Vade Farksız 3 Taksit!
 

Outwell Event Lounge L - UPF+50 Korumalı 3,5x3,5 m. Gazebo Çadır & Gölgelik

Stok Kodu: 111359
Paylaş
16.499,00 ₺

En geç 26 Haziran, 2024 tarihinde kargoda

+
-

Ürün Açıklaması

Taksit Seçenekleri

Soru & Cevap

İade ve Değişim

İade ve cayma hakkı

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz vebildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade Kargo gönderilerinde Kargo bedeli ödemeden Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile yapılması gerekir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir. Anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO ile gönderilmeyen kargolar teslim alınmamaktadır.

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.

İadenin, satın alınan ürün vakum ambalajlı ise ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.
 

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânların da yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünüiadeetme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” .

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer.

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

Cayma hakkı

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren Ondört içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmek sizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 14 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir.

Ürün İade kargo gönderimi yapılamadan öden hesabınızdan, İade talep başvurusu oluşturulması gerekilmektedir. İade başvurusu için ön talep oluşturmadan yapılan gönderimlerde firmamız sorumlu değildir.

DEĞİŞİM HAKKI

Ürün değişimi işlemlerinde öncelikle web sitemiz üzerinden hesabınızdan ticket mesaj artarak veya 0 850 3050054 numaradan ulaşarak üründe yaşadığınız sorunu ve hangi ürünle değiştirmek isteyeceğini belirtiniz. Müşteri temsilcinizin ticket mesajınızdan sonra sizi yönlendirmiş olduğu talimatlara göre Anlaşmalı olduğumuz Mng Kargo firması ile ürün Kargo bedeli Ödemeden gönderimini gerçekleştiriniz.

Ürün Değerlendirmeleri

0,0 /5.0
Tavsiye edilen 0 kişi bu ürünü değerlendirdi
5,0
0
4,0
0
3,0
0
2,0
0
1,0
0

Outwell Event Lounge L - UPF+50 Korumalı 3,5x3,5 m. Gazebo Çadır & Gölgelik

Çok çeşitli kullanımlara sahip çok yönlü bağımsız dış mekan barınağı sunan Outwell Event Lounge L, kolay erişim ve ayakta durma yüksekliği ile sağlam, dengeli bir tasarımdır.

Apeks havalandırma ve merkezi bir fener asma noktası artı iki file cep, pratik esnekliğini artırır.

Gümüş kaplamalı, PU korumalı polyester kumaşı 1500 mm hidrostatik değere sahiptir.

Daha büyük bir barınak yapmak için uyumlu tasarımları ve ekbir oluk bağlayabilir.

İstendiğinde bir çardak veya ekstra yan aksesuarlarını satın alarak her köşede çift halatlarla sabitlenen kapalı bir barınak olarak kullanabilirsiniz.

Bir kamp mutfağı, yemek odası veya depolama alanı olduğu kadar bahçe veya plaj barınağı kadar kullanışlı olduğunu göreceksiniz.

UPF +50 Güneş Koruyuculu Gazebo 3,5 x 3,5 M Çadır

Bu ürün sadece çadırı içermektedir, yan perdeleri ve birleştirme aparatları ekstra olarak satılmaktadır.

Büyük ve geniş giriş ve iç mekan yüksekliği

Serbest duran tasarım

File saklama cepleri

Fener asma noktası

UPF +50 Güneş korumalı

Apeks havalandırma sistemi

İsteğe bağlı ekstra Oluk kullanarak yan yana aynı model çadırı birleştirme uyumlu.

Yangın geciktirici kumaş

Su geçirmez bantlanmış dikişler

Taşıma çantası

Çadır tipi: Gazebo

Ana Kumaş & Flysheet: Outtex® 1500 Seçilmiş Gümüş, %100 polyester

Poller : Çelik 19 mm

Renk: Gri

Flysheet:  %100 Polyester

Paket boyutu: 87 x 27 x 27 cm / 12,25 m2

Ağırlık: 13,7 kilo

Ürün Kodu : 111359

 
 
DÜZEN
 
 
Hızlı Teslimat

Seçili ürünlerde aynı gün kargo imkanı!

Güvenli Alışveriş

Güvenli ve hızlı alışveriş imkanı

Yardım ve Destek

09:00 - 18:00 Bizi Arayın!