Vade Farksız 3 Taksit!
 

Outwell Hillcrest Tarp Fonksyonel Araç Yan Tente

Stok Kodu: 111403
Paylaş
7.999,00 ₺

En geç 26 Haziran, 2024 tarihinde kargoda

+
-

Ürün Açıklaması

Taksit Seçenekleri

Soru & Cevap

İade ve Değişim

İade ve cayma hakkı

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz vebildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade Kargo gönderilerinde Kargo bedeli ödemeden Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile yapılması gerekir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir. Anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO ile gönderilmeyen kargolar teslim alınmamaktadır.

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.

İadenin, satın alınan ürün vakum ambalajlı ise ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.
 

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânların da yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünüiadeetme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” .

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer.

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

Cayma hakkı

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren Ondört içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmek sizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 14 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir.

Ürün İade kargo gönderimi yapılamadan öden hesabınızdan, İade talep başvurusu oluşturulması gerekilmektedir. İade başvurusu için ön talep oluşturmadan yapılan gönderimlerde firmamız sorumlu değildir.

DEĞİŞİM HAKKI

Ürün değişimi işlemlerinde öncelikle web sitemiz üzerinden hesabınızdan ticket mesaj artarak veya 0 850 3050054 numaradan ulaşarak üründe yaşadığınız sorunu ve hangi ürünle değiştirmek isteyeceğini belirtiniz. Müşteri temsilcinizin ticket mesajınızdan sonra sizi yönlendirmiş olduğu talimatlara göre Anlaşmalı olduğumuz Mng Kargo firması ile ürün Kargo bedeli Ödemeden gönderimini gerçekleştiriniz.

Ürün Değerlendirmeleri

0,0 /5.0
Tavsiye edilen 0 kişi bu ürünü değerlendirdi
5,0
0
4,0
0
3,0
0
2,0
0
1,0
0

Outwell Hillcrest Tarp Fonksyonel Araç Yan Tente

Yüksek İskandinav kalitesi, dizaynı ve Outwell mühendisliği ile geliştirilmiş Olağanüstü işçilik ve yüksek kaliteli malzemelerin birleşimini içeren Outwell Hillcrest Tarp Fonksyonel Araç Yan Tente, Üstün konforu, şık tasarımı ve sağlam yapısıyla, açık havadanın tadını çıkarmanız için tasarlanmıştır. 

Outwell Hillcrest Tarp, araçlarını daha fazla rahatlık ve konfor dokunuşuyla geliştirmek isteyen açık hava maceraperestleri için mükemmel bir çözümdür.

Kolay kurulum özelliğine sahip bu çok yönlü araç yan tente,
aksesuar, açılır tentelerin kordon kanalına veya doğrudan araç raylarına zahmetsizce kayar ve gergi halatları ve yer çivileri yardımıyla basit bir kurulum sunar.

Hillcrest Tarp, yalnızca genişletilmiş yaşam alanına açılan bir kapı olmakla kalmıyor, aynı zamanda tenha bir alan sağlayarak aracın kapı tarafına sabitlendiğinde hem gölge hem de mahremiyet sağlıyor.
Stratejik yerleşimi, minibüsün buzdolabını doğrudan güneş ışığından korumaya hizmet edebilir ve pil ömrünü koruyarak enerji verimliliğini artırabilir.
Çevre yönetimine dikkat edilerek inşa edilen Outwell Hillcrest Tarp, çevresel etkiyi adım adım azaltma çabalarını destekleyen 'Önemli Seçim' girişiminin bir parçasıdır.

Yan tente, Hafif tasarımı, taşıma ve depolama kolaylığı sağlar ve araca tam oturan kompakt bir paket boyutuna sahiptir.
Paket içinde, ana kumaşı bağımsız bir gölgelik olarak dikmelerine veya yerinde tutmak için mafsalları kullanarak kısmen katlamalarına olanak tanıyan iki dik direk bulunur, böylece öngörülemeyen hava koşullarına karşı sürekli koruma sağlanır.
Outwell Hillcrest Tarp'ın kumaşının yangın önleyicili olarak işlenmesiyle kullanışlılık, dayanıklılık ve güvenlikle bir araya geliyor.
Bantlı dikişler ana kumaşın suya karşı direncini güçlendirerek kuru ve güvenli bir barınak sağlar.
Çift şerit, çeşitli ray boyutlarına uyum sağlayarak onu farklı araç türleri için çok yönlü bir eklenti haline getirir.
Barınmayı ve mahremiyeti en üst düzeye çıkarmak isteyenler için kumaş, Fallcrest Yan Panel Seti ile eşleştirilebilir, elementlere karşı güçlendirilmiş bir sığınak sunar ve size tüm önemli mahremiyeti sağlar. Karavan tentesi olarakta kullanılır.
Outwell Hillcrest Tarp'ın açısı kolayca ayarlanabilir, güneşin konumu ve rüzgar yönüne göre kişiye özel uyum ve optimum koruma sağlar.
Takma ve çıkarma işlemleri hızlı ve zahmetsiz olacak şekilde tasarlanmıştır; karmaşayı en aza indirir ve dış mekan keyfini en üst düzeye çıkarır.
Ek olarak, dahil edilen halat tutma sistemi, tenteyi yerinde sabitleyerek düzgün bir görünüm sağlar ve iplerin dolaşmasını önler.

Bu özellikleriyle Outwell Hillcrest Tarp, kamp ve karavan maceranıza çok yönlü ve vazgeçilmez bir katkı olarak duruyor ve açık havada yaşamayı daha keyifli hale getirmeyi vaat ediyor.

Hava durumu
 ne olursa olsun, 
kamp ve karavan alanında kullanım için mükemmel olan dayanıklı ve rahatlatıcı olan Yüksek kalitedeki Danimarkalı Outwell ürünleri ile doğanın kefini çıkarın ve rahatça dinlenin!

Outwell Hillcrest Tarp Fonksyonel Araç Yan Tente Avantajları

Açılır ve açılır tentelere veya doğrudan araca takılır
2 adet dik direk dahildir
Hafif ve küçük paket boyutu, WW. Kaliforniya bagaj kapağına mükemmel uyum sağlar
Gölge, barınak ve mahremiyet sağlar
Tente veya araçtan açı ayarlanabilir
Kısmen veya tamamen sarılabilir
Takılması ve çıkarılması hızlı ve kolaydır
Yangın önleyici kumaş yapısı
Su geçirmez kalması için bantlanmış dikişler
Farklı ray boyutları için çift boncuk
Guyline tutucu sistemi
Şık ve Kaliteli taşıma Çantası
PFC içermezPFC FREE :  Çevreye zararlı perflorlu bileşik (PFC) içerikli kimyasallar kullanılmadan üretilmiştir.

Outwell Hillcrest Tarp Fonksyonel Araç Yan Tente Özellikleri

Çadır tipi: Araç Yan Tente
Ana Kumaş Flysheet: Outtex® 3000 
UV koruması: UPF30+
Hidrostatik: 3000 mm
Çatı Bağlantı Uzunluğu: 230 cm.
Ek Yüksekliği : 155-300 cm.
Boncuk Kalınlığı : 7 mm / 5 mm
Poller: Çelik, 16 mm / 18 cm / 2 Adet.
Renk: Yeşil
Paket boyutu: 44x33x6 cm
Ağırlık: 2,1 kilo
Ürün Kodu: 111403

 


Outwell_türkiye
Hızlı Teslimat

Seçili ürünlerde aynı gün kargo imkanı!

Güvenli Alışveriş

Güvenli ve hızlı alışveriş imkanı

Yardım ve Destek

09:00 - 18:00 Bizi Arayın!