Vade Farksız 3 Taksit!
 

Outwell Yellowstone Lake Ultra Konforlu Katlanır 4 Kademeli Doğa Sandalyesi

Stok Kodu: 470418
Paylaş
6.599,00 ₺

Ürün Açıklaması

Taksit Seçenekleri

Soru & Cevap

İade ve Değişim

İade ve cayma hakkı

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz vebildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade Kargo gönderilerinde Kargo bedeli ödemeden Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile yapılması gerekir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir. Anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO ile gönderilmeyen kargolar teslim alınmamaktadır.

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.

İadenin, satın alınan ürün vakum ambalajlı ise ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.
 

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânların da yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünüiadeetme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” .

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer.

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

Cayma hakkı

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren Ondört içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmek sizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 14 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir.

Ürün İade kargo gönderimi yapılamadan öden hesabınızdan, İade talep başvurusu oluşturulması gerekilmektedir. İade başvurusu için ön talep oluşturmadan yapılan gönderimlerde firmamız sorumlu değildir.

DEĞİŞİM HAKKI

Ürün değişimi işlemlerinde öncelikle web sitemiz üzerinden hesabınızdan ticket mesaj artarak veya 0 850 3050054 numaradan ulaşarak üründe yaşadığınız sorunu ve hangi ürünle değiştirmek isteyeceğini belirtiniz. Müşteri temsilcinizin ticket mesajınızdan sonra sizi yönlendirmiş olduğu talimatlara göre Anlaşmalı olduğumuz Mng Kargo firması ile ürün Kargo bedeli Ödemeden gönderimini gerçekleştiriniz.

Ürün Değerlendirmeleri

0,0 /5.0
Tavsiye edilen 0 kişi bu ürünü değerlendirdi
5,0
0
4,0
0
3,0
0
2,0
0
1,0
0

YELLOWSTONE LAKE

 Yastıklı 4 pozisyonlu katlanır ultra konforlu doğa mobilyası


Çok yönlü ve ultra konforlu Outwell Yellowstone Lake katlanır sandalye, iyi dolgulu bir oturma yeri ve sırtlığı akıllı toz boyalı çelik ve alüminyum boru çerçeveyle birleştirir. 
Size yemek masası oturma yüksekliği sunar ve dört ayarlanabilir sırt konumu ile Outwell Trinity Lake Ayaklık ile rahatlamak için de kullanılabilir. 
Arkadaki file cep, kişisel eşyalarınızı saklamak için mükemmeldir.


Saniyeler içinde açılır ve katlanır

Montaj gerektirmez

Hafif ve taşıması kolay

Sandalyenin arkasında kullanışlı ağ cep

Koltuk ve arkalıktaki kalın dolgu, yalıtımı ve konforu artırır

Optimum boyun desteği için yüksek sırt stili

Ayarlanabilir pozisyonlar, sandalyeyi hem yemek hem de dinlenme için mükemmel hale getirir.

4 farklı pozisyona ayarlanabilir

İyi destek için konforlu kolçak tasarımı

Küçük paket boyutu

Küçük bir paket boyutu sağlamak için cırt cırtlı kayış

Kolay saklama ve taşınabilirlik için taşıma çantası içerir

 
AÇIKLAMA
 
Çok konforlu Outwell Yellowstone Lake katlanır sandalye, iyi dolgulu bir oturma yeri ve sırtlığı akıllı toz boyalı çelik ve alüminyum boru çerçeveyle birleştirir.
Size yemek masası oturma yüksekliği ve konforu sunar ve dört ayarlanabilir sırt konumu ile Outwell Trinity Lake Ayaklık ile rahatlamak için de kullanılabilir.
Arkadaki file cep, kişisel eşyalarınızı saklamak için mükemmeldir.
 
ÖZELLİKLER
 
Kumaş: İki renkli, %100 polyester
Çerçeve: Toz boyalı çelik ve alüminyum
Boyut: 61 x 74 x 107 cm (GxDxY)
Maksimum yük: 120 kg
Koltuk Yüksekliği: 50 cm
Renk: Siyah & Gri
Paket boyutu: 26 x 19 x 92 cm
Ağırlık: 6,2 kg
Ürün Kodu: 470418


Hızlı Teslimat

Seçili ürünlerde aynı gün kargo imkanı!

Güvenli Alışveriş

Güvenli ve hızlı alışveriş imkanı

Yardım ve Destek

09:00 - 18:00 Bizi Arayın!