Vade Farksız 3 Taksit!
 

Campasist AİR360 360cm Şişme Kapalı Karavan Kış Çadırı

Stok Kodu: AİR360K
Paylaş
26.298,70 ₺

En geç 16 Temmuz, 2024 tarihinde kargoda

+
-

Ürün Açıklaması

Taksit Seçenekleri

Soru & Cevap

İade ve Değişim

İade ve cayma hakkı

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz vebildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade Kargo gönderilerinde Kargo bedeli ödemeden Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile yapılması gerekir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir. Anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO ile gönderilmeyen kargolar teslim alınmamaktadır.

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.

İadenin, satın alınan ürün vakum ambalajlı ise ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.
 

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânların da yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünüiadeetme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” .

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer.

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

Cayma hakkı

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren Ondört içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmek sizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 14 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir.

Ürün İade kargo gönderimi yapılamadan öden hesabınızdan, İade talep başvurusu oluşturulması gerekilmektedir. İade başvurusu için ön talep oluşturmadan yapılan gönderimlerde firmamız sorumlu değildir.

DEĞİŞİM HAKKI

Ürün değişimi işlemlerinde öncelikle web sitemiz üzerinden hesabınızdan ticket mesaj artarak veya 0 850 3050054 numaradan ulaşarak üründe yaşadığınız sorunu ve hangi ürünle değiştirmek isteyeceğini belirtiniz. Müşteri temsilcinizin ticket mesajınızdan sonra sizi yönlendirmiş olduğu talimatlara göre Anlaşmalı olduğumuz Mng Kargo firması ile ürün Kargo bedeli Ödemeden gönderimini gerçekleştiriniz.

Ürün Değerlendirmeleri

0,0 /5.0
Tavsiye edilen 0 kişi bu ürünü değerlendirdi
5,0
0
4,0
0
3,0
0
2,0
0
1,0
0

 

Şık ve Kurulumu Kolay
Karavan Tatilleriniz İçin Mükemmel!

Özellikleri;

Fermuarlı Açık / Rulolu Kenarlar Kumaş: 300D Nylon Oxford 
TPU Tüp Yükseklik Aralığı: 235-245 cm 
360 X 300 X 235 cm
360cm Genişlik x 3000cm Derinlik 
Yaklaşık Ağırlık: 8/10 kg 

Bu ve Diğer AirTent Modellerimiz İçerisinde Yaşam Olmayacağı Zamanlarda Kurulu Bırakılmaya Elverişli Değildir.

Easy Tent Son Derece Hızlı Şişirilmesiyle Kesinlikle Adının Hakkını Veriyor! Bu Kompakt Hava Sütunlu Karavan Tentesi, Daha Sık Hareket Hâlinde Olan ve Zamandan Tasarruf Sağlayan Bir Karavan Tentesine İhtiyaç Duyan İnsanlar İçin İdealdir. Yenilikçi Tasarımı Sayesinde Sıkı Bir Sızdırmazlık Sağlar ve Tente İçindeki Cereyanı En Aza İndirir.
Easy Tent Ünlü AirBeam Teknolojisini Kullanır ve Tek Bir Bükülebilir SuperBeam Hava Tüpüne Sahiptir. AirSpeed Valf Sisteminin Kullanımı Kolaydır, Güvenilirdir ve Sadece 12 Dakikalık Etkileyici Bir Atış Süresi İle Hızlı Bir Kurulum Sağlar!
SuperBeam'in Çapı Artık %30 Daha Büyük, Bu da Easy Tent'e Ekstra Stabilite Sağlarken Aynı Zamanda Tavan Yüksekliğini Maksimuma Çıkarıyor. Easy Tent’i Oluşturmak İçin Sentinel Exclusive Malzemesi Kullanıldı. Bu Dayanıklı Polyester Kumaş Uzun Ömürlüdür ve Fabrikada Bantlanmış Su Geçirmez Dikişlerle Birleştiğinde Dış Etkenlere Karşı Mükemmel Koruma Sağlar. Easy Tent Yeni ColourLok Teknolojisini İçeriyor; Ultraviyole Solmaya Karşı Direnci Artıran Malzemeye Enjekte Edilen Özel Bir Boyadır.
Easy Tent Yeni SkyTrack II Sistemi Artık Tenteye Dahildir. Bu, Kullanışlı Işık ve Saklama Aksesuarlarının Bu Raydan Basitçe Askıya Alınarak Takılmasına Olanak Tanır ve Kendinizi Tentenizde Daha Fazla Evinizde Hissetmenizi Sağlar.
Tenteniz İçerisinde Rahatlayabilir ve Harika Bir Manzaranın Keyfini Çıkarabilirsiniz; Elmas Şeffaf Camlar Büyüktür ve Havalı Tentenin İçine Bol Miktarda Doğal Işık Girmesine İzin Verir. Pencerelerde Mahremiyet ve Ek Güvenlik Hissi İçin Fermuarlı Perdeler Bulunur.
Easy Tent Karavan Tentesinin Ön Kapısı Tamamen Çıkarılabilir ve Yarı veya Tamamen Açık Olarak Ayarlanabilir. Tentenin İyi Havalandırılmasına Yardımcı Olmak İçin Her İki Yan Kapının da Üstten Fermuarları Açılabilir, Özellikle Sıcak Havalarda veya Tente İçinde Yemek Pişiriyorsanız Kullanışlıdır.

 

Garanti Süresi : 1 Yıl 

 ÖNEMLİ NOT:

1) Uzun süreli ( tek seferde 30-45gün) Güneş altında kullanıma uygun değildir, kapalı kış çadırları kapalı havalarda kış aylarında kullanıma uygundur.
    Yaz sıcaklarında kullanılması durumunda renklerde solma yapabilir.
2) Kış çadırları içerisinde yaşam olmadığı zamanlarda kurulu olarak bırakılması kesinlikle önerilmez. 
3) Campasist kış çadırları sadece içinde yaşam varken kullanılması gereklidir. Yazın veya Kışın 24 saati aşkın bir şekilde "önemli Not: kurulu bırakılarak gidilmesi durumunda hasar oluşabilir, rüzgardan, karda vb. doğa koşullarından zarar görebilir ve garanti dışında kalır.""
4) Çadırı kullanmadan önce veya satın almadan önce lütfen kullanma kılavuzunu okuyunuz. Kullanma kılavuzu dışında oluşan kullanımlarda çadırda hasar, yıpranma vb. deformasyon oluşması durumunda 2K Karavan ve Campasist sorumlu değildir garanti kapsamında tutulamaz.

 

 

Benzer Ürünler
Hızlı Teslimat

Seçili ürünlerde aynı gün kargo imkanı!

Güvenli Alışveriş

Güvenli ve hızlı alışveriş imkanı

Yardım ve Destek

09:00 - 18:00 Bizi Arayın!