Vade Farksız 3 Taksit!
 

2K Winter Room 3.5 Metre Karavan Tente Çadırı

Stok Kodu: 2K0WR035
Stok Durumu: Stokta var
Paylaş
49.000,00 ₺
Ücretsiz Kargo

En geç 26 Haziran, 2024 tarihinde kargoda

+
-

Ürün Açıklaması

Taksit Seçenekleri

Soru & Cevap

İade ve Değişim

İade ve cayma hakkı

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz vebildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade Kargo gönderilerinde Kargo bedeli ödemeden Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile yapılması gerekir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir. Anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO ile gönderilmeyen kargolar teslim alınmamaktadır.

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.

İadenin, satın alınan ürün vakum ambalajlı ise ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.
 

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânların da yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünüiadeetme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” .

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer.

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

Cayma hakkı

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren Ondört içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmek sizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 14 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir.

Ürün İade kargo gönderimi yapılamadan öden hesabınızdan, İade talep başvurusu oluşturulması gerekilmektedir. İade başvurusu için ön talep oluşturmadan yapılan gönderimlerde firmamız sorumlu değildir.

DEĞİŞİM HAKKI

Ürün değişimi işlemlerinde öncelikle web sitemiz üzerinden hesabınızdan ticket mesaj artarak veya 0 850 3050054 numaradan ulaşarak üründe yaşadığınız sorunu ve hangi ürünle değiştirmek isteyeceğini belirtiniz. Müşteri temsilcinizin ticket mesajınızdan sonra sizi yönlendirmiş olduğu talimatlara göre Anlaşmalı olduğumuz Mng Kargo firması ile ürün Kargo bedeli Ödemeden gönderimini gerçekleştiriniz.

Ürün Değerlendirmeleri

0,0 /5.0
Tavsiye edilen 0 kişi bu ürünü değerlendirdi
5,0
0
4,0
0
3,0
0
2,0
0
1,0
0

2K, Karavan Tente Çadırı Winter Room sizi Kışın Yağmur, Kar ve Rüzgardan Korur.

Karavan sahipleri için seyahat etmek ve doğanın tadını çıkarmak büyük bir zevktir. Ancak, beklenmedik hava koşulları karavan tatilinizi mahvedebilir. İşte bu noktada Karavan Tente kış çadırı 2K Winter Room devreye girer. Bu ürün, karavanınızı Sineklerden, yağmurdan, kardan veya Rüzgarda korur ve diğer olumsuz hava koşullarından korumanın mükemmel bir yolunu sunar. Yaz ayları için sineklikli ve perdeleri açık olarak kullanabilirsiniz. Mahremiyet için güneşlik perdeleri ile tam mahremiyet sağlar.

Ana Özellikler: 

- Sineklik ( Ön Büyük Panel, Sağ-Sol panel )

- Mahremiyet Perdesi ( Tüm pencereler )

- Tente Geri Kayışı ( Rüzgar koruması ve üst branda uçma engelleme)

- Karavan Duvar Birleşme Noktası Rüzgar engelleme çubukları

-  Karavan Duvar Birleşme Noktası Rüzgar engelleme Tampon Süngeri

 

Teknik Özellikleri:

- 0,50mm Şeffaf Marin PVC ( çok uzun süreli UV güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır, renk solması yapmaz ve kırılma yapmaz. )

- YKK Fermuar ile blocker panelleri birleştirme Ultra Dayanıklı Fermuar

- Hava alabilir ve su geçirmez özel kumaş ( Uzun süreli  UV Güneş Işınlarına karşı dayanıklı )

- Kasetli Dometic, Fiamma ve Thule tente modellerine uyumludur. ( Torba tipi Tentelere uyumlu değildir. )

- Uyumlu Tente Ölçüleri : 350 Metre

- Uyumlu Karavan Yüksekliği: 225 - 270cm

 

 

2K, Winter Room Tente Çadırı Nedir ?

Winter Room Tente çadırı, yağmuru, kar ve rüzgarı engellemek için tasarlanmış bir karavan ön ve yan panel duvardır. Karavanınızın tentesine kolayca monte edilebilir ve hızla açılıp kapanabilir.  Ani hava değişikliklerine karşı hazırlıklı olmanızı sağlar.

2K Winter Room Tente çadırı malzemeleri uzun süreli güneş altında ve kış koşullarında karavan kampı kullanıcıları için düşünülmüş, UV güneş ışınlarında karşı dayanıklı olması için şeffaf kısımları marin PVC'den üretilmiş renk solması ve kırılma yapmaz, Kumaş kısımları ise özel silikon kaplamalı kalın ve UV ışınlarında karşı dayanıklı deformasyon korumalıdır ve kış koşulların da hava alabilir su geçirmez kalın kumaştan üretilmiştir.

 

2K Winter Room  Tente çadırının avantajları

  1. Hızlı Kurulum: Winter Room tente çadırı, hızlı ve kolay bir kurulum sunar. Bu sayede seyahatiniz sırasında zaman kaybetmezsiniz.

  2. Mükemmel Yağmur ve kar Koruması: 2K Winter Room, yağmur ve kar sırasında karavanınızın içini kuru tutar, su geçirmez. Bu, tatilinizin keyfini çıkarmanızı sağlar.

  3. Rüzgar Dayanıklılığı: Güçlü rüzgarlar karavanınıza zarar verebilir, ancak 2K Winter Room sayesinde rüzgarın etkisini azaltabilirsiniz.

  4. Güneş Koruması: Kullanılan şeffaf marin PVC ve Özel silikon kaplamalı hava alır kumaşı sayesinde karavanınızın içini sıcak havalarda serin tutar ve güneşin zararlı etkilerinden korur.

  5. Dayanıklılık: Kaliteli malzemelerden Kumaşları hava alabilir fakat yağmur geçirmez özel kaplamadan üretilmiştir.

           Şeffaf kısımları 0,50 şeffaf marin PVC'den üretilmiştir ve çok uzun süreli UV güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır ve kırılma yapmaz. 

           Fermuar kısımlarında YKK fermuar kullanılmıştır ve dünyanın en kaliteli fermuar modelidir.

        6.Uyumluluk: 2K Winter Room, karavanınızın kasetli tentelerine montaj yapılır ve 300,325,350,375, 400,450cm modellerinde farklı boyutların satışı mevcuttur. Paket içeriğinden çıkan Gergi barı çubukları ile Dometic, Fiamma ve Thule tente markalarında kasetli tentelerde kullanabilirsiniz. 

           Uyumlu Karavan Yükseklikler: 225 - 270cm

         7. Giriş Kapısı : Ön paneller 3 parçadan oluşmaktadır. İstediğiniz Sol-Orta-sağ kısmını giriş kapısı olarak kullanabilirsiniz.

         8. Sineklik koruması : Yaz aylarında kullanım için Sağ-sol perde ve Ön panel kısmında kaliteli sineklik mevcuttur.

         9. Mahremiyet: Tam mahremiyet sağlanması için tüm pencere kısımları güneşliklerle kaplıdır, istenirse açılarak şeffaf pencere sağlanır tamamen açılırsa sineklik koruması sağlar

 

2K Winter Room Nasıl Kullanılır?

Winter Room kullanmak oldukça basittir. İşte adımlar:

  1. Paket içinden 3 parça Ön panel, 2 adet sağ-sol panel çıkmaktadır ve Sağ ve sol büyük olan parçayı paketinizden çıkan gergi çubuklarına takın. 
  2. Gergi çubuklarını tentenizi sağ veya sol kısmına en son kısıma yerşeltirin, yan kısım tamamdır.
  3. Ön blockerı tentenizin ön kısmındaki tente raya takın ve fermuardan yan blocker ile birleştirin.
  4. Rüzgarda hareket etmemesi için paketinizden çıkan ip ve kazıklar ile yere sabitleyin işlemler tamamdır.

 

Paket içeriği:

2 x Sağ ve Sol Güneşlik ve Sineklikli Çadır Paneli 

3 x Ön Çadır Paneli ( Güneşlik ve Sineklikli panel kapı girişleri )

2 x Gergi Barı Çubukları Kılıflı

1 x Gergi İpi

10 x Sabitleme kazıkları

4 x Gerdirme tokası

2 x Yan duvar yanaştırma Gergi Çubukları

1 x 10mt Tente sabitleme kiti ( Tenteyi üstten zemine sabitleme ve tente üst branda açılmasını engelleme )

Benzer Ürünler
Hızlı Teslimat

Seçili ürünlerde aynı gün kargo imkanı!

Güvenli Alışveriş

Güvenli ve hızlı alışveriş imkanı

Yardım ve Destek

09:00 - 18:00 Bizi Arayın!