Vade Farksız 3 Taksit!
 

Outwell Marana 7 Kademeli Ultra Konforlu Doğa Sandalyesi

Stok Kodu: 410104
Paylaş
6.999,00 ₺

En geç 26 Haziran, 2024 tarihinde kargoda

+
-

Ürün Açıklaması

Taksit Seçenekleri

Soru & Cevap

İade ve Değişim

İade ve cayma hakkı

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz vebildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade Kargo gönderilerinde Kargo bedeli ödemeden Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile yapılması gerekir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir. Anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO ile gönderilmeyen kargolar teslim alınmamaktadır.

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.

İadenin, satın alınan ürün vakum ambalajlı ise ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.
 

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânların da yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünüiadeetme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” .

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer.

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

Cayma hakkı

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren Ondört içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmek sizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 14 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir.

Ürün İade kargo gönderimi yapılamadan öden hesabınızdan, İade talep başvurusu oluşturulması gerekilmektedir. İade başvurusu için ön talep oluşturmadan yapılan gönderimlerde firmamız sorumlu değildir.

DEĞİŞİM HAKKI

Ürün değişimi işlemlerinde öncelikle web sitemiz üzerinden hesabınızdan ticket mesaj artarak veya 0 850 3050054 numaradan ulaşarak üründe yaşadığınız sorunu ve hangi ürünle değiştirmek isteyeceğini belirtiniz. Müşteri temsilcinizin ticket mesajınızdan sonra sizi yönlendirmiş olduğu talimatlara göre Anlaşmalı olduğumuz Mng Kargo firması ile ürün Kargo bedeli Ödemeden gönderimini gerçekleştiriniz.

Ürün Değerlendirmeleri

0,0 /5.0
Tavsiye edilen 0 kişi bu ürünü değerlendirdi
5,0
0
4,0
0
3,0
0
2,0
0
1,0
0

Outwell Marana 7 Kademeli Ultra Konforlu Doğa Sandalyesi

Outwell Marana ultra konforlu, rahat bir kamp sandalyesidir.

Çok yönlü kullanımı için tasarlanmış konusunun en iyi ürünüdür.

Outwell'in konfor ön planda tutularak tasarlanan Marana sandalyesi ile Sahilde, Bahçede, kampta , karavanda ya da festivallerde konfor, kalite ve sağlamlığın keyfini çıkarın.

Ürün sırtlığı o anda ihtiyaç duyduğunuz dinlenme türüne bağlı olarak 7 farklı açıda ayarlayabilme özelliğine sahiptir. Bu modeldeki çıkarılabilir koltuk başlığı ekstra dinlenme konforu sağlar.

Çerçevesi hafif olan alüminyumdan yapılmıştır, bu nedenle bu modeli hareket ettirmek sorun değildir. Ayrıca bu metal korozyona karşı korunmuştur.

Oturak ve sırtlık çabuk kuruyan polyester malzemeden yapılmıştır. Dolgu, yüksek kullanım konforu ve iyi yalıtım sağlayan ek bir köpük tabakasına sahiptir.

Oturma yeri ve sırtlık nefes alabilen polyesterden yapılmıştır.

Dayanıklı malzemesi sayesinde 150 kg'a kadar taşıma kapasitesi için tasarlanmıştır.

Outwell bu ürün için 3 yıl garanti vermektedir.

Ergonomik oturma konforu

Koltuk ve arkalıktaki kalın dolgu, yalıtımı ve konforu artırır

Boyun bölgesinde entegre ve çıkarılabilir köpük yastık

Çabuk kuruyan, nefes alabilen kumaş ve yastıklama ve oturma konforu

Saniyeler içinde açılır ve katlanır

Montaj gerektirmez

Hafif ve taşıması kolay

7 pozisyon İhtiyaç duyduğunuz dinlenme türüne bağlı ayarlanabilme özelliği

Kolay tutuş sağlayan ergonomik kolçak tasarımı

Kumaş: Tekstil, çabuk kuruyan köpüklü , %100 polyester

Çerçeve: Toz kaplı alüminyum

Boyut:  64 x 76 x 118 cm (GxDxY)

Taşıma Kapasitesi : 150 kilo

Koltuk yüksekliği: 46cm

Renk: Gri

Tekstil Elyaf Bileşimi: 100 polyester

Paket boyutu: 64 x 14 x 102 cm

Ağırlık: 5 kilo

Ürün Kodu: 410104

Outwell


3 Yıl Garanti 
Maksimum 150 kg taşıma kapasiteli ekstra geniş katlanabilir koltukHızlı Teslimat

Seçili ürünlerde aynı gün kargo imkanı!

Güvenli Alışveriş

Güvenli ve hızlı alışveriş imkanı

Yardım ve Destek

09:00 - 18:00 Bizi Arayın!