Vade Farksız 3 Taksit!
 

Outwell Sky 6 Blackroom 18 M² & 6 Kişilik Yüksek Aile Çadırı

Stok Kodu: 111425
Paylaş
31.699,00 ₺

En geç 16 Temmuz, 2024 tarihinde kargoda

+
-

Ürün Açıklaması

Taksit Seçenekleri

Soru & Cevap

İade ve Değişim

İade ve cayma hakkı

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz vebildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade Kargo gönderilerinde Kargo bedeli ödemeden Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile yapılması gerekir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir. Anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO ile gönderilmeyen kargolar teslim alınmamaktadır.

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.

İadenin, satın alınan ürün vakum ambalajlı ise ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.
 

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânların da yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünüiadeetme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” .

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer.

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

Cayma hakkı

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren Ondört içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmek sizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 14 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir.

Ürün İade kargo gönderimi yapılamadan öden hesabınızdan, İade talep başvurusu oluşturulması gerekilmektedir. İade başvurusu için ön talep oluşturmadan yapılan gönderimlerde firmamız sorumlu değildir.

DEĞİŞİM HAKKI

Ürün değişimi işlemlerinde öncelikle web sitemiz üzerinden hesabınızdan ticket mesaj artarak veya 0 850 3050054 numaradan ulaşarak üründe yaşadığınız sorunu ve hangi ürünle değiştirmek isteyeceğini belirtiniz. Müşteri temsilcinizin ticket mesajınızdan sonra sizi yönlendirmiş olduğu talimatlara göre Anlaşmalı olduğumuz Mng Kargo firması ile ürün Kargo bedeli Ödemeden gönderimini gerçekleştiriniz.

Ürün Değerlendirmeleri

0,0 /5.0
Tavsiye edilen 0 kişi bu ürünü değerlendirdi
5,0
0
4,0
0
3,0
0
2,0
0
1,0
0

Outwell Sky 6 Blackroom 18 M² & 6 Kişilik Yüksek Aile Çadırı

Yüksek İskandinav kalitesi, dizaynı ve Outwell mühendisliği ile geliştirilmiş Olağanüstü işçilik ve yüksek kaliteli malzemelerin birleşimini içeren Outwell Sky 6 Blackroom 6 Kişilik Aile Çadırı, Üstün konforu, şık tasarımı ve sağlam yapısıyla, açık havadanın tadını çıkarmanız için tasarlanmıştır. 

Kamp hayatınıza ektra konfor sağlayacak, dört kişilik geniş alana sahip Outwell Sky 6 aile çadırı, performansı, düşük ağırlığını ve ferah ve geniş boyutlarını çok seveceksiniz.
Outwell Sky 6, 6 kişilik aile çadırıhızlı kurulabilen yüksek kalitede bir çadır arayan aile veya gruplar için mükemmel bir seçimdir.
Sky 6 Çadır, Kusursuz bir şekilde uzanan ön yaşam alanına sahiptir, bu özellik ışıkla dolu bir yaşam alanına sahip olup işlevselliği vurgulamaktadır. Çadır yaşam alanı size yalnızca çevrenin keyfini çıkarmanıza olanak sağlamakla kalmaz, aynı zamanda dinlenirken sizi dış etkenlerdende de korur.

Çadır, iç kısmı 3+1 konfigürasyonu oluşturmak için perdeli bölücüye sahip büyük, koyu renkli Premier Yatak Odasından oluşmaktadır. Ayarlanabilir hava akış alanları genel konforu artırarak mini molalar verenler için mükemmel bir seçenek haline getirir.
Çadır, hava şartlarına karşı güvenilir koruma sağlayan, dayanıklı, su geçirmez dikilmiş bir zemin kaplamasıyla donatılmıştır.

Outwell Dark Premier Yatak Odaları, optimum uyku konforu için sineklikli havalandırmaya sahiptir ve tam boy sineklikli ön kapı, böcekleri uzak tutarken hava akışını destekler.
Daha fazla rahatlık sağlamak için iç çadırların içindeki file cepler küçük eşyalar için güvenli bir saklama çözümü sağlar.
Ön kısımda bulunan gölgelik, çadırın estetik çekiciliğini arttırmakla kalmıyor, aynı zamanda ön kapı için yağmurdan koruma görevi de görüyor.

Dört odalı çadır olarak sınıflandırılan Sky 6, bir ailenin veya bir grubun ihtiyaçlarını karşılayan üç yatak odası ve bir oturma odasından oluşuyor.
Outtex® Select polyester dış tente dayanıklılık sağlar ve dikili zemin tabakası nemli zemine ve böceklere karşı ekstra bir koruma katmanı ekler. yükske hidrostatik dirence sahip bu çadır aynı zamanda güvenilir su direnci de sağlar.

Pratik kurulum, Aile çadırı 23 dakikalık hızlı kurulum süresiyle çok pratiktir.
Çadırın Toplam ağırlığı 21,8 kg olup paket boyutu idare edilebilir 66 x 37 x 37 cm olup, taşıma kolaylığı sağlar.
Outwell Sk 6 kişilik çadır,2,10 metrelik tavan yüksekliği iç çadırda ferah bir alan sağlar.

Outwell Rüzgar Koruma Sistemi, rüzgar kuvveti yükünü dağıtmak için çadır dış kaplamasını sağlam direkler aracılığıyla güvenli bir şekilde destekleyerek şiddetli rüzgarlarda olağanüstü stabilite sağlar.

Hava durumu ne olursa olsun, kamp ve karavan alanında kullanım için mükemmel olan dayanıklı ve rahatlatıcı olan Yüksek kalitedeki Danimarkalı Outwell ürünleri ile doğanın kefini çıkarın ve rahatça dinlenin!

Outwell Sky 6 Blackroom 6 Kişilik Aile Çadırı Avantajları

Dayanıklı Zemin Ötrüsü : Su Geçirmez, Dikilmiş Zemin Örtüsü: Uzun ömür ve koruma sağlar.
Dark Premier Yatak Odaları: Optimum uyku konforu için ağ havalandırma sağlar.
Tam Boy Sineklikli Ön Kapı: Böceklerden korurken hava akışına izin verir.
İç Çadırlarda Cepler: Küçük eşyaları güvenli bir şekilde saklayın ve el altında tutun.
Ön Ek Gölgelik: Genel tasarımı ve işlevselliği artırır.
Outtex® Select dış kumaş, dayanıklı, kaliteli, yüzde 100 polyesterdir. Yangın önleyici ve 3.000 mm hidrostatik su geçirmezlik derecesi sağlayan bir PU kaplamaya sahiptir.
Yangın Önleyici Malzeme, çadır malzemelerine ilişkin en son düzenlemelerin tümünü karşılar
Bantlanmış Dikişler Tüm dikişlerde ekstra koruma sağlayan bant, su girişi olasılığını ortadan kaldırır
Outwell Rüzgar Dengeleyici Sistem 8, tente ve çadır direği için doğrudan bağlantı noktası olarak güçlü bir cırt cırtlı sabitleme sistemi kullanır. Hava koşulları ne olursa olsun çadırın tamamını sabit tutan etkili bir rüzgar dayanıklılık sistemi.
Duratec Direk Sistemi Anlaşılması basit ve kullanımı kolay, esnek, düşük ağırlıklı, sağlam fiberglas direk sistemi.
Dikili Zemin Brandası Sistemi Yanlardan Kapalı bir zemin örtüsü, cereyanı, böcekleri, kiri ve suyu çadırdan uzak tutmanın en iyi yoludur. Zemin örtüsü çadırın ayrılmaz bir parçası olduğunda yerden yukarıya doğru her türlü hava koşuluna karşı koruma sağlar..
Koyu İç Yatak Odası :Karanlık çatı ve yan paneller, uyku kalitesini artırmak için yatak odalarına ışık girişini azaltır. Erken geceler, gün doğumunda uyanmayı önlemek için mükemmeldir. Ağ havalandırma delikleri üzerindeki koyu perdeler ışık girişini daha da kontrol eder. 
Outwell HookTrack Sistemi : Önemli kullanım alanlarına yerleştirilmiş raylar, kabloların geçebileceği ve hafif aksesuarların takılabileceği özel kancaların yerleştirilmesine olanak tanır.
Kablo Giriş Noktası : Elektrik kablosunun çadırın içine güvenli bir şekilde girmesini sağlayan fermuarlı bölüm mevcuttur.
Su Geçirmez Fermuar: Bantlı fermuar dikişleri su geçirmezlik performansı sağlar.
Açılır Perdeler : Her pencerede uygun şekilde konumlandırılmış sabitlemelere sahip perdeler, gerektiği kadar çok veya az gün ışığının içeri girmesine izin verir.
Renkli Pencereler : İki temel işlevi yerine getiren renkli kaplamalı pencereler; Çadırda güneşin parlamalarına ve mahremiyetine karşı koruma sağlar. 
Mükemmel 6 Kişilik Uyku Konforu: Çadırlarımızı konforlu uyku derecesine göre tanımlıyoruz - endüstri standardı her yatak odasında kişi başına 60 cm'ye izin veriyor - bunun yeterli olmadığını biliyoruz ve havalı yatakların gelişiyle Outwell uyku konforunun kişi başına 70-80 cm olmasına karar verdik. Bu üzellikle her kişi için normal çadırlardan daha geniş bir uyku alanına sahip olunmaktadır.

Şık ve Kaliteli taşıma Çantası
PFC içermezPFC FREE :  Çevreye zararlı perflorlu bileşik (PFC) içerikli kimyasallar kullanılmadan üretilmiştir.


Outwell Sky 6 Blackroom 6 Kişilik Aile Çadırı Özellikleri

Çadır tipi: Dört Odalı Aile Çadırı
Ana Kumaş Flysheet: Outtex® 3000 
UV koruması: UPF30+
Hidrostatik: 3000 mm
Kişi Kpasitesi: 6 Kişi
Poller: Duratec cam elyafı 8,5, 12,7 mm
İç Çadır Katmanı: Nefes alabilen kumaş
Zemin: Çift kaplamalı su geçirmez Tafta polietilen
Renk: Mavi
Çadır Kurulum Süresi (dk): 23 Dakika
Çadır Toplama Süresi (dk): 10 Dakika
Çadır Ölçüsü : En: 3 m. Uzunluk 4 m. Yükseklik : 200/185 / 170/155m.
Paket boyutu: 66x37x37 cm
Ağırlık: 21,8 kilo
Ürün Kodu: 111425

Hızlı Teslimat

Seçili ürünlerde aynı gün kargo imkanı!

Güvenli Alışveriş

Güvenli ve hızlı alışveriş imkanı

Yardım ve Destek

09:00 - 18:00 Bizi Arayın!