Vade Farksız 3 Taksit!
 

Robens Campground 25 Ultralight Yalıtımlı Şişme Mat (R-Değeri: 2,1)

Stok Kodu: 310124
Paylaş
1.999,00 ₺

Ürün Açıklaması

Taksit Seçenekleri

Soru & Cevap

İade ve Değişim

İade ve cayma hakkı

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz vebildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade Kargo gönderilerinde Kargo bedeli ödemeden Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile yapılması gerekir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir. Anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO ile gönderilmeyen kargolar teslim alınmamaktadır.

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.

İadenin, satın alınan ürün vakum ambalajlı ise ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.
 

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânların da yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünüiadeetme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” .

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer.

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

Cayma hakkı

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren Ondört içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmek sizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 14 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir.

Ürün İade kargo gönderimi yapılamadan öden hesabınızdan, İade talep başvurusu oluşturulması gerekilmektedir. İade başvurusu için ön talep oluşturmadan yapılan gönderimlerde firmamız sorumlu değildir.

DEĞİŞİM HAKKI

Ürün değişimi işlemlerinde öncelikle web sitemiz üzerinden hesabınızdan ticket mesaj artarak veya 0 850 3050054 numaradan ulaşarak üründe yaşadığınız sorunu ve hangi ürünle değiştirmek isteyeceğini belirtiniz. Müşteri temsilcinizin ticket mesajınızdan sonra sizi yönlendirmiş olduğu talimatlara göre Anlaşmalı olduğumuz Mng Kargo firması ile ürün Kargo bedeli Ödemeden gönderimini gerçekleştiriniz.

Ürün Değerlendirmeleri

0,0 /5.0
Tavsiye edilen 0 kişi bu ürünü değerlendirdi
5,0
0
4,0
0
3,0
0
2,0
0
1,0
0

Robens Campground 25 Ultralight Yalıtımlı Şişme Mat (R-Değeri:2,1)

Robens Campground kendiliğinden şişen kamp matı, herhangi bir aktif dış mekan yaşam ortamında iyi bir uyku koşulları için gereken konfor seviyelerini sağlamak için yüksek düzeyde performans ve mükemmel konfor kalitesi sunar.
İnsan fizyolojisinin benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan Robens Campground 25 Mummy Şişme Mat, daha soğuk koşullarda harika bir gece uykusu için daha fazla sıcaklık ve maksimum konfor sağlar. Yaz aylarında özel kumaş yapısı ile aynı konforu devam ettirir.
Gövde altındaki daha küçük Çekirdek yapısı sayesinde, daha fazla yalıtım sağlar.
Kaymaz dış yapısı ile eğimli zeminde uyurken kaymamanızı sağlar.
Çok işlevli ters çevrilebilir yüksek akış hızına sahip valfi, kendiliğinden şişen matlar için özel olarak tasarlanmıştır ve hızlı ve kolay şişirme ve indirmeye olanak tanır. Ayrıca matınızı toplarken size yardımcı olur.
Robens matlar PFC içermez ve doğa dostudur.
Her boyda çadırlarda kullanım için kampçılar arasında popüler olan zarf profiline sahiptir. 
Robens Campground şişme kamp matının en önemli özelliği konfordur.
İyi uyumak çok önemlidir ve güne iyi başlamanın en iyi yoludur.
Robens Outdoor, konforlu, hafif, dayanıklı ve en kompakt ürünler doğaseverlere sunuyor.
 

Robens Campground 25 Ultralight Yalıtımlı Şişme Mat Avantajları

Çok fonksiyonlu, yüksek hava akışlı, Sağlam valf; Kolay şişirme ve tek yönlü indirmeye olanak tanır.
Aşınmayı ve yıpranmayı önleyen dayanıklı kumaş
Köpükteki dikey çekirdekler ağırlığı ve paket boyutunu azaltır
PFC içermez
Temel alanlar için optimize edilmiş ısı yalıtımı.
Üst kısımda sessiz ve yumuşak, tene yakın bir his için lüks 30D streç örgü kumaş.
Tabandaki kaymaz yapı, matın gece boyunca yerinde kalmasını sağlar.
Konfordan ödün vermeden ağırlığı ve hacmi azaltmak için belirgin yatay üçgen yapı.
Taşıma çantası dahildir.
 

Robens Campground 25 Ultralight Yalıtımlı Şişme Mat Özellikleri

Kumaş: 75D 190T polyester, kabartmalı, %100 polyester
Boyut: 183 x 51 x 2,5 cm (UxGxY)
Vanalar: Dişli Vana
R-Değeri: 2,1 (2°C)
Renk: Orman yeşili
Paket boyutu: 26x14 cm
Ağırlık: 780 gr
Ürün Kodu: 310124

Robens_Outdoor_Şişme_Mat
Hızlı Teslimat

Seçili ürünlerde aynı gün kargo imkanı!

Güvenli Alışveriş

Güvenli ve hızlı alışveriş imkanı

Yardım ve Destek

09:00 - 18:00 Bizi Arayın!