Vade Farksız 3 Taksit!
 

Al-Ko S21 Karavan Manevra Sistemi Mover / Ranger

Stok Kodu: 1731051
Stok Durumu: Stokta var
Paylaş
39.532,37 ₺
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo

En geç 26 Haziran, 2024 tarihinde kargoda

+
-

Ürün Açıklaması

Ön Açıklama
Al-Ko S21 Karavan Manevra Sistemi
, karavan severler için devrim niteliğinde bir çözüm sunuyor. Özellikle Mover ve Ranger modelleri ile uyumlu bu sistem, karavanınızı en zorlu koşullarda bile rahatça hareket ettirmenize olanak tanır. Al-Ko S21'in kullanıcı dostu arayüzü, karavanınızı dar alanlarda dahi kolayca manevra yapabilmenizi sağlar. Sistem, dayanıklılığı ve yüksek performansı ile ön plana çıkıyor. Güvenliğinizi artıran gelişmiş frenleme mekanizması, yokuş yukarı ve aşağı hareketlerde dahi karavanınızın kontrolünü elinizde tutmanızı sağlar. Al-Ko S21, karavan deneyiminizi üst düzeye çıkararak, seyahatlerinizi daha keyifli ve sorunsuz hale getirir. Bu sistem, karavan kullanımını her seviyedeki kullanıcı için kolay ve erişilebilir kılarak, maceralarınıza yeni bir boyut ekler.

Teknik Özellikler

Dingil Tipi
Tek Dingil
Ürün Tipi
Yarı Otomatik
İzin Verilen Ağırlık
1800 Kg
Max. Genişlik
250 cm
Min. Genişlik
180 cm
Ürün Ağırlığı
37 Kg

Taksit Seçenekleri

Soru & Cevap

İade ve Değişim

İade ve cayma hakkı

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz vebildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade Kargo gönderilerinde Kargo bedeli ödemeden Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile yapılması gerekir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir. Anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO ile gönderilmeyen kargolar teslim alınmamaktadır.

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.

İadenin, satın alınan ürün vakum ambalajlı ise ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.
 

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânların da yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünüiadeetme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” .

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer.

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

Cayma hakkı

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren Ondört içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmek sizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 14 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir.

Ürün İade kargo gönderimi yapılamadan öden hesabınızdan, İade talep başvurusu oluşturulması gerekilmektedir. İade başvurusu için ön talep oluşturmadan yapılan gönderimlerde firmamız sorumlu değildir.

DEĞİŞİM HAKKI

Ürün değişimi işlemlerinde öncelikle web sitemiz üzerinden hesabınızdan ticket mesaj artarak veya 0 850 3050054 numaradan ulaşarak üründe yaşadığınız sorunu ve hangi ürünle değiştirmek isteyeceğini belirtiniz. Müşteri temsilcinizin ticket mesajınızdan sonra sizi yönlendirmiş olduğu talimatlara göre Anlaşmalı olduğumuz Mng Kargo firması ile ürün Kargo bedeli Ödemeden gönderimini gerçekleştiriniz.

Ürün Değerlendirmeleri

0,0 /5.0
Tavsiye edilen 0 kişi bu ürünü değerlendirdi
5,0
0
4,0
0
3,0
0
2,0
0
1,0
0

Açıklama

Al-Ko S21 Karavan Manevra Sistemi Ranger / Mover, bir karavanın manevra kabiliyetini artıran bir sistemdir. Ranger, karavanın ön ve arka tekerleklerini hareket ettirerek karavanın yön değiştirilmesini ve yer değiştirilmesini kolaylaştırır. Bu, özellikle karavanın sabit bir yerde park edilmesi sırasında oldukça yararlıdır.

Al-Ko S21 Karavan Manevra Sistemi Mover/Ranger, karavanın ön ve arka tekerleklerine monte edilerek kullanılır. Ön ve arka tekerleklerin her biri için ayrı bir motor bulunur ve bu motlar, karavanın hareketini kontrol etmek için kullanılır. Sistem, bir kumanda ünitesi aracılığıyla kontrol edilir ve kumanda ünitesi, karavanın hareketlerini kolayca yönetmenizi sağlar.

Al-Ko S21 Karavan Manevra Sistemi Mover/Ranger, karavanın manevra kabiliyetini oldukça artırır ve karavanın sabit bir yerde park etme işlemini çok daha kolay hale getirir. Ayrıca, sistem sayesinde karavanın yerini değiştirirken çok daha az güç harcamak gerekir, bu da daha az yorulmayı ve daha az stresi beraberinde getirir.

Genel olarak, Al-Ko S21 Karavan Manevra Sistemi Mover/Ranger, karavan sahiplenenler için oldukça yararlı bir üründür ve karavanın manevra kabiliyetini artıran bir sistem olarak tasarlandı. Eğer siz de bir karavan sahibiyseniz ve manevra kabiliyetini arttırmak istiyorsanız, Al-Ko S21 Karavan Manevra Sistemi Mover/Ranger'ı dikkate almalısınız.


RANGER yapar: Harici yardım olmadan manevra yapmak

Maks. 1,8 t tek akslı ve maks. 2,5 t tandem akslı çekme karavanlara yönelik yeni ALKO manevra sistemi moto karavanınızı tam da götürmek istediğiniz yöne kumanda eder ve manevra yapar. En dar yerlerde ve dik bir arazide bile. Oyuncak gibi kullanılabilen uzaktan kumanda sayesinde milimetrik hassasiyetle ve hiç bir kuvvet harcamadan. Moto karavanı kendi aksı etrafında 360° döndürmek dahi mümkün. 

Avantajınız

​AL-KO kalitesi ve tasarımı
Yerden optimum yükseklik 
Emniyet ipiyle ergonomik uzaktan kumanda
Maks. 1,8 ton tek akslı ve maks. 2,5 ton tandem akslı hemen hemen tüm çekme karavanlara uygun
Milimetrik hassasiyetle manevra yapmak 
Dünya çapında servis ağı
Kuvvet

RANGER, maks. iki santimetre yükseklikteki engellerin üstesinden gelir, üstelik bunu da yüzde 18 oranındaki maksimum eğim kabiliyetiyle başarır.  

Güvenlik

Hassas ve darbesiz manevra için yumuşak start ve yumuşak stop
Mükemmel ve test edilmiş AL-KO ŞASİ bağlantısı
Korumalı mekanik
Aşırı yüklenme ve hatalı işlevler durumunda kontrol kutusunda ve uzaktan kumandada LED göstergesi
AL-KO garanti şartları uyarınca beş yıl garanti

Teknik Özellikler

Dingiller1 (tek eksen)
Minimum çerçeve yüksekliği200mm
ÖzelliklerTek taraflı çalıştırma, ana şalter, yumuşak başlatma, yumuşak durdurma
montaj zamanı240 m
tip taşıyıcıYarı otomatik
%25 eğimde maksimum toplam ağırlık1250kg
İzin verilen toplam ağırlık tek aks1800kg
Maksimum Genişlik (Karavan/Römork)250cm
Minimum Genişlik (Karavan/Römork)180cm
maksimum bant genişliği205mm

Fiziki ozellikleri

izin verilen maksimum ağırlık1800kg
RenkGri
toplam ağırlık37kg

Belirli Özellikler

DahilMotor ünitesi A ve motor ünitesi B, ana biyel kolu, ana tahrik kolu, kablo ve koruyucu boru, alüminyum montaj plakaları, itme çubuğu, uzaktan kumanda, kontrol ünitesi, ana şalter montaj kutusu, ana şalter, sigorta, kılavuz

 

Benzer Ürünler
Hızlı Teslimat

Seçili ürünlerde aynı gün kargo imkanı!

Güvenli Alışveriş

Güvenli ve hızlı alışveriş imkanı

Yardım ve Destek

09:00 - 18:00 Bizi Arayın!