Vade Farksız 3 Taksit!
 

Outwell Gresham Premium Katlanabilir Sandalye & Şezlong

Stok Kodu: 410102
Paylaş
11.499,00 ₺

Ürün Açıklaması

Taksit Seçenekleri

Soru & Cevap

İade ve Değişim

İade ve cayma hakkı

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz vebildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade Kargo gönderilerinde Kargo bedeli ödemeden Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile yapılması gerekir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir. Anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO ile gönderilmeyen kargolar teslim alınmamaktadır.

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.

İadenin, satın alınan ürün vakum ambalajlı ise ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.
 

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânların da yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünüiadeetme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” .

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer.

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

Cayma hakkı

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren Ondört içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmek sizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 14 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir.

Ürün İade kargo gönderimi yapılamadan öden hesabınızdan, İade talep başvurusu oluşturulması gerekilmektedir. İade başvurusu için ön talep oluşturmadan yapılan gönderimlerde firmamız sorumlu değildir.

DEĞİŞİM HAKKI

Ürün değişimi işlemlerinde öncelikle web sitemiz üzerinden hesabınızdan ticket mesaj artarak veya 0 850 3050054 numaradan ulaşarak üründe yaşadığınız sorunu ve hangi ürünle değiştirmek isteyeceğini belirtiniz. Müşteri temsilcinizin ticket mesajınızdan sonra sizi yönlendirmiş olduğu talimatlara göre Anlaşmalı olduğumuz Mng Kargo firması ile ürün Kargo bedeli Ödemeden gönderimini gerçekleştiriniz.

Ürün Değerlendirmeleri

0,0 /5.0
Tavsiye edilen 0 kişi bu ürünü değerlendirdi
5,0
0
4,0
0
3,0
0
2,0
0
1,0
0

Outwell Gresham Premium Katlanabilir Sandalye & Şezlong

Outwell Gresham, size rahatlık sunmak için birçok ayar ve özellik sunan konforlu dış mekanda  veya Ofisde bile kullanabileceğiniz özel bir dinlenme koltuğudur!
Sandalye dik konumdan yatay konuma kadar ve aradaki her açıda yatırılabilir. Yemek zamanlarında sandalyeyi en dik konuma getirebilirsiniz. Açık havayı yürüyerek keşfederek geçirdiğiniz uzun bir günün ardından, bu sandalyenin çok hoş karşılanan oturma için ayarlanmasının keyfini çıkarabilirsiniz.
Outwell Gresham, Hafif ve yüksek mukavemetli alüminyum iskelet yapısı, Premium stili, ile kalite ve konforu bir arada sunmaktadır.
Ultra konfrolu kumaş yapısı ve içinde bulunan özel dolgu size ekstra konfor yaşatacaktır.
Bardak tutuculu ve ergonomik kol dayanaklı, kaydırılabilir bir yan sehpaya sahiptir ve bu kamp sandalyenin kolayca içeri girip çıkmasını sağlar.

Outwell Gresham Özellikleri

Koltuk ve sırtlıktaki iç kalın dolgu, yalıtımı ve konforu artırır
Boyun bölgesinde entegre ve çıkarılabilir köpük yastık
Kilitli kaydırma konumu ayarı
Bardak tutuculu yan sehpa
Saniyeler içinde açılır ve katlanır ve az yer kaplar.
Montaj gerektirmez
150 kg'a kadar ağırlığı destekleyecek şekilde tasarlanmıştır
Outwell bu ürüne 3 yıl garanti vermektedir.

Kumaş: Ultra Konforlu ve iç destekli kumaş, %100 polyester
Çerçeve: Toz boyalı çelik
Boyut: 69 x 85 x 118 cm (GxDxY)
Taşıma Kapasitesi kg: 150 kg
Koltuk yüksekliği: 54 cm
Renk: Gri
Paket boyutu: 69x21x98 cm
Ağırlık: 8 kg
Ürün Kodu : 410102
Hızlı Teslimat

Seçili ürünlerde aynı gün kargo imkanı!

Güvenli Alışveriş

Güvenli ve hızlı alışveriş imkanı

Yardım ve Destek

09:00 - 18:00 Bizi Arayın!