Vade Farksız 3 Taksit!
 

Outwell Lawndale 6 17M² Blackroom 3+1 Odalı 6 Kişilik Yüksek Aile Çadırı

Stok Kodu: 111377
Paylaş
33.499,00 ₺

Ürün Açıklaması

Taksit Seçenekleri

Soru & Cevap

İade ve Değişim

İade ve cayma hakkı

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz vebildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade Kargo gönderilerinde Kargo bedeli ödemeden Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile yapılması gerekir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir. Anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO ile gönderilmeyen kargolar teslim alınmamaktadır.

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.

İadenin, satın alınan ürün vakum ambalajlı ise ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.
 

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânların da yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünüiadeetme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” .

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer.

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

Cayma hakkı

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren Ondört içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmek sizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 14 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir.

Ürün İade kargo gönderimi yapılamadan öden hesabınızdan, İade talep başvurusu oluşturulması gerekilmektedir. İade başvurusu için ön talep oluşturmadan yapılan gönderimlerde firmamız sorumlu değildir.

DEĞİŞİM HAKKI

Ürün değişimi işlemlerinde öncelikle web sitemiz üzerinden hesabınızdan ticket mesaj artarak veya 0 850 3050054 numaradan ulaşarak üründe yaşadığınız sorunu ve hangi ürünle değiştirmek isteyeceğini belirtiniz. Müşteri temsilcinizin ticket mesajınızdan sonra sizi yönlendirmiş olduğu talimatlara göre Anlaşmalı olduğumuz Mng Kargo firması ile ürün Kargo bedeli Ödemeden gönderimini gerçekleştiriniz.

Ürün Değerlendirmeleri

0,0 /5.0
Tavsiye edilen 0 kişi bu ürünü değerlendirdi
5,0
0
4,0
0
3,0
0
2,0
0
1,0
0
Kurulumu çok kolay ve geniş yaşam alanına sahip olan Outwell Lawndale 6, daha uzun aile kampı ve toplu aktiviteler ve tatilleri için mükemmeldir.

2 x 2 x 2 bölünmüş arka yatak odasında altı kişilik geniş yaşam alanı sunar.

Dayanıklı Duratec direklerin kullanımı sayesinde, geniş çadır şaşırtıcı derecede düşük bir paket boyutuna ve ağırlığa sahip olup, taşıma, kurulum ve bakımı kolaylaştırır.

Pratik kamp konforu, tam ayakta durma yüksekliği, geniş yaşam alanı, tüm hava koşullarına karşı koruma için ön tente, geniş ön D kapısı, ek yan kapı erişimi, büyük pencereler, alçak havalandırma konumlandırması ve Arka Havalandırma Sistemi ile sağlanır.

Premier Yatak Odaları ile daha fazla alan sunar ve kurulumu kolaylaştırır.

Kablo Girişi, şebeke erişimi için iç kısımlara işaretli alanlar mevcuttur.

Dayanıklı Outwell fermuarları ile güvenilir ve serbestçe çalışır.

Yağmur ve güneşten ektra korunmak için sığınak sığınak tipi Büyük Güvenli ön giriş

Açılır kapanır perdelere sahip büyük pencereler mahremiyet sağlar ve kampçıların dış mekanla iletişim halinde olmalarını sağlar

Hava akışı ve böceklerden korunma için tam sineklikli ağ ön kapı

Önceden takılmış ve ayarlanabilir iç çadırlar, kurulumu kolaylaştırır

Düzenleyici cepler, çadır içeriğini el altında tutmaya yardımcı olur

Lamba duyu ve ışık kablosu bağları, güvenli çadır aydınlatması için ilham verici çözümlerdir

Hava koşullarına karşı maksimum koruma için tamamen dikişli dış yüzey

İç çadırlardaki file cepler, küçük eşyaları güvenli ve kullanışlı tutar

Tüm stres noktalarında takviye yaması

Kolay kurulum için ayarlanabilir sabitleme noktaları.

Outtex® Ana Kumaş

Outtex® 3000 Select, normal genel kamp için ideal olan kumaşlar için temel beklentileri karşılayan, dayanıklı, kaliteli, yüzde 100 polyesterdir. Yangın önleyici ve yüksek su geçirmezlik derecesi sağlayan bir PU kaplamaya sahiptir.

Bantlanmış dikişler

Tüm dikişlerde ekstra koruma sağlayan bant, su girişi olasılığını ortadan kaldırır

OWS Sistem 

Outwell Wind Stabilizer System 8, sineklik ve çadır direği için doğrudan bağlantı noktası olarak güçlü bir cırt cırtlı bağlantı sistemi kullanır. Hava nasıl olursa olsun tüm çadırı sabit tutan etkili bir sistem.

Duratec Direkler

Mukavemet ve sağlamlık için Outwell'in kendi cam elyafı bazlı malzeme karışımını kullanılmaktadır.

Outwell Dikili Zemin Sistemi

Sızdırmaz bir zemin örtüsü, cereyanı, böcekleri, kiri ve suyu çadırdan uzak tutmanın en iyi yoludur. Zemin örtüsü çadırın ayrılmaz bir parçası olduğunda, yerden yukarıya doğru tüm hava koşullarına karşı koruma sağlar.

Fileli Outwell Kolay Erişim Sistemi

Ana kapı bir tarafa katlanır ve zemin örtüsü, güvenli ve kolay erişim için zeminle aynı hizada durur.

Koyu iç yapı

Karanlık tavan ve yan paneller, uyku kalitesini artırmak için yatak odalarına ışık girişini azaltır. Erken geceler, yatışlar ve güneşin doğuşunda uyanmayı önlemek için mükemmeldir. Kafes havalandırma delikleri üzerindeki koyu perdeler, ışık girişini daha fazla kontrol eder

Kablo Giriş Noktası

Elektrik kablosunun çadırın içine güvenli bir şekilde girmesine izin veren fermuarlı bölüm

Su Geçirmez Fermuarlar

Bantlanmış fermuar dikişleri su geçirmez performans sağlar

Açılır Perde

Her pencerede uygun şekilde yerleştirilmiş sabitlemelere sahip perdeler, gerektiği kadar çok veya az gün ışığı sağlar.

Renkli Pencereler

İki temel işleve hizmet eden renkli kaplamalı pencereler; güneş ışınlarına karşı koruma ve çadırda mahremiyet sağlar.

Taşıma çantası

Çadırı kısa mesafelerde taşımak için askılı çanta.

Çadır tipi: Dört odalı tünel çadırı

Ana Kumaş Flysheet: Outtex® 3000

Hidrostatik Kafa: 3000 mm

Kişi Kapasitesi : 6

Poller : Duratec fiberglas 8,5/11-12,7 mm

İç çadır: Nefes alabilen polyester

Zemin : Çift kaplamalı su geçirmez polietilen

Paket boyutu: 67x39x39cm

Ağırlık: 22,1 kilo

Ürün Kodu : 111377
Hızlı Teslimat

Seçili ürünlerde aynı gün kargo imkanı!

Güvenli Alışveriş

Güvenli ve hızlı alışveriş imkanı

Yardım ve Destek

09:00 - 18:00 Bizi Arayın!