Vade Farksız 3 Taksit!
 

Outwell Starhill 6A Blackroom 3 yatak odalı 6 kişilik Şişirilebilir Aile Çadırı

Stok Kodu: 111304
Paylaş
54.528,88 ₺

Ürün Açıklaması

Taksit Seçenekleri

Soru & Cevap

İade ve Değişim

İade ve cayma hakkı

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz vebildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade Kargo gönderilerinde Kargo bedeli ödemeden Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile yapılması gerekir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir. Anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO ile gönderilmeyen kargolar teslim alınmamaktadır.

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.

İadenin, satın alınan ürün vakum ambalajlı ise ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.
 

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânların da yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünüiadeetme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” .

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer.

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

Cayma hakkı

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren Ondört içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmek sizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 14 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir.

Ürün İade kargo gönderimi yapılamadan öden hesabınızdan, İade talep başvurusu oluşturulması gerekilmektedir. İade başvurusu için ön talep oluşturmadan yapılan gönderimlerde firmamız sorumlu değildir.

DEĞİŞİM HAKKI

Ürün değişimi işlemlerinde öncelikle web sitemiz üzerinden hesabınızdan ticket mesaj artarak veya 0 850 3050054 numaradan ulaşarak üründe yaşadığınız sorunu ve hangi ürünle değiştirmek isteyeceğini belirtiniz. Müşteri temsilcinizin ticket mesajınızdan sonra sizi yönlendirmiş olduğu talimatlara göre Anlaşmalı olduğumuz Mng Kargo firması ile ürün Kargo bedeli Ödemeden gönderimini gerçekleştiriniz.

Ürün Değerlendirmeleri

0,0 /5.0
Tavsiye edilen 0 kişi bu ürünü değerlendirdi
5,0
0
4,0
0
3,0
0
2,0
0
1,0
0

STARHILL 6A

3 yatak odalı 6 kişilik havalı Şişme Çadır

Ekstra alan arayan her yaştan çiftler ve genç bir aile ile kamp gezileri için ideal olan Outwell Starhill 6A şişme çadır hızlı ve kolay bir şekilde kurulur. 
Hafta sonları uzakta olmak ve sorunsuz gezmek için harika olan basit tasarımı, güçlük çekmeden kamp kurabileceğiniz ve hemen tatilinizin keyfini çıkarabileceğiniz anlamına gelir. 
Dayanıklı dikişli zemin örtüsü nemi ve hava akımını keser ve sineklikler  sürüngenlerin sizi rahatsız etmemesini sağlar. 
Yaşam alanını ışıkla dolduran renkli camlarda mahremiyet için açılır kapanır perdeler bulunurken, doğayı kucaklamanız için büyük ön kapı açılabilir.

Önceden şekillendirilmiş hava tüpleri, büyük tavan boşluğu ve iç alan sağlar

Uyku konforu için ağ havalandırmalı Dark Premier Yatak Odaları

Arka giriş, iç çadıra kolay erişim sağlar

Güvenilir, çalıştırması kolay şişirme/söndürme valfleri, sinekliğin dışına uygun bir şekilde yerleştirilmiştir

Hafif, sıcak tonlu sineklikli tavan, aydınlık, neşeli bir iç ortam yaratır

Flysheet ve dahili özellikli kablo giriş noktaları

Açılır kapanır perdeli büyük renkli camlar

Flysheet ve dahili özellikli kablo giriş noktaları

Duy ve ışık kablosu, çadır aydınlatmasını güvence altına alır ve takılmayı önler

İç çadırlardaki file cepler, küçük eşyaları güvenli ve kullanışlı bir şekilde saklar

Dayanıklı, su geçirmez, dikili polietilen zemin örtüsü

Kolay kurulum için ayarlanabilir sabitleme noktaları

Tüm stres noktalarında takviye yaması

Hava koşullarına karşı maksimum koruma için tamamen kaynak dikişli dış yüzey

Kolaylık ve hızlı kurulum için önceden takılmış ışıklı halatlar

Kompakt paket boyutu için sıkıştırılabilir taşıma çantası

Çadır tipi:  Dört odalı tünel çadırı

Flysheet:  Outtex® 3000 Select, %100 polyester

Hidrostatik Kafa: 3000 mm

Kişi Kapasitesi: 6

Tüpler: Hızlı ve basit şişirme için Rijit Hava Sistemi

Maksimum basınç: 9 psi/0,6 bar

İç çadır: Nefes alabilen polyester, %100 polyester

Kat İç: PU kaplı Tafta polyester, %100 polyester

Zemin: Çift kaplamalı su geçirmez polietilen, %100 polietilen

Renk: Mavi

Kurulum Süresi (dk): 17

Toplama Süresi (dk): 8

Paket boyutu: 71x38x38cm

Ağırlık: 20,2 kilo

Ürün numarası: 111304