Vade Farksız 3 Taksit!
 

Robens Yurt Glamping & Buschcraft HydroTex® Mega Çadır

Stok Kodu: 130361
Paylaş
88.651,24 ₺

Ürün Açıklaması

Taksit Seçenekleri

Soru & Cevap

İade ve Değişim

İade ve cayma hakkı

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz vebildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade Kargo gönderilerinde Kargo bedeli ödemeden Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile yapılması gerekir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir. Anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO ile gönderilmeyen kargolar teslim alınmamaktadır.

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.

İadenin, satın alınan ürün vakum ambalajlı ise ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.
 

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânların da yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünüiadeetme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” .

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer.

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

Cayma hakkı

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren Ondört içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmek sizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 14 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir.

Ürün İade kargo gönderimi yapılamadan öden hesabınızdan, İade talep başvurusu oluşturulması gerekilmektedir. İade başvurusu için ön talep oluşturmadan yapılan gönderimlerde firmamız sorumlu değildir.

DEĞİŞİM HAKKI

Ürün değişimi işlemlerinde öncelikle web sitemiz üzerinden hesabınızdan ticket mesaj artarak veya 0 850 3050054 numaradan ulaşarak üründe yaşadığınız sorunu ve hangi ürünle değiştirmek isteyeceğini belirtiniz. Müşteri temsilcinizin ticket mesajınızdan sonra sizi yönlendirmiş olduğu talimatlara göre Anlaşmalı olduğumuz Mng Kargo firması ile ürün Kargo bedeli Ödemeden gönderimini gerçekleştiriniz.

Ürün Değerlendirmeleri

0,0 /5.0
Tavsiye edilen 0 kişi bu ürünü değerlendirdi
5,0
0
4,0
0
3,0
0
2,0
0
1,0
0

YURT

 
Açıklama
 
Rustik bir yaşam arıyorsanız Yurt, bu çok yönlü çadırın yedi kişilik yatak odası/oturma alanı, toplantı odası, oyun alanı, takılma ve daha fazlası dahil olmak üzere birden fazla uygulama sağladığı kamp alanında öne çıkıyor. HydroTex® Polycotton RS kumaş ve üstün havalandırma ile büyük pencereler, geniş iç mekanı aydınlık ve havadar tutarken, bir baca çıkışı ve fermuarlı zemin örtüsü ocak kullanımına olanak tanır. Seçenekler arasında sobaya yer açmak için üç eve ayarlanan dört kişilik bir iç çadır da yer alıyor.
 
 
Özellikler
 
Çadır tipi: Yurt
Flysheet: HydroTex Polycotton, %65 polyester / %35 pamuk
Kişi sayısı: 7
Direkler: Çelik 22 mm
Zemin örtüsü: 210T Oxford polyester, 10.000 mm, %100 polyester
Renk: Haki
Atış Süresi (dk): 15
Adım süresi – hareket etmeye hazır (dk): 13
Paket boyutu: Flysheet: 85 x 29 cm, Direkler: 85 x 24 cm
Paket boyutu dış sayfa: 85 x 29 cm
Paket boyutu direkler: 85 x 24 cm
Ağırlık direkleri: 17,5 kg
Ağırlık: Flysheet: 16,4 kg, Direkler: 17,5 kg
Ağırlık dış sayfası: 16,4 kg
ürün numarası: 130361
 
Özellikler
 
Nefes alabilen HydroTex® Polycotton kumaş
Büyük renkli panoramik pencereler
Dik yan duvarlar baş boşluğunu ve kullanılabilir alanı optimize eder
Böceksiz havalandırma için ana kapıda file
Önde ve arkada kapalı havalandırma
İsteğe bağlı bir çadır ocağının güvenli kullanımı veya ıslak bir alan oluşturmak için fermuarlı kapaklı dikili zemin örtüsü
(Ayarlanabilir fener asma noktaları)
Zip-off zemin sayfası
Yansıtıcı halatlar
Uyku veya saklama için isteğe bağlı koyu renkli kumaş iç kısım
Flysheet kumaş onarım yaması dahildir
 
 
Düzen
 
 
Robens Testleri
 
Robens Rüzgar Testi: Bir Robens çadırının rüzgardaki performansının belirlenmesi, test sırasında Robens'in elinde bulunan bilgi ve tekniğe dayalıdır. Test sırasında, bir çadırın maruz kaldığı maksimum (MAX) hız darbesini ve yapısal dengesizliğin meydana geldiği ortalama (AVG) rüzgar hızını kaydederiz. Bu, kırık/deforme olmuş bir direk veya çadırın çökmesi ve ardından rüzgar düştüğünde şekle dönmesi olarak görünebilir. Maksimum rüzgar hızına kadar hiçbir noktada herhangi bir yıkıcı arıza yaşanmadı.
Hızlı Teslimat

Seçili ürünlerde aynı gün kargo imkanı!

Güvenli Alışveriş

Güvenli ve hızlı alışveriş imkanı

Yardım ve Destek

09:00 - 18:00 Bizi Arayın!