Vade Farksız 3 Taksit!
 

Outwell Nevada 4PE 14M² Blackroom 2+1 Odalı 4 Kişilik Yüksek Aile Çadırı

Stok Kodu: 111317
Paylaş
48.507,28 ₺

Ürün Açıklaması

Taksit Seçenekleri

Soru & Cevap

İade ve Değişim

İade ve cayma hakkı

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz vebildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade Kargo gönderilerinde Kargo bedeli ödemeden Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile yapılması gerekir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir. Anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO ile gönderilmeyen kargolar teslim alınmamaktadır.

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.

İadenin, satın alınan ürün vakum ambalajlı ise ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.
 

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânların da yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünüiadeetme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” .

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer.

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

Cayma hakkı

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren Ondört içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmek sizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 14 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir.

Ürün İade kargo gönderimi yapılamadan öden hesabınızdan, İade talep başvurusu oluşturulması gerekilmektedir. İade başvurusu için ön talep oluşturmadan yapılan gönderimlerde firmamız sorumlu değildir.

DEĞİŞİM HAKKI

Ürün değişimi işlemlerinde öncelikle web sitemiz üzerinden hesabınızdan ticket mesaj artarak veya 0 850 3050054 numaradan ulaşarak üründe yaşadığınız sorunu ve hangi ürünle değiştirmek isteyeceğini belirtiniz. Müşteri temsilcinizin ticket mesajınızdan sonra sizi yönlendirmiş olduğu talimatlara göre Anlaşmalı olduğumuz Mng Kargo firması ile ürün Kargo bedeli Ödemeden gönderimini gerçekleştiriniz.

Ürün Değerlendirmeleri

0,0 /5.0
Tavsiye edilen 0 kişi bu ürünü değerlendirdi
5,0
0
4,0
0
3,0
0
2,0
0
1,0
0

Outwell Nevada 4PE 14M² Blackroom 2+1 Odalı 4 Kişilik Yüksek Aile Çadırı

Çiftler ve genç aileler arasında popüler bir seçim olan kompakt Outwell Nevada 4PE, açık havada hayatı kucaklamak için mükemmel bir tercih, aydınlık ve havadar bir çadırdır.

Kurulumu, paketlenmesi ve taşınması, çadırı hafta sonu tatilleri ve turlar için harika kılar.

Uzun yıllar boyunca, şık, tam özellikli, en iyi performans gösteren çadır tasarımı olarak en çok satan çadır rekoru sayesinde kamp mirası statüsü kazanmıştır.

Nevada tasarımının özelliği, yağmurlu günlerde gezilerden dönen su geçirmezleri içeriye sığınmadan önce kurmanız için hoş bir sığınak sunan tenteli pratik Rain Safe yan kapısıdır.

Geçişli arka yan panellerle iyileştirilmiş yağmur korumalı giriş, Yatak odasında düşük havalandırma, Hızlı Guyline Ayarlayıcı.

 

 • Açılır kapanır koruyucu duvar panelli Rain Safe yan kapı
 • Çift fermuarlar, tam ön açıklığa izin verir, böcek korunarak havalandırma seçenekleri için tam file panel ile desteklenir
 • Patentli Manyetik kapamalı Hızlı ve Sessiz İç Kapı.
 • Esnek erişim için tenteli ek yan kapı
 • Mahremiyet için fermuarlı perdelere sahip büyük renkli pencereler
 • Gelişmiş stabilite için fırtına kayışları
 • Dayanıklı, su geçirmez, dikili polietilen zemin örtüsü
 • Düşük Havalandırma Sistemi, fermuarın kapalı konumundan tam açık konumuna kadar değişken hava akışını optimize eder
 • Arka Havalandırma Sistemi, hava akışını tam açıktan fermuarlıya ayarlar
 • Flysheet ve dahili özellikli kablo giriş noktaları
 • Hafif, sıcak tonlu sineklikli tavan, aydınlık, neşeli bir iç ortam yaratır
 • Kurma esnekliği için ayarlanabilir sabitleme noktaları
 • Tüm stres noktalarında takviye yaması
 • Yüzen Guyline Sistemi, kurma süresini zarif bir şekilde azaltır, takılma tehlikesini işaretler ve gerginlik ayarını basitleştirir
 • İç çadırlardaki file cepler, küçük eşyaları güvenli ve kullanışlı bir şekilde saklar
 • Fermuarlı perdelere sahip büyük renkli pencereler, güneşin parlamasını engeller, mahremiyet sağlar ve kampçıların dış mekanla iletişim halinde kalmasına olanak tanır.
 • Hava koşullarına karşı maksimum koruma için tamamen dikişli dış yüzey
 • Outwell Easy Pimleme Sisteminin renk kodlaması, kampçıların hızlı kurma ve güvenilir denge için ilk seferde doğru yerde mandal kullanmasını sağlar
 • Saklama ve taşıma için dayanıklı bir taşıma çantasında sunulur


Çadır tipi:Üç odalı tünel çadırı
Ana Kumaş & Flysheet:Outtex® 6000 Pro, %100 polyester
Hidrostatik :6000 mm
Kişi Kapasitesi :4
Poller :Duratec Plus fiberglas 11-12,7 mm, Çelik 16 mm
İç Çadır:Nefes alabilen polyester, %100 polyester
İç Katman :PU kaplı Tafta polyester, %100 polyester
Zemin Yapısı :Çift kaplamalı su geçirmez polietilen, %100 polietilen
Renk:Mavi
Tekstil Elyaf Bileşimi:Flysheet: %100 Polyester İç çadır: %100 Polyester File: %100 Polyester
Kurulum Süresi (dk):12
Toplama Süresi (dk):6
Paket Boyutu:73x37x37cm
Ağırlık:22,6 kilo

Hızlı Teslimat

Seçili ürünlerde aynı gün kargo imkanı!

Güvenli Alışveriş

Güvenli ve hızlı alışveriş imkanı

Yardım ve Destek

09:00 - 18:00 Bizi Arayın!