Vade Farksız 3 Taksit!
 

Uquip Roxy Yüksek Konforlu & Takviyeli Katlanır Kamp Sandalyesi Red

Stok Kodu: 244028
Paylaş
3.199,00 ₺

En geç 16 Temmuz, 2024 tarihinde kargoda

+
-

Ürün Açıklaması

Taksit Seçenekleri

Soru & Cevap

İade ve Değişim

İade ve cayma hakkı

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz vebildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade Kargo gönderilerinde Kargo bedeli ödemeden Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile yapılması gerekir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir. Anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO ile gönderilmeyen kargolar teslim alınmamaktadır.

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.

İadenin, satın alınan ürün vakum ambalajlı ise ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.
 

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânların da yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünüiadeetme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” .

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer.

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

Cayma hakkı

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren Ondört içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmek sizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 14 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir.

Ürün İade kargo gönderimi yapılamadan öden hesabınızdan, İade talep başvurusu oluşturulması gerekilmektedir. İade başvurusu için ön talep oluşturmadan yapılan gönderimlerde firmamız sorumlu değildir.

DEĞİŞİM HAKKI

Ürün değişimi işlemlerinde öncelikle web sitemiz üzerinden hesabınızdan ticket mesaj artarak veya 0 850 3050054 numaradan ulaşarak üründe yaşadığınız sorunu ve hangi ürünle değiştirmek isteyeceğini belirtiniz. Müşteri temsilcinizin ticket mesajınızdan sonra sizi yönlendirmiş olduğu talimatlara göre Anlaşmalı olduğumuz Mng Kargo firması ile ürün Kargo bedeli Ödemeden gönderimini gerçekleştiriniz.

Ürün Değerlendirmeleri

0,0 /5.0
Tavsiye edilen 0 kişi bu ürünü değerlendirdi
5,0
0
4,0
0
3,0
0
2,0
0
1,0
0

Uquip Roxy Yüksek Konforlu & Takviyeli Katlanır Kamp Sandalyesi 

Uquip Roxy Katlanır Kamp Sandalyesi, Alman mühendisliği ile geliştirilmiş Olağanüstü işçilik ve yüksek kaliteli malzemelerin birleşimini içerir.

"Uquip Roxy" mükemmel dengeye ve 120 kg'a kadar yüksek  taşıma kapasitesine sahiptir. Kurulumu hızlı ve kolaydır.

Geniş ayakları sayesinde, camur veya kum gibi özellikle yumuşak yüzeylerde bile çok derine batmaya karşı optimum koruma ve oturma konforu sağlar.

Ergonomik yapısı ve İdeal oturma yüksekliği sayesinde "Uquip Roxy Kamp Sandalyesi" kamp masası veya diğer masalarda oturmak için mükemmeldir, bu nedenle bu katlanır sandalye hiçbir karavanda ve bahçede eksik olmamalıdır.

Uquip Roxy katlanır sandalye, akıllı donanımlara sahiptir. Sandalye içinde sabit bir içecek tutucuya ek olarak, "Uquip Roxy" çerçeveye akıllıca entegre edilmiş bir şişe açacağı mevcuttur.

Uquip Roxy, Benzersiz tarasımını Dayanıklı, Leke tutmayan, yırtılmalara karşı ekstra dayanıklı 600D Rip-Stop Polyester kumaşla birleştirmiştir.

Takviyeli kolçakları ile size ekstra konfor sunar.

Kaliteli ve şık ve askılı taşıma çantası ile kolay taşıma ve muhafaza sağlar.

Yüksek kalitede toz kaplı çelik çerçevesi ile sağlamlık, hafiflik ve uzun ömürlülük sunar.

"En Kaliteli Kamp Sandalyesi Uquip Roxy", Sahilde, kamp alanında veya festivallerde, karavanda veya bahçede, piknikte ve her türlü aktivitelerde konforu, özel stili ve sağlamlığı ile size eşlik eder.


Uquip Roxy Katlanır Sandalyenin Özellikleri

  • Genişlik: 62cm
  • Derinlik: 60cm
  • Oturma Yüksekliği: 45cm
  • Arka Yüksekliği: 92cm
  • Paketli Boyut: 97x23cm
  • Ağırlık: 5,2 kilo
  • Taşıma Kapasitesi: 120 kilo
  • Malzemeler: 600D Rip-Stop Polyester,
  • Toz Boyalı Çelik Çerçeve
Hızlı Teslimat

Seçili ürünlerde aynı gün kargo imkanı!

Güvenli Alışveriş

Güvenli ve hızlı alışveriş imkanı

Yardım ve Destek

09:00 - 18:00 Bizi Arayın!