan sonra sizi yönlendirmiş olduğu talimatlara göre Anlaşmalı olduğumuz Mng Kargo firması ile ürün Kargo bedeli Ödemeden gönderimini gerçekleştiriniz.

Ürün Değerlendirmeleri

0,0 /5.0
Tavsiye edilen 0 kişi bu ürünü değerlendirdi
5,0
0
4,0
0
3,0
0
2,0
0
1,0
0

Karavan tutkunları için özel olarak tasarlanmış Uzatma Karavan Aynası, seyahat deneyiminizi daha güvenli ve konforlu hale getiriyor. Bu pratik aksesuar, çekme karavanlarınızın görüş açısını genişleterek arka tarafta daha net bir görüş sunar. Karavan Aynası, seyahatlerinizde aracınızın her köşesini kontrol etmenizi sağlar, böylece park etme ve manevra yapma işlemlerinde güvenlik seviyenizi artırır.

Karavan Dikiz Aynası, yolda seyahat ederken aracınızın arkasındaki alanı daha iyi görmek için ideal bir çözümdür. Bu ayna, özellikle dar yollarda ve geri geri manevra yaparken güvenliği artırır. Karavanınızı çekerken, trafikteki diğer araçları takip etmek ve aracınızın arka kısmını kontrol etmek için mükemmel bir yardımcıdır.

Karavan Uzatma Aynası, yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olup dayanıklı ve uzun ömürlüdür. 360 derece dönebilir, ekstra ayna arkasından gerdirilen kayışı sayesinde titremeyi düşürür ve aynaın düşmesini engeller. Hızlı bir şekilde takabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Seyahatlerinizde maksimum güvenlik ve konfor için Karavan Aynası sizin yanınızda!

 

Özellikleri;

  • Metal tek kollu, sağ ve sol montaja uygun
  • 18x13 cm ayna, geniş açılı olmayan düz lens, dikey veya yatay kullanıma uygun, 360° dönüşe olanak sağlar
  • Üniversal montaj, özel ayarlanabilir kanca sistemi ve elastik kayış sayesinde araç aynasına sabitlenir
  • Aletsiz ve delmeden hızlı ve kolay montaj
  • İhtiyacınıza göre ayarlanabilir ayna ve kol
  • Darbelere dayanıklı ABS kabuk
  • Avrupa onayı E57

 

Paket içeriği :

1 adet - Campasist Ayna ( Tek yön sağ veya sol olarak kullanılabilir )

 

Not: Yaz aylarında yoğun güneş altında ayna aracınıza takılı olarak bırakmayınız, seyahat sonrası aynayı sökmeniz tavsiye edilir. Aynanın sürekli güneşe mağruz kalarak takılı kalması sonucu kayış esneme yaparak kopma yapabilir.

Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bunlarıda satın aldı
Hızlı Teslimat

Seçili ürünlerde aynı gün kargo imkanı!

Güvenli Alışveriş

Güvenli ve hızlı alışveriş imkanı

Yardım ve Destek

09:00 - 18:00 Bizi Arayın!