Vade Farksız 3 Taksit!
 

Outwell ECOcool Lite Dark Blue 24 Litre 12V/230V Portatif Buz Dolabı

Stok Kodu: 590213
Paylaş
5.499,00 ₺

En geç 26 Haziran, 2024 tarihinde kargoda

+
-

Ürün Açıklaması

Taksit Seçenekleri

Soru & Cevap

İade ve Değişim

İade ve cayma hakkı

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz vebildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade Kargo gönderilerinde Kargo bedeli ödemeden Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile yapılması gerekir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir. Anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO ile gönderilmeyen kargolar teslim alınmamaktadır.

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.

İadenin, satın alınan ürün vakum ambalajlı ise ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.
 

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânların da yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünüiadeetme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” .

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer.

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

Cayma hakkı

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren Ondört içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmek sizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 14 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir.

Ürün İade kargo gönderimi yapılamadan öden hesabınızdan, İade talep başvurusu oluşturulması gerekilmektedir. İade başvurusu için ön talep oluşturmadan yapılan gönderimlerde firmamız sorumlu değildir.

DEĞİŞİM HAKKI

Ürün değişimi işlemlerinde öncelikle web sitemiz üzerinden hesabınızdan ticket mesaj artarak veya 0 850 3050054 numaradan ulaşarak üründe yaşadığınız sorunu ve hangi ürünle değiştirmek isteyeceğini belirtiniz. Müşteri temsilcinizin ticket mesajınızdan sonra sizi yönlendirmiş olduğu talimatlara göre Anlaşmalı olduğumuz Mng Kargo firması ile ürün Kargo bedeli Ödemeden gönderimini gerçekleştiriniz.

Ürün Değerlendirmeleri

0,0 /5.0
Tavsiye edilen 0 kişi bu ürünü değerlendirdi
5,0
0
4,0
0
3,0
0
2,0
0
1,0
0

Outwell ECOcool Lite Dark Blue 24 Litre 12V/230V Portatif Buz Dolabı

Outwell ECOcool Lite 24 Litre çok yönlü Soğutma kutusu, İskandinav Outwell mühendisliği ile geliştirilmiş Olağanüstü işçilik ve yüksek kaliteli malzemelerin birleşimini içerir.

Akıllı, ergonomik ve kolay tutma sapı ile arac buzdolabı hafif malzemesi onu son derece portatif hale getirir.
Outwell portatif buzdolabı, Geniş iç hacmi ile bol miktarda yiyecek ve içecek için muhafaza edilebilir. Temel ihtiyaçlar için bol miktarda alana sahiptir.
Araç içi mini buz dolabı Dahili bölmesi ile buz kutusu içinde yiyeceklerinizi organize edebilirsiniz.
Sıcak ve soğuk tutabilme özelliği ile pratik ve fonksiyonel araç içi mini buzdolabı. Dış sıcaklığın 18° C altına kadar soğutur.
Enerji tasarruflu motoru, güç kaynağı ve geliştirilmiş yalıtımı ile yüksek bir performans sunmaktadır.
Outwell portatif soğutucu 12V Araba çakmaklık buz dolabı ve 220/230V standart prizlerle kullanılabilmektedir, her iki enerji bağlantı aparatı paket içinde mevcuttur.
Şık tasarımı ile dikkat çeken Bu çok yönlü soğutma kutusu, kamp gezilerinize ve pikniklerinize renk katacak, araba ve diğer dış mekan aktivitelerinizde kullanabilirsiniz. 


Outwell ECOcool Lite Dark Blue 24 Litre 12V/230V Portatif Buz Dolabı Avantajları

Dış sıcaklığın 18°C altına kadar soğutur veya 50 °C ısıtır
Soğutma ve ısıtma fonksiyonu
Gelişmiş yalıtım için yüksek yoğunluklu izolasyon
Optimum havalandırma performansı
12V veya 230V ile kullanılabilir (200cm 12V kablo ve 180cm 230V kablo)
Yüksek verimli ses izolasyonu 
Dolap İçi bölüm ayırma aparatı
Standart boyutlu 1,75 litrelik şişeleri dik konumda muhafaza eder.
Hafif ve kompakt
AB ve İngiltere fişleri için 230V adaptör ve kablolarla birlikte verilir

 
Outwell ECOcool Lite Dark Blue 24 Litre 12V/230V Portatif Buz Dolabı Özellikleri
 

Boyut: 38 x 24,5 x 42 cm (GxDxY)
Hacim: 24L
Renk: Mavi
Ağırlık: 4,2 kilo
Ürün Kodu: 590213
Hızlı Teslimat

Seçili ürünlerde aynı gün kargo imkanı!

Güvenli Alışveriş

Güvenli ve hızlı alışveriş imkanı

Yardım ve Destek

09:00 - 18:00 Bizi Arayın!