Vade Farksız 3 Taksit!
 

Kampa-Dometic Revo Zip 350 (3.50m x 2.5m) Karavan Torba Tente

Stok Kodu: 9103104302
Stok Durumu: Stokta var
Paylaş
14.388,49 ₺
Ücretsiz Kargo

En geç 26 Haziran, 2024 tarihinde kargoda

+
-
Dometic-Revo-Zip-310--3-1m-x-2-5m--Mistik-Gri-Karavan-Torba-Tente--resim-80383.jpg
Kampa-Dometic Revo Zip 350 (3.50m x 2.5m) Karavan Torba Tente
14.388,49 ₺
Karavanlar-icin-Torba-Tente-Rayi-3mt-resim-80514.jpg
Çekme Karavan ve MotoKaravan için Torba Tente Rayı 3mt
1.123,02 ₺ 1.100,56 ₺
Karavanlar-icin-Torba-Tente-Rayi-3mt-resim-80514.jpg
Torba Tente Rayı EK Uzatma 1mt
374,82 ₺ 367,32 ₺
Birlikte Al Kazan
Kazancınız
29,96 ₺
İndirimli Toplam
15.856,37 ₺

Ürün Açıklaması

Kampa-Dometic Revo Zip 350 (3.50m x 2.5m) Karavan Torba Tente

  • Yırtılmaya karşı daha kalın, kumaş kalınlığı
  • Tentenin kapalı çadır olarak dönüştürülmesi için tente rayı ve kumaş kenarlarında Fermuar sistemi oluşu
  • Dış koruyucu kılıfı daha kalın ve UV güneş ışınlarında çatlamalara karşı Kaucuk yapıda oluşu
  • Paket içeriğinde Tente yere sabitleme çubukları ve ipleri bulunmaktadır

 

Teknik Özellikler

Tente Ölçüleri
3.50 x 2.50 m
Kaset Rengi
Beyaz
Kumaş Rengi
Mistik Gri
Tente Ağırlığı
15,4 Kg

Taksit Seçenekleri

Soru & Cevap

İade ve Değişim

İade ve cayma hakkı

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz vebildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade Kargo gönderilerinde Kargo bedeli ödemeden Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile yapılması gerekir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir. Anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO ile gönderilmeyen kargolar teslim alınmamaktadır.

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.

İadenin, satın alınan ürün vakum ambalajlı ise ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.
 

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânların da yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünüiadeetme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” .

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer.

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

Cayma hakkı

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren Ondört içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmek sizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 14 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir.

Ürün İade kargo gönderimi yapılamadan öden hesabınızdan, İade talep başvurusu oluşturulması gerekilmektedir. İade başvurusu için ön talep oluşturmadan yapılan gönderimlerde firmamız sorumlu değildir.

DEĞİŞİM HAKKI

Ürün değişimi işlemlerinde öncelikle web sitemiz üzerinden hesabınızdan ticket mesaj artarak veya 0 850 3050054 numaradan ulaşarak üründe yaşadığınız sorunu ve hangi ürünle değiştirmek isteyeceğini belirtiniz. Müşteri temsilcinizin ticket mesajınızdan sonra sizi yönlendirmiş olduğu talimatlara göre Anlaşmalı olduğumuz Mng Kargo firması ile ürün Kargo bedeli Ödemeden gönderimini gerçekleştiriniz.

Ürün Değerlendirmeleri

0,0 /5.0
Tavsiye edilen 0 kişi bu ürünü değerlendirdi
5,0
0
4,0
0
3,0
0
2,0
0
1,0
0

KULLANIŞLI VE YERDEN TASARRUF SAĞLAYAN TENTE
Dometic Revo Zip 350 çanta tente, rahatlıkla birlikte gölgeli rahatlık sağlar. Tenteyi karavanınızın veya karavanınızın mevcut çadır rayına kaydırmanız yeterlidir - delme veya cıvata gerekmez! Revo Zip çanta tentenizi araca kalıcı olarak takılı bırakın ve depolama alanını boşaltın ve hızlı bir kurulum sağlayın. Kurulduktan sonra, çantayı fermuarla açın, tenteyi açın ve iki sağlam ön ayağı ve iki kirişi açın - bu kadar kolay. Kaldırma da aynı derecede kullanışlıdır. Tentenin solmaz ve çizilmez kaplaması, çekici deseninin yıllarca harika görünmesini sağlar.

Bu çanta tentesini karavanınızın veya karavanın mevcut çadır rayına kaydırmanız yeterlidir. Delme veya cıvata gerekmez! Takıldıktan sonra birkaç dakika içinde açılabilir ve aynı hızla tekrar paketlenebilir.

Delmeden hızlı ve basit kurulum - karavanın veya karavanın çadır rayına kolayca kayar
Birkaç dakika içinde kurma ve indirme - ayaklar ve çatı kirişleri ön raydan katlanır
Yüksek kaliteli, dayanıklı tente kumaşı - 500 g / m² hava koşullarına dayanıklı ve çizilmez kaplamalı solmaz
Ekstra güçlü, ayarlanabilir alüminyum çerçeve
Tente dışarıdan bağlı kaldığı için iç saklama alanını boşaltır
280 cm'ye kadar ray yüksekliğine sahip karavanlar ve karavanlar için yedi boyut mevcuttur


İsteğe bağlı aksesuarlar: mahremiyet odası, güneş perdesi, alüminyum destek kirişleri

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

GENEL
Model REVO ZIP 350 
Ürün Açıklaması Karavanlar ve karavanlar için çanta tentesi, 3,5 m 

BOYUTLAR
Boyutlar ürün derinliği 110 mm
Boyutlar ürün yüksekliği 110 mm
Boyutlar ürün genişliği 3500 mm

Kumaş Uzunluğu : 2500mm
Net ağırlık 15,4 kg

 

NOT ÖNEMLİ : Tentelerinizi Kullanırken Paket içeriğinden çıkan yere sabitleme kazığı ve ipleri ile yere sağlam bir şekilde sabitleyiniz. Rüzgarlı havalarda tentenizin uçması ve tentenin zarar görmesi tentenin garanti kapsamı içerisine girmez. Rüzgardan uçarak zarar gören tenteler garanti kapsamında sayılmamaktadır.

 

Benzer Ürünler
Hızlı Teslimat

Seçili ürünlerde aynı gün kargo imkanı!

Güvenli Alışveriş

Güvenli ve hızlı alışveriş imkanı

Yardım ve Destek

09:00 - 18:00 Bizi Arayın!