Vade Farksız 3 Taksit!
 

2K Hold Down Kit Universal Karavan Tente Yere Sabitleme Seti

Stok Kodu: 2KT002
Paylaş
1.258,99 ₺
Hızlı Kargo

En geç 26 Haziran, 2024 tarihinde kargoda

Bu üründen minimum 5 kadar var.
+
-

Ürün Açıklaması

Karavan sahipleri için tasarlanmış olan 2K Tente Sabitleme Kiti, karavan tentesini güvenli bir şekilde sabitlemek ve stabil tutmak için ideal bir çözümdür. Bu kit, karavanınızın tentesini hava koşullarına ve rüzgara karşı korumak için geliştirilmiştir ve Dometic, Thule ve Fiamma marka Kasetli tente modellerine uyumludur. Torba tipi tenteler için uyumlu değildir. 11 mt uzunluğundaki kayışı sebebi ile 6mt'ye kadar kasetli tentelerde kullanılabilir.

Taksit Seçenekleri

Soru & Cevap

İade ve Değişim

İade ve cayma hakkı

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz vebildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade Kargo gönderilerinde Kargo bedeli ödemeden Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile yapılması gerekir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir. Anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO ile gönderilmeyen kargolar teslim alınmamaktadır.

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.

İadenin, satın alınan ürün vakum ambalajlı ise ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.
 

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânların da yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünüiadeetme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” .

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer.

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

Cayma hakkı

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren Ondört içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmek sizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 14 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir.

Ürün İade kargo gönderimi yapılamadan öden hesabınızdan, İade talep başvurusu oluşturulması gerekilmektedir. İade başvurusu için ön talep oluşturmadan yapılan gönderimlerde firmamız sorumlu değildir.

DEĞİŞİM HAKKI

Ürün değişimi işlemlerinde öncelikle web sitemiz üzerinden hesabınızdan ticket mesaj artarak veya 0 850 3050054 numaradan ulaşarak üründe yaşadığınız sorunu ve hangi ürünle değiştirmek isteyeceğini belirtiniz. Müşteri temsilcinizin ticket mesajınızdan sonra sizi yönlendirmiş olduğu talimatlara göre Anlaşmalı olduğumuz Mng Kargo firması ile ürün Kargo bedeli Ödemeden gönderimini gerçekleştiriniz.

Ürün Değerlendirmeleri

0,0 /5.0
Tavsiye edilen 0 kişi bu ürünü değerlendirdi
5,0
0
4,0
0
3,0
0
2,0
0
1,0
0

Karavan sahipleri için tasarlanmış olan 2K Tente Sabitleme Kiti, karavan tentesini güvenli bir şekilde sabitlemek ve stabil tutmak için ideal bir çözümdür. Bu kit, karavanınızın tentesini hava koşullarına ve rüzgara karşı korumak için geliştirilmiştir ve Dometic, Thule ve Fiamma marka Kasetli tente modellerine uyumludur. Torba tipi tenteler için uyumlu değildir. 11 mt uzunluğundaki kayışı sebebi ile 6mt'ye kadar kasetli tentelerde kullanılabilir.

Down Strap kit modelleri kasetli tentelerin orta istelet kısımlarına görseldeki gibi üstten geçirilerek yere gerdirilir ve rüzgara mağruz kaldığında 1 adet yay gerilere tente yere doğru çekme görevi yapar.

 

 

Özellikler:

  1. Güçlü ve Dayanıklı Malzeme: Tente sabitleme kiti, yüksek kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Paslanmaz çelikten yapılmış bağlantı parçaları ve dayanıklı askılar, uzun süreli kullanım için sağlamlık sunar.

  2. Kolay Kurulum: Bu kit, kolay kurulumuyla dikkat çeker. Tüm gerekli montaj ekipmanlarıyla birlikte gelir ve karavanınızın tentesini sabitlemek için gereken her şeyi içerir.

  3. Esneklik: Farklı marka karavan tente modelleri ile uyumlu olan esnek bir tasarıma sahiptir. Farklı boyutlarda ve şekillerdeki tentelerle kullanılabilir.

  4. Güvenlik: Rüzgarlı hava koşullarında karavanınızın tentesini güvenli bir şekilde sabitleyerek güvenlik sağlar. Bu sayede tenteniz rüzgarın etkisi altında sallanmaz veya zarar görmez.

  5. Taşınabilirlik: Hafif ve taşınabilir tasarımıyla, tente kiti, seyahatlerinizde yanınızda taşınabilir ve ihtiyacınız olduğunda kolayca kurulabilir.

 

 

Paket içeriği:

1 - Gergi Kayışı ( 11 metre )

2 - Kazık

1 - Esneme yayı

1 -  2K Ripstop taşıma çantası

 

Not: İncelemiş olduğunuz ürün Kasetli model Dometic, Fiamma veya Thule tente markaları için uyumludur. Torba tipi tenteler için Strap Kit modeli kullanılabilir. Strap kit modeli kasetli tipi veya Torba tip tentelerde kullanılır.

 

 

Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bunlarıda satın aldı
Benzer Ürünler
Hızlı Teslimat

Seçili ürünlerde aynı gün kargo imkanı!

Güvenli Alışveriş

Güvenli ve hızlı alışveriş imkanı

Yardım ve Destek

09:00 - 18:00 Bizi Arayın!