Vade Farksız 3 Taksit!
 

Uquip Darcy Tripodlu ve Katlanabilir Yüksek Konforlu Tabure Red

Stok Kodu: 244029
Paylaş
699,00 ₺

En geç 26 Haziran, 2024 tarihinde kargoda

+
-

Ürün Açıklaması

Taksit Seçenekleri

Soru & Cevap

İade ve Değişim

İade ve cayma hakkı

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz vebildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade Kargo gönderilerinde Kargo bedeli ödemeden Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile yapılması gerekir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir. Anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO ile gönderilmeyen kargolar teslim alınmamaktadır.

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.

İadenin, satın alınan ürün vakum ambalajlı ise ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.
 

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânların da yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünüiadeetme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” .

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer.

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

Cayma hakkı

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren Ondört içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmek sizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 14 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir.

Ürün İade kargo gönderimi yapılamadan öden hesabınızdan, İade talep başvurusu oluşturulması gerekilmektedir. İade başvurusu için ön talep oluşturmadan yapılan gönderimlerde firmamız sorumlu değildir.

DEĞİŞİM HAKKI

Ürün değişimi işlemlerinde öncelikle web sitemiz üzerinden hesabınızdan ticket mesaj artarak veya 0 850 3050054 numaradan ulaşarak üründe yaşadığınız sorunu ve hangi ürünle değiştirmek isteyeceğini belirtiniz. Müşteri temsilcinizin ticket mesajınızdan sonra sizi yönlendirmiş olduğu talimatlara göre Anlaşmalı olduğumuz Mng Kargo firması ile ürün Kargo bedeli Ödemeden gönderimini gerçekleştiriniz.

Ürün Değerlendirmeleri

0,0 /5.0
Tavsiye edilen 0 kişi bu ürünü değerlendirdi
5,0
0
4,0
0
3,0
0
2,0
0
1,0
0

Uquip Darcy Tripodlu ve Katlanabilir Yüksek Konforlu Tabure

Uquip Darcy Katlanır Tabure Alman mühendisliği ile geliştirilmiş Olağanüstü işçilik ve yüksek kaliteli malzemelerin birleşimini içerir.

"Uquip Darcy", 47 santimlik özel oturma yüksekliği sayesinde sağladığı oturma konforu ile kendisini rakipsiz kılar.

Özel tasarım ergonomik yapısı sayesinde herkes için ve ayrıca Uzun boylu kullanıcılar için hem taşıma kolaylığı sağlar hem de konforlu bir dinlenme alanı sunar.

"Uquip Darcy Katlanır Tabure", sadece 1 kilogram ağırlığındadır ve 67 x 10 cm boyutlarında küçük paketleme ölçüsüne sahiptir.

Son derece sağlamdır, mükemmel dengeye ve 100 kg'a kadar taşıma kapasitesine sahiptir. Kurulumu hızlı ve kolaydır.

Benzersiz tasarımını Sağlam çelik çerçeve ile Leke tutmayan, yırtılmalara karşı ekstra dayanıklı 600D Rip-Stop Polyester kumaşla birleştirmiştir.

Kaliteli ve şık ve askılı taşıma çantası ile kolay taşıma ve muhafaza sağlar.

Yüksek kalitede toz kaplı çelik çerçevesi ile sağlamlık, hafiflik ve uzun ömürlülük sunar.

UQUIP Darcy Tripodlu ve Katlanabilir Yüksek Konforlu Tabure, Balıkta, Doğada, Kamp'da her nerede olursanız olun konfor ile kullanabilirsiniz.

Uquip Darcy Katlanır Tabure Özellikleri

  • Genişlik: 38 cm
  • Derinlik: 33 cm
  • Yüksek: 47 cm
  • Paket boyutu: 70x8cm
  • Ağırlık: 1 kg
  • Taşıma Kapasitesi: 100 kg
  • Malzemeler: 600D Rip-Stop Polyester,
  • Toz Boya Kaplı Çelik Çerçeve

Hızlı Teslimat

Seçili ürünlerde aynı gün kargo imkanı!

Güvenli Alışveriş

Güvenli ve hızlı alışveriş imkanı

Yardım ve Destek

09:00 - 18:00 Bizi Arayın!