Vade Farksız 3 Taksit!
 

2K Karavan Tek Yön, Karavan Tentesi Yan Uzatma Gölgelik Perde

Stok Kodu: 2K00026
Stok Durumu: Stokta var
Paylaş
3.507,19 ₺
Ücretsiz Kargo

En geç 26 Haziran, 2024 tarihinde kargoda

+
-

Ürün Açıklaması

Taksit Seçenekleri

Soru & Cevap

İade ve Değişim

İade ve cayma hakkı

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz vebildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade Kargo gönderilerinde Kargo bedeli ödemeden Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile yapılması gerekir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir. Anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO ile gönderilmeyen kargolar teslim alınmamaktadır.

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.

İadenin, satın alınan ürün vakum ambalajlı ise ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.
 

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânların da yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünüiadeetme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” .

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer.

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

Cayma hakkı

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren Ondört içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmek sizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 14 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir.

Ürün İade kargo gönderimi yapılamadan öden hesabınızdan, İade talep başvurusu oluşturulması gerekilmektedir. İade başvurusu için ön talep oluşturmadan yapılan gönderimlerde firmamız sorumlu değildir.

DEĞİŞİM HAKKI

Ürün değişimi işlemlerinde öncelikle web sitemiz üzerinden hesabınızdan ticket mesaj artarak veya 0 850 3050054 numaradan ulaşarak üründe yaşadığınız sorunu ve hangi ürünle değiştirmek isteyeceğini belirtiniz. Müşteri temsilcinizin ticket mesajınızdan sonra sizi yönlendirmiş olduğu talimatlara göre Anlaşmalı olduğumuz Mng Kargo firması ile ürün Kargo bedeli Ödemeden gönderimini gerçekleştiriniz.

Ürün Değerlendirmeleri

0,0 /5.0
Tavsiye edilen 0 kişi bu ürünü değerlendirdi
5,0
0
4,0
0
3,0
0
2,0
0
1,0
0

Kasetli tentelerde kullanıma uygun olan Tente yan uzatma gölgelik perde, paket içeriğinde çıkan geri çubuğu ile birlikte yön fark etmeksizin kasetli tentelerin sağ veya sol kısımlara takılabilir. 

Gölgeli alanı artırmayı ve korumayı amaçlar. Bu şekilde, açık hava alanı daha da genişletilerek karavanın yan tarafında ek bir gölgeli oturma veya dinlenme alanı oluşturulabilir ve mahremiyet sağlayabilirsiniz.

Cildinizi ve gözlerinizi korumak için UV ışınlarının yaklaşık %86'sini keser, ancak hava akışı ile file kumaş gölgesi geniş bir görüş deneyimi sunar ve birkaç metre uzaktayken mahremiyet sağlar. Düşük sıcaklık: size geniş ve rahat bir gölge alanı sağlar. Çılgın sıcak günlerde bile rahatça zamanınızın tadını çıkarın, 15~25 F derece hemen düşer.

Rüzgarı azaltır ve yağmuru etkili bir şekilde durdurur - özellikle çapraz rüzgarın gücünü kırar; tentenizin oturma alanından biraz yağmurda korur.ç

 

  • Kasetli tentenize, paket içeriğinden çıkan gergi çubukları ile kolayca takılabilir ve çıkarılabilir. Bu sayede, yan perdeyi kurmak ve kullanmak daha esnek ve pratik hale gelir. Yan uzatmalar, ailelerin veya grupların açık havada daha fazla zaman geçirebilmelerini sağlayarak karavan deneyimini daha keyifli hale getirir.
  • Ayrıca, Yan perdelerin yanı sıra dilerseniz Ön perde modellerinide tenteniz için sipariş ederk çok daha fazla gölge alan elde edebilirsiniz, böylece tente çevresi daha fazla koruma sağlar ve rüzgarı veya güneş ışınlarını daha etkin bir şekilde engeller. Bu ekstra paneller, hava koşullarına ve kişisel tercihlere göre açılıp kapanabilir veya çıkarılabilir.
  • Yan uzatma Gölgelik perdeler, karavan sahipleri arasında oldukça popüler bir tente aksesuarıdır çünkü açık hava konforunu artırır ve kamp deneyimini daha keyifli hale getirir. Ancak yine de, tentenize uygun bir ön uzatma seçerken karavanınızın modeline ve tente üreticisinin talimatlarına uygun olduğundan emin olmak önemlidir. Her karavan ve tente modeli farklı olabilir, bu nedenle öne doğru 2,5 metre uzayabilen kasetli tente modellerine uygundur. 
  • Ön Perde ile birlikte yan perde sipariş ettiğinizde tentenizin etrafını tamamen kapatabilirsiniz. 

 

Teknik Özellikler: 

Alüminyum Gergi Çubuğu Uyumlu Uzunluk : 2,5mt

Uyumlu olduğu Tente modelleri : Dometic, Fiamma ve Thule marka kasetli tente modelleri ile uyumludur
Yükseklik : 250cm/188cm
Uzunluk : 225cm
Engellenen Güneş Geçirmezlik : %90
Kuş Gözü halka sayısı : 11 ( 5 alt sabitleme - 3 sol kenar - 3 sağ kenar )
180 gr M² ağarlığı 
kaplamalı kumaş ile sağlamlaştırılmış dış kenarlar 
9 adet kuş gözü, 5 adet çakma kazığı ve bağlantı ipleri
%100 hand made

 

Paket içeriği : 

1 adet x Tente Yan Güneşlik Perde ( Tek Yön - Sağ-Sol fark uyumlu)

1 adet x Alüminyum Yaylı Tente Gergi Çubuğu

1 adet x Sabitleme - Gerdirme ipi ( toplam 4,5metre)

5 adet x Zemin Sabitleme Kazığı

1 adet - Taşıma Çantası

 

NOT: Paket içeriğinde 6 . 7. ve 8. görseldeki Ön perde bulunmamaktadır. Sadece Sağ veya Sol uyumlu Yan Perde bulunmaktadır. 

 

 

Hızlı Teslimat

Seçili ürünlerde aynı gün kargo imkanı!

Güvenli Alışveriş

Güvenli ve hızlı alışveriş imkanı

Yardım ve Destek

09:00 - 18:00 Bizi Arayın!