Vade Farksız 3 Taksit!
 

Outwell Linnburg Air Rear Şişirilebilir Drive-Away Araç Çadırı

Stok Kodu: 111244
Paylaş
70.251,93 ₺

Ürün Açıklaması

Taksit Seçenekleri

Soru & Cevap

İade ve Değişim

İade ve cayma hakkı

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz vebildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade Kargo gönderilerinde Kargo bedeli ödemeden Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile yapılması gerekir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir. Anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO ile gönderilmeyen kargolar teslim alınmamaktadır.

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.

İadenin, satın alınan ürün vakum ambalajlı ise ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.
 

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânların da yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünüiadeetme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” .

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer.

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

Cayma hakkı

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren Ondört içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmek sizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 14 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir.

Ürün İade kargo gönderimi yapılamadan öden hesabınızdan, İade talep başvurusu oluşturulması gerekilmektedir. İade başvurusu için ön talep oluşturmadan yapılan gönderimlerde firmamız sorumlu değildir.

DEĞİŞİM HAKKI

Ürün değişimi işlemlerinde öncelikle web sitemiz üzerinden hesabınızdan ticket mesaj artarak veya 0 850 3050054 numaradan ulaşarak üründe yaşadığınız sorunu ve hangi ürünle değiştirmek isteyeceğini belirtiniz. Müşteri temsilcinizin ticket mesajınızdan sonra sizi yönlendirmiş olduğu talimatlara göre Anlaşmalı olduğumuz Mng Kargo firması ile ürün Kargo bedeli Ödemeden gönderimini gerçekleştiriniz.

Ürün Değerlendirmeleri

0,0 /5.0
Tavsiye edilen 0 kişi bu ürünü değerlendirdi
5,0
0
4,0
0
3,0
0
2,0
0
1,0
0

LINNBURG AIR REAR

Kolay eğimli, bagaj kapağına monte edilen şişirilebilir Outwell Linnburg Air arabalı tente, kamp alanında ekstra yaşam ve uyku alanı sunar.
Çok yönlü tasarımı, onu arkadaşlar, ekstra oda arayan çiftler ve özel alan isteyen daha büyük çocukları olan aileler için ideal bir seçim haline getirir.
Doğayla bağlantı kurmak için süper havadar bir sığınak oluşturmak için ön ve yan duvarları tamamen açma seçeneğini takdir edeceksiniz.
Hepsinin böcek geçirmez ağ perdeleri olduğundan, uçan böceklerin istenmeyen ilgisi olmadan temiz havanın ve manzaranın tadını çıkaracaksınız.
Alttaki korunaklı kapı üstte fermuarsız bırakılabildiğinden, tente havalandırma seçeneklerinizi genişletir.
Bağlantı Erişim Bölgesinin her iki tarafındaki yan kapılardan esnek erişimi seveceksiniz, onu çekme çubuğu dahil olmak üzere minibüsünüzün arkasına bağlar, taslak etekli zemin örtüsü Kolayca takılan isteğe bağlı, iki kişilik iç, aileler ve arkadaşlar için pratik minibüs ömrünü uzatır .
Birlikte açık hava maceralarına çıkarken tenteyi toplamanıza gerek yok çünkü dönüşünüzde evinizden evinizmiş gibi sahada güvenli bir şekilde bağımsız olarak bırakabilirsiniz.

VW T5/T6/T6.1 (Multivan, Caravelle, Transporter, California) ve MB W447'nin (V-Class, Vito, Marco Polo) bagaj kapağı için tasarlanmıştır.

Kurulum ve sökme kolaylığı için tek seferde Enflasyon Teknolojisi

Maksimum esneklik ve havalandırma için üç taraftan açılabilir

Ekran evi olarak kullanmak için üç tarafta da geniş ağ paneller

Fermuar konfigürasyonu, ön duvarın üst kısımdan açılmasını sağlayarak ekstra havalandırma için fileli veya fileli olsun olmasın

Tente içinden araç bagaj kapağı açılabilir

Önceden şekillendirilmiş hava tüpleri, büyük tavan boşluğu ve iç alan sağlar

Mahremiyet için perdelerle aydınlık bir iç mekan için büyük renkli pencerelere sahip geniş oturma alanı

Işıkların ve 1,5 kg'a kadar olan öğelerin çok yönlü konumlandırılması için HookTrack Sistemi


 
ÖZELLİKLER
 
Çadır tipi: Drive-away karavan tentesi
Flysheet: Outtex® 4000 Select, %100 polyester
Hidrostatik Kafa: 4000 mm
Eklenti yüksekliği: 175 - 205 cm
Tüpler: Tek nokta şişirmeli Tek Hava Sistemi
Maksimum basınç: 9 psi/0,6 bar
Direkler: Duratec fiberglas 9,5 mm
Zemin örtüsü: Çift kaplamalı su geçirmez polietilen, %100 polietilen
Renk: Siyah & Gri
Paket boyutu: 82 x 42 x 42 cm
Ağırlık: 20,3 kg
ürün numarası: 111244
 
 
YERLEŞİM
Hızlı Teslimat

Seçili ürünlerde aynı gün kargo imkanı!

Güvenli Alışveriş

Güvenli ve hızlı alışveriş imkanı

Yardım ve Destek

09:00 - 18:00 Bizi Arayın!