Vade Farksız 3 Taksit!
 

Outwell Elm Lux -22°C Ultralight 1440gr Haki Uyku Tulumu

Stok Kodu: 230408
Paylaş
4.399,00 ₺

Ürün Açıklaması

Taksit Seçenekleri

Soru & Cevap

İade ve Değişim

İade ve cayma hakkı

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz vebildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade Kargo gönderilerinde Kargo bedeli ödemeden Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile yapılması gerekir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir. Anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO ile gönderilmeyen kargolar teslim alınmamaktadır.

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.

İadenin, satın alınan ürün vakum ambalajlı ise ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.
 

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânların da yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünüiadeetme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” .

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer.

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

Cayma hakkı

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren Ondört içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmek sizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 14 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir.

Ürün İade kargo gönderimi yapılamadan öden hesabınızdan, İade talep başvurusu oluşturulması gerekilmektedir. İade başvurusu için ön talep oluşturmadan yapılan gönderimlerde firmamız sorumlu değildir.

DEĞİŞİM HAKKI

Ürün değişimi işlemlerinde öncelikle web sitemiz üzerinden hesabınızdan ticket mesaj artarak veya 0 850 3050054 numaradan ulaşarak üründe yaşadığınız sorunu ve hangi ürünle değiştirmek isteyeceğini belirtiniz. Müşteri temsilcinizin ticket mesajınızdan sonra sizi yönlendirmiş olduğu talimatlara göre Anlaşmalı olduğumuz Mng Kargo firması ile ürün Kargo bedeli Ödemeden gönderimini gerçekleştiriniz.

Ürün Değerlendirmeleri

0,0 /5.0
Tavsiye edilen 0 kişi bu ürünü değerlendirdi
5,0
0
4,0
0
3,0
0
2,0
0
1,0
0

Outwell Elm Lux -22°C Ultralight 1440gr Haki Uyku Tulumu

Outwell Elm Lux kamp ve doğa sporları için uygun bir uyku tulumudur. Isıtılmamış barınaklarda soğuk geceler ve erken kışlar için mükemmeldir. Uyku tulumunun iç kısmı yumuşak ve dokunuşu hoş bir malzemeden yapılmıştır. Mikrofiber dolgu mükemmel ısı yalıtımı sağlar. İki katmanlı yapı, ısı kaybına karşı koruma sağlar ve iyi nefes alır, siz uyurken nemi etkili bir şekilde uzaklaştırır.

Vücuda oturan şekil aynı zamanda sıcaklığı korumak için daha fazla ısı ve daha az enerji kaybı anlamına gelir. Ayaklar için özel bir alan ise daha fazla konfor ve daha iyi kan dolaşımı anlamına gelir. Ayarlanabilir kapüşon başınızı rahatça korur ve göğüs kısmındaki termal şerit soğuk gecelerde ısı kaybını önler. Uyku tulumunun ayrıca değerli eşyalar için bir iç cebi vardır.

Outwell Elm Lux -22°C Ultralight 1440gr Haki Uyku Tulumu Özellikleri

Çift katmanlı yapı

İki katman sentetik yalıtım malzemesi, birbirlerinin dikişlerini kaplayacak şekilde birbirine kaydırılmıştır ve böylece ısıyı daha iyi korur. Uyku tulumu, optimum sıcaklık-ağırlık oranı için vücudun hatlarına uyarlanmıştır. Köpekbalığı yüzgeci şeklinde ayak manşonu ile ekstra konfor sağlar.

Isofill Premium

Outwell'in yüksek kaliteli yalıtım malzemesi. Bu silikonlu içi boş fiber malzeme sıcak ve yumuşak bir his verir ve mükemmel yalıtım sağlar.

Yüksek fonksiyonlu fermuarlar

Yüksek yüklü fermuarlar kullanım kolaylığı sağlar ve uzun süre boyunca düşük aşınma sağlar. Tam boy yalıtımlı fermuar panelli, kolay hareket eden 2 yönlü fermuar sistemi.

Sıkıştırmalı malzeme çantası

Minimum paketleme boyutları.

3D mumya kapüşon

Kapüşondaki kordon, tek dokunuşla kolay ayarlama sağlar.

Yalıtımlı termal yaka

Taslakları ve ısı kaybını en aza indirmek için

İç kapak

Konfor için yüksek nem emiciliğe sahip

PFC içermez

Boyut: 220 x 80 cm (UxG)

Vücut uzunluğu: 195 cm

Mevsim: 4

Kabuk: 20D 400T naylon Yırtılmaz, %100 naylon

Zar: 30D 290T Tafta, %100 polyester

Dolgu: Isofill Premium, %100 polyester

Yapı: İki katmanlı ofset

Fermuar: İki yönlü açık - otomatik kilitleme

Sıcaklık (Tcomfort) kadın: 1

Sıcaklık (Tlimit) adam: -5

Sıcaklık (Textreme): -22

Renk: Koyu yeşil

Paket boyutu: 22x35cm

Ağırlık: 1440 gr

Ürün Kodu : 230408

Hızlı Teslimat

Seçili ürünlerde aynı gün kargo imkanı!

Güvenli Alışveriş

Güvenli ve hızlı alışveriş imkanı

Yardım ve Destek

09:00 - 18:00 Bizi Arayın!