Vade Farksız 3 Taksit!
 

Dometic CFX3 25 25Lt 12/24/220V Wifi/Bt Kompresörlü Soğutucu

Stok Kodu: 9600028369
Paylaş
48.920,86 ₺

En geç 16 Temmuz, 2024 tarihinde kargoda

+
-

Ürün Açıklaması

Taksit Seçenekleri

Soru & Cevap

İade ve Değişim

İade ve cayma hakkı

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz vebildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade Kargo gönderilerinde Kargo bedeli ödemeden Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile yapılması gerekir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir. Anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO ile gönderilmeyen kargolar teslim alınmamaktadır.

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.

İadenin, satın alınan ürün vakum ambalajlı ise ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.
 

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânların da yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünüiadeetme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” .

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer.

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

Cayma hakkı

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren Ondört içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmek sizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 14 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir.

Ürün İade kargo gönderimi yapılamadan öden hesabınızdan, İade talep başvurusu oluşturulması gerekilmektedir. İade başvurusu için ön talep oluşturmadan yapılan gönderimlerde firmamız sorumlu değildir.

DEĞİŞİM HAKKI

Ürün değişimi işlemlerinde öncelikle web sitemiz üzerinden hesabınızdan ticket mesaj artarak veya 0 850 3050054 numaradan ulaşarak üründe yaşadığınız sorunu ve hangi ürünle değiştirmek isteyeceğini belirtiniz. Müşteri temsilcinizin ticket mesajınızdan sonra sizi yönlendirmiş olduğu talimatlara göre Anlaşmalı olduğumuz Mng Kargo firması ile ürün Kargo bedeli Ödemeden gönderimini gerçekleştiriniz.

Ürün Değerlendirmeleri

0,0 /5.0
Tavsiye edilen 0 kişi bu ürünü değerlendirdi
5,0
0
4,0
0
3,0
0
2,0
0
1,0
0

Bu güçlü soğutucu, seyahat ederken sevdiğiniz yiyecek ve içeceklerden daha fazlasını yanınızda taşımanıza imkan tanır. Dayanıklı tasarımı sayesinde açık hava aktiviteleri için idealdir; pratik mobil uygulaması ise Dometic CFX3 modeli soğutucunuzu parmaklarınızın ucuna getirir. Keşfedin, uzun süre keyifle vakit geçirin ve daha fazlasını yaşayın.

 

Kullanıcı Dostu Arayüz

Şık, çok parlak TFT LCD kullanıcı arayüzü çalışma durumunu gösterir

Sağlam yapı

Çamurluk çerçeveleri üniteyi hasara karşı korur

Güçlü alüminyum taşıma kolları
Taşıması Kolay

Verimli Güç Tüketimi
Optimize edilmiş VMSO3 kompresör soğutma teknolojisi

Esnek Güç Tüketimi
AC veya DC tarafından desteklenmektedir

Kullanışlı CFX3 Uygulaması

CFX3 Uygulaması aracılığıyla sıcaklık kontrolü ve performans izleme 

 

25 litrelik toplam hacmiyle, Dometic CFX3, 40 kutu veya beş adet 1,5 litrelik şişe gibi büyük miktarlarda yiyecek ve içecekleri saklamak için ideal bir seçenektir. Ayrıca, çamurluk çerçevesi korumalı kenarları ve alüminyum alaşımlı kulplarıyla sağlam ancak hafif bir ExoFrame yapısı vardır.

Güçlü VMSO3 kompresör soğutma teknolojisi, +20 °C ile –22 °C arasında verimli bir şekilde soğutma sağlar. Okunması kolay yüksek çözünürlüklü renkli ekran ve yumuşak dokunuşlu düğmeleri sayesinde kontrol ve izleme kolaylığı sunar.

CFX3 Uygulaması, WiFi veya Bluetooth üzerinden sıcaklık kontrolüne olanak tanır ve performans geçmişi sağlar. Dinamik akü koruma sistemi, araç aküsünün bitmesini önler veya ikili akülerin derin çekilmesine olanak tanır.

Son olarak, sağlam, hafif ve kompakt tasarımıyla rahat taşınabilirlik sağlar, böylece her yere kolayca götürebilirsiniz.

 

Teknik Özellikler:

Genel

SKU numarası : 9600028369
Modeli : CFX325
Etiketteki model : CFX325
Teslimat kapsamı:  1 adet soğutucu, 1 adet manuel, 1 adet 12/24V bağlantı için bağlantı kablosu, 1 adet 100-240V bağlantı için bağlantı kablosu, çıkarılabilir tel sepetler
Tek veya Çift Bölge : Bekar
Ürün Açıklaması : Mobil kompresör soğutucusu, 25 l
Soğutma teknolojisi : Kompresör

Boyut
Boyutlar ürün derinliği, [mm] : 569
Boyutlar ürün yüksekliği, [mm] : 420
Boyutlar ürün genişliği, [mm]  : 342
Net ağırlık / kilogram] : 12.70
Toplam hacim (IEC 62552-3), [l] : 25

Elektriksel
Giriş voltajı (AC), [V] : 100-240
Giriş voltajı (DC), [V] : 12/24
Nominal giriş akımı (AC), [A] : 100V'de 0,9A; 240V'de 0,38A
Nominal giriş akımı (DC), [A] : 24V'de 3,2A, 12V'de 6,5A
Nominal giriş gücü, [W] : 46
Giriş frekansı, [Hz] : 50/60

Verim
Hermetik Olarak Mühürlü : Doğru
Soğutucu akışkan türü : R134a
GWP : 1430
Soğutucu miktarı, [g] : 32
CO2 eşdeğeri, [t] : 0,046
AC'de yıllık enerji tüketimi (EN62552-3:2020), [kWh/a] : 44
Enerji verimlilik sınıfı (Yönetmelik (AB) 2019/2016) : C
İklim sınıfı (EN 62552) : N/T
Yalıtım Kalınlığı : 55
Yalıtım Tipi : PU (Poliüretan)
Renk : Arduvaz / Sis
USB girişi : 5V, 2A
Bağlantı Türü : Bluetooth WiFi Etkileşimi/DICM
Sepet : Evet
Montaj için tabandaki dişli ekler : M6
Boşaltma tapası : Evet
Yoğuşma önleyici bobin : HAYIR
İç ışık : Evet, LED
Sertifikalar : ECE R10 CB EMC GS
Kablo uzunluğu besleme kablosu, [m] : 2
EAN-13 : 4015704286137
Boyutlar parsel derinliği, [mm] : 610
Boyutlar parsel yüksekliği, [mm] : 480
Boyutlar parsel genişliği, [mm] : 380
Koli ağırlığı, [kg] : 15.37

 

Hızlı Teslimat

Seçili ürünlerde aynı gün kargo imkanı!

Güvenli Alışveriş

Güvenli ve hızlı alışveriş imkanı

Yardım ve Destek

09:00 - 18:00 Bizi Arayın!