Vade Farksız 3 Taksit!
 

Robens Gully 1200 Ultra -38°C Hibrit 600 FP Kaz Tüyü Uyku Tulumu Sağ F.

Stok Kodu: 250220
Paylaş
11.039,59 ₺

Ürün Açıklaması

Taksit Seçenekleri

Soru & Cevap

İade ve Değişim

İade ve cayma hakkı

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz vebildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade Kargo gönderilerinde Kargo bedeli ödemeden Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile yapılması gerekir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir. Anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO ile gönderilmeyen kargolar teslim alınmamaktadır.

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.

İadenin, satın alınan ürün vakum ambalajlı ise ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.
 

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânların da yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünüiadeetme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” .

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer.

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

Cayma hakkı

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren Ondört içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmek sizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 14 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir.

Ürün İade kargo gönderimi yapılamadan öden hesabınızdan, İade talep başvurusu oluşturulması gerekilmektedir. İade başvurusu için ön talep oluşturmadan yapılan gönderimlerde firmamız sorumlu değildir.

DEĞİŞİM HAKKI

Ürün değişimi işlemlerinde öncelikle web sitemiz üzerinden hesabınızdan ticket mesaj artarak veya 0 850 3050054 numaradan ulaşarak üründe yaşadığınız sorunu ve hangi ürünle değiştirmek isteyeceğini belirtiniz. Müşteri temsilcinizin ticket mesajınızdan sonra sizi yönlendirmiş olduğu talimatlara göre Anlaşmalı olduğumuz Mng Kargo firması ile ürün Kargo bedeli Ödemeden gönderimini gerçekleştiriniz.

Ürün Değerlendirmeleri

0,0 /5.0
Tavsiye edilen 0 kişi bu ürünü değerlendirdi
5,0
0
4,0
0
3,0
0
2,0
0
1,0
0
 
 

GULLY 1200

 
 
Özellikler
 
Boyut: 220 x 80 x 60 cm (UxGxG)
Vücut uzunluğu: 195 cm
Mevsimler: 4
Kabuk: 50D 300T polyester Tafta, %100 polyester
Astar: 50D 300T polyester ipek kumaş, %100 polyester
Dolgu: 1200 gr Thermo Hybrid Kuş Tüyü. Üst: %50 sorumlu bir şekilde elde edilen ve izlenebilir ördek tüyü 75/25 ve %50 MicroThermo Top / Alt: MicroThermo Top, 600 FP, %100 polyester
İnşaat: Kutu duvar
Fermuar: YKK Otomatik kilit - iki yönlü açık
Sıcaklık (Tcomfort) kadın: -9
Sıcaklık (Sınır) adam: -16
Sıcaklık (Textreme): -38
Renk: Okyanus Mavisi
Paket boyutu: 34 x 27 cm
Ağırlık: 1985 gr
ürün numarası: 250220
 
 
Özellikleri
 
_ Rahat mumya şekli hareket özgürlüğünü artırır
_ Hibrit yapı: Üstün yalıtım için yukarıdan aşağıya karışım; Taban tarafı - MicroThermo Ball, sıkıştırma ve nem emilimi yoluyla ısı kaybını en aza indirir
_ Küçük eşyaları elinizin altında saklamak için 2 büyük iç file cep
_ Kapüşonda fermuarlı yastık cebi
_ Ayak ve kapüşondaki MicroThermo Ball, dokunan dış yüzeyden yoğuşma emildiğinde nem atma performansı sağlar
Üstte %50 MicroThermo Ball fiberden hibrit dolguya kadar, nemli koşullarda kuş tüyünü destekler
_ Yeniden tanımlanmış boyun bölmesi konumu ve profili, cereyanı ve ısı kaybını en aza indirir
_ Tam uzunlukta yalıtımlı fermuarlı bölme
_ Dokunarak kolay ayarlama için kalınlık ve yapı bakımından farklılaştırılmış kapüşon kordonu
_ Konfor için yüksek nem aktarımına sahip fırçalanmış astar malzemesi
_ Askı halkaları
_ Dolaşmayan fermuar koruması
_ Köpekbalığı yüzgeci ayak kutusu yapımı
_ Sıkıştırma malzeme çuvalı
_ PFC içermez
 
Hızlı Teslimat

Seçili ürünlerde aynı gün kargo imkanı!

Güvenli Alışveriş

Güvenli ve hızlı alışveriş imkanı

Yardım ve Destek

09:00 - 18:00 Bizi Arayın!