Vade Farksız 3 Taksit!
 

2K Servo 5KV 110-260V Monofaze Karavan Voltaj Regülatörü

Stok Kodu: 2KR0005
Paylaş
10.500,01 ₺

Ürün Açıklaması

2K Servo Voltaj Regulatorü bünyesinde bulunan servo sistem, DC motorun tristorle kontrolunu saglar. Karavan seyahatlarinizde veya evde 5000 VA( KV) güçüne cihazlarınızı 110 - 240 / 160 - 260 / 180 - 260 V voltajları arasındaki dengesiz voltajlara karşı regüle eder ve 220 volt çıkışına sabitler. Yeni tip 2K Servo modelli regülatör tiplerinde karavanınızda klima, ısıtıcı vb. cihaz ayrımı olmadan tüm cihazlarınızda kullanılabilir.

Taksit Seçenekleri

Soru & Cevap

İade ve Değişim

İade ve cayma hakkı

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz vebildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade Kargo gönderilerinde Kargo bedeli ödemeden Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile yapılması gerekir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir. Anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO ile gönderilmeyen kargolar teslim alınmamaktadır.

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.

İadenin, satın alınan ürün vakum ambalajlı ise ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.
 

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânların da yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünüiadeetme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” .

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer.

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

Cayma hakkı

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren Ondört içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmek sizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 14 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir.

Ürün İade kargo gönderimi yapılamadan öden hesabınızdan, İade talep başvurusu oluşturulması gerekilmektedir. İade başvurusu için ön talep oluşturmadan yapılan gönderimlerde firmamız sorumlu değildir.

DEĞİŞİM HAKKI

Ürün değişimi işlemlerinde öncelikle web sitemiz üzerinden hesabınızdan ticket mesaj artarak veya 0 850 3050054 numaradan ulaşarak üründe yaşadığınız sorunu ve hangi ürünle değiştirmek isteyeceğini belirtiniz. Müşteri temsilcinizin ticket mesajınızdan sonra sizi yönlendirmiş olduğu talimatlara göre Anlaşmalı olduğumuz Mng Kargo firması ile ürün Kargo bedeli Ödemeden gönderimini gerçekleştiriniz.

Ürün Değerlendirmeleri

0,0 /5.0
Tavsiye edilen 0 kişi bu ürünü değerlendirdi
5,0
0
4,0
0
3,0
0
2,0
0
1,0
0

2K Servo Voltaj Regulatorü bünyesinde bulunan servo sistem, DC motorun tristorle kontrolunu saglar. Karavan seyahatlarinizde veya evde 5000 VA( KV) güçüne cihazlarınızı 110 - 240 / 160 - 260 / 180 - 260 V voltajları arasındaki dengesiz voltajlara karşı regüle eder ve 220 volt çıkışına sabitler. Yeni tip 2K Servo modelli regülatör tiplerinde karavanınızda klima, ısıtıcı vb. cihaz ayrımı olmadan tüm cihazlarınızda kullanılabilir. Voltaj dengeleyici şebekeye seri baglı booster trafo ve varyak ( oto trafo) sayesinde cıkışta gerilim regulasyonu yapmaktadır.

Bu sayede sebeke gerilimindeki düşme, yükselme ve tüm diğer dengesizlikleri onleyerek çıkışta stabil bir gerilim saglar.

 

Teknik Özellikler

 • Giriş Voltaj aralığı  110 - 240 / 160 - 260 / 180 - 260 V AC
 • Regüle edilmiş çıkış Voltajı : 220V
 • Mikroislemci kontrollii
 • 90 V/sn. voltaj düzeltme hızı
 • Dogrusal olmayan yükleri Sürebilme
 • Genis güç ve gerilim aralığı
 • Yüksek verim ve sessiz çalışma
 • Manuel By-Pass Özelligi
 • Aşırı akım ve kısa devre koruması
 • Akıllı fan sistemi ile soğutma
 • Estetik ve ergonomik tasarım, küçük boyutu ile her alanda kullanım ( dış ortamda suya karşı dayanıklı değildir )
 • Toz, nem, titresimden etkilenmeyen sase teknolojisi
 • Tüm elektrikli cihazlar için güvenli kullanım.
 • ISO 9000 Standartlarina uygun 2 yıl tam garanti
 • Deneyimli teknik servis destegi

 

 

 

 

REGÜLATÖR GİRİŞİ

 

Giriş Volt. Düzeltme Aralığı

110 - 240 / 160 - 260 / 180 - 260 VAC

Giriş Voltaj Çalışma aralığı

90 - 285 VAC

Çalışma Frekansı

47...65 Hz

 

              

REGÜLATÖR ÇIKIŞI

 

Çıkış Voltajı

220 I 230 / 240 VAC RMS ± % 2

Aşırı Yüklenme

10 saniye %200 yükte

Düzeltme Hızı

- 90 Volt/ saniye

Toparlama Süreci

- 90 Volt/ saniye (160 VAC - 260 VAC aras1 degi!;,imde)

 

 

ÇALIŞMA TEKNİĞİ

 

GENEL

Servo motorlu, Microişlemci kontrollu, tam otomatik

  

Soğutma Sistemi

Akıll fan sistemi

Ölçülen Değeri İsleme

DELTA TRUE RMS panel voltmetre (74 x 74 mm) ile Çıkış gerilimi, Şebeke gerilimi izleme

Total Harmonik Bozulma

 

Toplam Verim

> % 95

Mekanik By-Pass

Elle kumandalı Şebeke - Voltaj regulatöru si PAKO ŞALTER// mandalll anahtar OFF/ON

Koruma Seviyesi

IP 20 (digerleri opsiyonel)

 

ÇEVRESEL

 

Çalışma Sıcaklığı

-10 °CI 50 °C

Depolama Sıcaklığı

-25 °C I +60 °C

Bağlı Nem

< % 90 DIN (40040)

Çalışma Sıcaklığı

< 3000 m.

Akustik Seviye

< 50 dB (1 m2)

Belgeler

CE// Tuv Austria Hellas (iSO 9001)

 

 

YxGxD (cm)

27 X 45 X 35

 

        

Ağırlık (kg)

18 kg

             
Benzer Ürünler
Hızlı Teslimat

Seçili ürünlerde aynı gün kargo imkanı!

Güvenli Alışveriş

Güvenli ve hızlı alışveriş imkanı

Yardım ve Destek

09:00 - 18:00 Bizi Arayın!