Vade Farksız 3 Taksit!
 

Outwell Odessa 5 15M² Blackroom 2+1 Odalı 5 Kişilik Yüksek Aile Çadırı

Stok Kodu: 111300
Paylaş
28.602,57 ₺

Ürün Açıklaması

Taksit Seçenekleri

Soru & Cevap

İade ve Değişim

İade ve cayma hakkı

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz vebildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade Kargo gönderilerinde Kargo bedeli ödemeden Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile yapılması gerekir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir. Anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO ile gönderilmeyen kargolar teslim alınmamaktadır.

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.

İadenin, satın alınan ürün vakum ambalajlı ise ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.
 

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânların da yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünüiadeetme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” .

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer.

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

Cayma hakkı

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren Ondört içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmek sizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 14 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir.

Ürün İade kargo gönderimi yapılamadan öden hesabınızdan, İade talep başvurusu oluşturulması gerekilmektedir. İade başvurusu için ön talep oluşturmadan yapılan gönderimlerde firmamız sorumlu değildir.

DEĞİŞİM HAKKI

Ürün değişimi işlemlerinde öncelikle web sitemiz üzerinden hesabınızdan ticket mesaj artarak veya 0 850 3050054 numaradan ulaşarak üründe yaşadığınız sorunu ve hangi ürünle değiştirmek isteyeceğini belirtiniz. Müşteri temsilcinizin ticket mesajınızdan sonra sizi yönlendirmiş olduğu talimatlara göre Anlaşmalı olduğumuz Mng Kargo firması ile ürün Kargo bedeli Ödemeden gönderimini gerçekleştiriniz.

Ürün Değerlendirmeleri

0,0 /5.0
Tavsiye edilen 0 kişi bu ürünü değerlendirdi
5,0
0
4,0
0
3,0
0
2,0
0
1,0
0

Outwell Odessa 5 15M² Blackroom 2+1 Odalı 5 Kişilik Yüksek Aile Çadırı

Outwell Odessa 5 Aile Çadırı, 3x2 bölünmüş arka yatak odasında beş kişi kapasitelidir ve kurulumu ve kullanılması kolaydır; aile tatilleri için mükemmel bir çadırdır.

Dayanıklı Duratec cam elyaf direklerin kullanılmasıyla oluşturulan düşük paket boyutu ve ağırlığı, taşıma, kurulum ve bakıma yardımcı olmak için paket boyutunu ve ağırlığını azaltır.

Ön kapı panelinde panoramik dışarıyı görmek için geniş pencereler bulunur ve tam ayakta durma yüksekliği, ek yan kapı erişimi, alçak havalandırma konumu ve Arka Havalandırma Sistemi sayesinde pratik kamp konforu sağlanır.

Outwell Odessa 5 Aile Çadırı’nın pek çok farklı teknik ve kullanım avantajı sağlayan özellikleri mevcuttur.

Outwell Premier Yatak Odaları daha fazla alan sunar ve mevcut alanın daha verimli kullanılmasını kolaylaştırmaya yardımcı olur; Şebeke erişimi için iç kısımlara Kablo Giriş noktaları mevcuttur.

Renkli Pencereler : İki temel işlevi yerine getiren renkli kaplamalı pencereler; Çadırda güneşin parlamalarına ve mahremiyetine karşı koruma sağlar.

Koyu İç Çadır Yapısı :Karanlık çatı ve yan paneller, uyku kalitesini artırmak için yatak odalarına ışık girişini azaltır. Erken geceler, yatmalar ve gün doğumunda uyanmayı önlemek için mükemmeldir. Ağ tipi havalandırma deliklerinin üzerindeki koyu perdeler ışık girişini daha da kontrol eder.

Açılır perdeli büyük pencereler mahremiyet sağlar ve kampçıların dış mekanla iletişim halinde kalmasına olanak tanır.

Hava akışı ve böceklere karşı koruma için tam örgülü ön kapı.

Çadırın iç kısmındaki file cepler küçük eşyaları güvende ve kullanışlı tutar.

Yüksek kalite Outwell fermuarları %100 su geçirmez, güvenilir ve serbestçe çalışır.

Hava şartlarına karşı maksimum koruma için tamamen kaynak dikişli dış tente.

Kolay ve hızlı kurulum için önceden takılmış parlak gergi hatları.

Yangına önleyici kumaş teknolojisi çadır malzemelerine ilişkin en son düzenlemelerin tümünü karşılar.

Outwell Rüzgar Dengeleyici Sistem 8, tente ve çadır direği için doğrudan bağlantı noktası olarak güçlü bir cırt cırtlı sabitleme sistemi kullanır. Hava koşulları ne olursa olsun çadırın tamamını sabit tutan etkili ve patentli bir sistem.

Outwell Dikili Çadır Zemini Sistemi Kapalı bir zemin örtüsü, cereyanı, böcekleri, kiri ve suyu çadırdan uzak tutmanın en iyi yoludur. Zemin örtüsü çadırın ayrılmaz bir parçası olduğunda yerden yukarıya doğru her türlü hava koşuluna karşı koruma sağlar.

Outwell Odessa 5 Aile Çadırı Teknik Özellikleri 

Çadır tipi: Üç odalı tünel aile çadırı

Ana Kumaş Flysheet: Outtex® 3000 Seçilmiş polyester

Hidrostatik : 3000 mm

Kişi Kapasitesi : 5

Poller : Duratec cam elyafı 11-12,7 mm

İç Kumaş : Nefes alabilen polyester

Zemin : Çift kaplamalı su geçirmez polietilen

Paket boyutu: 68x33x33 cm

Ağırlık: 17,0 kilo

Ürün Kodu: 111300

Hızlı Teslimat

Seçili ürünlerde aynı gün kargo imkanı!

Güvenli Alışveriş

Güvenli ve hızlı alışveriş imkanı

Yardım ve Destek

09:00 - 18:00 Bizi Arayın!