Vade Farksız 3 Taksit!
 

Outwell ECOcool Slate Grey 24 Litre 12V/230V Soğutucu

Stok Kodu: 590173
Paylaş
6.523,39 ₺

Ürün Açıklaması

Taksit Seçenekleri

Soru & Cevap

İade ve Değişim

İade ve cayma hakkı

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz vebildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade Kargo gönderilerinde Kargo bedeli ödemeden Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile yapılması gerekir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir. Anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO ile gönderilmeyen kargolar teslim alınmamaktadır.

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.

İadenin, satın alınan ürün vakum ambalajlı ise ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.
 

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânların da yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünüiadeetme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” .

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer.

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

Cayma hakkı

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren Ondört içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmek sizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 14 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir.

Ürün İade kargo gönderimi yapılamadan öden hesabınızdan, İade talep başvurusu oluşturulması gerekilmektedir. İade başvurusu için ön talep oluşturmadan yapılan gönderimlerde firmamız sorumlu değildir.

DEĞİŞİM HAKKI

Ürün değişimi işlemlerinde öncelikle web sitemiz üzerinden hesabınızdan ticket mesaj artarak veya 0 850 3050054 numaradan ulaşarak üründe yaşadığınız sorunu ve hangi ürünle değiştirmek isteyeceğini belirtiniz. Müşteri temsilcinizin ticket mesajınızdan sonra sizi yönlendirmiş olduğu talimatlara göre Anlaşmalı olduğumuz Mng Kargo firması ile ürün Kargo bedeli Ödemeden gönderimini gerçekleştiriniz.

Ürün Değerlendirmeleri

0,0 /5.0
Tavsiye edilen 0 kişi bu ürünü değerlendirdi
5,0
0
4,0
0
3,0
0
2,0
0
1,0
0

Outwell ECOcool Slate Grey 24 Litre 12V/230V Soğutucu

Çok yönlü ve işlevsel bir elektrikli soğutucu olan Outwell ECOcool 24 Litre 12V/230V soğutucu, dış mekanda geçireceğiniz gezilerinize ve pikniklerinize renk katacak ve araba ve standart fişlerle kullanılabilir.

Akıllı, kolay tutulan tutamak ve hafif malzeme onu son derece portatif hale getirir ve geniş iç mekanında pek çok yiyecek ve içecek için yer vardır.

Dahili bir bölücü, artı sıcak ve soğuk işlevi, pratik çekiciliğe katkıda bulunur.

EEI sınıfı Eco soğutucu, enerji tasarrufunda kullanılan en son teknoloji ile donatılmıştır.

İç kısmında bölücü olarak takviye soğutucu kaset bulunmaktadır.

 

EEI Sınıflandırmalı ECO soğutucu

Enerji tasarrufu için kullanılan son teknoloji

En iyi performans için PU İzoleli

Gürültü Azaltma teknolojisi

Gizli ve korumalı kablo girişi

Harekte edebilen tutma kolu

Soğutma ve ısıtma fonksiyonu

Dış sıcaklığın 18-25 °C altına soğutur

50-60 °C ısıtır

12V veya 230V ile kullanılabilir

Icepack bölücü içinde

Optimum havalandırma performansı

Enerji tasarrufu

Değişken kol pozisyonu

İki fonksiyon: ECOcool / maks.

Saklama bölmesi, antimikrobiyal özelliklere sahip bir malzeme içerir

200cm 12V kablo ve 180cm 230V kablo

AB ve İngiltere fişleri için 230V adaptör ve kablolarla birlikte verilir

 

Boyut: 41 x 28 x 44 cm

Hacim: 24 litre

Renk: Gri

Ağırlık: 6,0 kilo

Ürün Kodu : 590173

 

Kullanım ve Bakım

Tüm gıda maddeleri, soğutucuya yerleştirilmeden önce gıdaya uygun ambalajlarda olmalıdır.

Bu ürün, anti-bakteriyel etkiye sahip biyosidal bir ürünle (Gümüş-çinko-alüminyum-bor fosfat-cam) işlenmiştir.

Hızlı Teslimat

Seçili ürünlerde aynı gün kargo imkanı!

Güvenli Alışveriş

Güvenli ve hızlı alışveriş imkanı

Yardım ve Destek

09:00 - 18:00 Bizi Arayın!