Vade Farksız 3 Taksit!
 

Outwell Montana 6PE 28M² Blackroom 2+1 Odalı 6 Kişilik Aile Çadırı

Stok Kodu: 111206
Paylaş
66.572,07 ₺

Ürün Açıklaması

Taksit Seçenekleri

Soru & Cevap

İade ve Değişim

İade ve cayma hakkı

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz vebildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade Kargo gönderilerinde Kargo bedeli ödemeden Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile yapılması gerekir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir. Anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO ile gönderilmeyen kargolar teslim alınmamaktadır.

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.

İadenin, satın alınan ürün vakum ambalajlı ise ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.
 

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânların da yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünüiadeetme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” .

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer.

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

Cayma hakkı

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren Ondört içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmek sizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 14 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir.

Ürün İade kargo gönderimi yapılamadan öden hesabınızdan, İade talep başvurusu oluşturulması gerekilmektedir. İade başvurusu için ön talep oluşturmadan yapılan gönderimlerde firmamız sorumlu değildir.

DEĞİŞİM HAKKI

Ürün değişimi işlemlerinde öncelikle web sitemiz üzerinden hesabınızdan ticket mesaj artarak veya 0 850 3050054 numaradan ulaşarak üründe yaşadığınız sorunu ve hangi ürünle değiştirmek isteyeceğini belirtiniz. Müşteri temsilcinizin ticket mesajınızdan sonra sizi yönlendirmiş olduğu talimatlara göre Anlaşmalı olduğumuz Mng Kargo firması ile ürün Kargo bedeli Ödemeden gönderimini gerçekleştiriniz.

Ürün Değerlendirmeleri

0,0 /5.0
Tavsiye edilen 0 kişi bu ürünü değerlendirdi
5,0
0
4,0
0
3,0
0
2,0
0
1,0
0

Outwell Montana 6PE 28M² Blackroom 2+1 Odalı 6 Kişilik Aile Çadırı

Karanlık İç Mekan ve Hızlı ve Sessiz İç Kapılara sahip iki Ambassador Ana Yatak Odasında altı kişinin uyuyabileceği Montana 6PE, cömert bir çadır yaşam alanı sunar.

Biri derin sundurma olan ikiz yan kapılar, çok yönlü erişim sağlar ve havalandırma seçeneklerini genişletir.

Önceden bükülmüş direkler, üstün stabilite, iç alanı en üst düzeye çıkarmak için dik duvarlar ve baştan sona tam boşluk sağlar.

Outwell HookTrack Sistemi, Kolay Montaj Sistemi, Kablo Girişi, fermuarlı perdeler ve Arka Havalandırma Sistemi ile ev konforu ve rahatlık sağlar.

Kanopili dikey ön duvar, dış mekan yaşamını maksimum iç yaşam alanıyla ve yine de pratik yan tente ile birleştirir

Çift fermuarlar, tam ön açıklığa izin verir, böcek içermeyen havalandırma seçenekleri için tam file panel ile desteklenir

Manyetik kapamalı Hızlı ve Sessiz İç Kapı. Patentli.

Esnek erişim için iki ek yan kapı

Mahremiyet için fermuarlı perdelere sahip büyük renkli pencereler

Gelişmiş stabilite için fırtına kayışları

Dayanıklı, su geçirmez, dikili polietilen zemin örtüsü

Arka Havalandırma Sistemi, hava akışını tam açıktan fermuarlıya ayarlar

Flysheet ve dahili özellikli kablo giriş noktaları

Hafif, sıcak tonlu sineklikli tavan, aydınlık, neşeli bir iç ortam yaratır

Kurma esnekliği için ayarlanabilir sabitleme noktaları

Tüm stres noktalarında takviye yaması

Yüzen Guyline Sistemi, yunuslama süresini zarif bir şekilde azaltır, takılma tehlikesini işaretler ve gerginlik ayarını basitleştirir

İç çadırlardaki file cepler, küçük eşyaları güvenli ve kullanışlı bir şekilde saklar

Fermuarlı perdelere sahip büyük renkli pencereler, güneşin parlamasını engeller, mahremiyet sağlar ve kampçıların dış mekanla iletişim halinde kalmasına olanak tanır.

Hava koşullarına karşı maksimum koruma için tamamen dikişli dış yüzey

Outwell Easy Pimleme Sisteminin renk kodlaması, kampçıların hızlı kurma ve güvenilir denge için ilk seferde doğru yerde sabit kullanmasını sağlar

Daha kolay taşıma ve ağırlık dağılımı için iki torbada sağlanan çadır.Çadır tipi: Beş odalı tünel çadırı

Flysheet: Outtex® 6000 Select, %100 polyester

Hidrostatik : 6000 mm

Kişi Kapasitesi:   6

Poller : Çelik 19 mm

İç çadır: Nefes alabilen polyester, %100 polyester

İç Katman : PU kaplı Tafta polyester, %100 polyester

Zemin yapısı : Çift kaplamalı su geçirmez polietilen, %100 polietilen

Renk: Yeşil

Tekstil Elyaf Bileşimi: Flysheet: %100 Polyester İç çadır: %100 Polyester File: %100 Polyester

Kurulum Süresi (dk):  24

Toplama süresi  (dk): 11

Paket boyutu: 75 x 40 x 40cm
Paket boyutu: 75 x 26 x 15cm

Ağırlık: 24,3 kilo

Ürün Kodu: 111206


Hızlı Teslimat

Seçili ürünlerde aynı gün kargo imkanı!

Güvenli Alışveriş

Güvenli ve hızlı alışveriş imkanı

Yardım ve Destek

09:00 - 18:00 Bizi Arayın!