Vade Farksız 3 Taksit!
 

Uquip Buddy Katlanabilir Her Zemin için İdeal Yük Taşıma Aracı Red

Stok Kodu: 245203
Paylaş
7.499,00 ₺

En geç 16 Temmuz, 2024 tarihinde kargoda

+
-

Ürün Açıklaması

Taksit Seçenekleri

Soru & Cevap

İade ve Değişim

İade ve cayma hakkı

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz vebildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade Kargo gönderilerinde Kargo bedeli ödemeden Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile yapılması gerekir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir. Anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO ile gönderilmeyen kargolar teslim alınmamaktadır.

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.

İadenin, satın alınan ürün vakum ambalajlı ise ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.
 

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânların da yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünüiadeetme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” .

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer.

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

Cayma hakkı

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren Ondört içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmek sizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 14 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir.

Ürün İade kargo gönderimi yapılamadan öden hesabınızdan, İade talep başvurusu oluşturulması gerekilmektedir. İade başvurusu için ön talep oluşturmadan yapılan gönderimlerde firmamız sorumlu değildir.

DEĞİŞİM HAKKI

Ürün değişimi işlemlerinde öncelikle web sitemiz üzerinden hesabınızdan ticket mesaj artarak veya 0 850 3050054 numaradan ulaşarak üründe yaşadığınız sorunu ve hangi ürünle değiştirmek isteyeceğini belirtiniz. Müşteri temsilcinizin ticket mesajınızdan sonra sizi yönlendirmiş olduğu talimatlara göre Anlaşmalı olduğumuz Mng Kargo firması ile ürün Kargo bedeli Ödemeden gönderimini gerçekleştiriniz.

Ürün Değerlendirmeleri

0,0 /5.0
Tavsiye edilen 0 kişi bu ürünü değerlendirdi
5,0
0
4,0
0
3,0
0
2,0
0
1,0
0

Uquip Buddy Katlanabilir Her Zemin için İdeal Yük Taşıma Aracı

Uquip Buddy Yük Taşıma Aracı Alman mühendisliği ile geliştirilmiş Olağanüstü işçilik ve yüksek kaliteli malzemelerin birleşimini içerir.

Hızlı katlama ve toplama sistemi sayesinde 2 saniyede kurulumu hazır büyük katlanır el arabası.

"Uquip Buddy" Yüksek kalitede ekstra geniş tekerlekleri yumuşak ve sert zeminde ideal sürme konforu sağlar.

En iyi manevra kabiliyeti için serbestçe hareket eden ön tekerlekler aracı yorulmadan kullanmanızı sağlar.

Ekstra sağlam ve hafif çelik çerçeve.yerden tasarruf etmek için katlanma özelliğne sahiptir. Bagajda veya karavanda idealdir. Sabitlemek için cırt cırtlı kayışları mevcuttur.

Geniş yükleme alanına sahip "Uquip Buddy", sağlam yapısı ve yüksek yük taşıma kapasitesi, bol miktarda taşıma alanı mevcuttur, aynı zamanda özellikle ağır veya hantal şeyleri de kolayca taşıma imkanı sağlar.

Alışverişde, Tatilde, Kamp ve Festivallerde, Teknede, Bahçede, Balık tutarken ve daha pekçok açık hava aktivetsinde keyifle kullanabilirsiniz.

"Uquip Buddy" mükemmel dengeye ve 100 kg'a kadar taşıma kapasitesine sahiptir. Kurulumu hızlı ve kolaydır.

Uquip Buddy, Benzersiz tasarımını Dayanıklı, Leke tutmayan, yırtılmalara karşı ekstra dayanıklı 600D Rip-Stop Polyester kumaşla birleştirmiştir.   

Yüksek kalitede toz kaplı çelik çerçevesi ile sağlamlık, hafiflik ve uzun ömürlülük sunar.

Uquip Buddy Katlanabilir Yük Taşıma Aracı Özellikleri

  • Genişlik: 98 cm
  • Derinlik: 55 cm
  • Yüksek: 66 cm
  • Paket boyutu: 22x57x81cm
  • Ağırlık: 10.25kg
  • Taşıma Kapasitesi: 100 kg
  • Malzemeler: 600D Rip-Stop Polyester,
  • Toz Boya Kaplı Çelik Çerçeve

Hızlı Teslimat

Seçili ürünlerde aynı gün kargo imkanı!

Güvenli Alışveriş

Güvenli ve hızlı alışveriş imkanı

Yardım ve Destek

09:00 - 18:00 Bizi Arayın!