Vade Farksız 3 Taksit!
 

Outwell Earth 2 Blackroom 3 Kişilik Çadır

Stok Kodu: 111263
Paylaş
11.039,59 ₺

Ürün Açıklaması

Taksit Seçenekleri

Soru & Cevap

İade ve Değişim

İade ve cayma hakkı

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz vebildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade Kargo gönderilerinde Kargo bedeli ödemeden Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile yapılması gerekir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir. Anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO ile gönderilmeyen kargolar teslim alınmamaktadır.

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.

İadenin, satın alınan ürün vakum ambalajlı ise ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.
 

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânların da yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünüiadeetme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” .

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer.

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

Cayma hakkı

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren Ondört içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmek sizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 14 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir.

Ürün İade kargo gönderimi yapılamadan öden hesabınızdan, İade talep başvurusu oluşturulması gerekilmektedir. İade başvurusu için ön talep oluşturmadan yapılan gönderimlerde firmamız sorumlu değildir.

DEĞİŞİM HAKKI

Ürün değişimi işlemlerinde öncelikle web sitemiz üzerinden hesabınızdan ticket mesaj artarak veya 0 850 3050054 numaradan ulaşarak üründe yaşadığınız sorunu ve hangi ürünle değiştirmek isteyeceğini belirtiniz. Müşteri temsilcinizin ticket mesajınızdan sonra sizi yönlendirmiş olduğu talimatlara göre Anlaşmalı olduğumuz Mng Kargo firması ile ürün Kargo bedeli Ödemeden gönderimini gerçekleştiriniz.

Ürün Değerlendirmeleri

0,0 /5.0
Tavsiye edilen 0 kişi bu ürünü değerlendirdi
5,0
0
4,0
0
3,0
0
2,0
0
1,0
0

EARTH 3

1 yatak odalı 3 kişilik Blackroom Çadır

Bisiklete biniyor veya yürüyüş yapıyorsanız ve iki kişilik akıllı bir tasarımda konfor, güvenilirlik ve performans arıyorsanız, hızlı kurulan  Outwell Earth 3 tünel tarzı çadır, yeni açık hava maceraları için hareket halindeki aktif kampçılar için iyi bir seçimdir. 
Düşük ağırlığın ve kompakt paket boyutunun taşımayı kolaylaştırdığını göreceksiniz ve rahat bir çadır yaşamı için arka havalandırmayı kolayca ayarlayarak çadırın içindeki sıcaklığı ve hava akışını değiştirebilirsiniz. 

Koruma ve esneklik için çıkarılabilir altlıklı depolama alanı

Kolay erişim için iç kısımda D şeklindeki kapı

Outwell Wind Guard System, rüzgar gücü yükünü dağıtmak için çadır dış yüzeyini sağlam direkler aracılığıyla güvenli bir şekilde destekleyerek şiddetli rüzgarlarda olağanüstü stabilite sağlar.

Trekking için kompakt ve hafif

İç kısım, böceklerden uzak geceler için entegre, tamamen sızdırmaz bir zemin tabakasına sahiptir.

Yeni Arka Havalandırma Sistemi, hava akışını tam açıktan fermuarlı kapalıya ayarlar

Önceden takılabilir ve ayarlanabilir iç çadır, kurulumu kolaylaştırır; gerektiği gibi kolayca ve hızlı bir şekilde ayrılabilir

Rüzgar ve yağmura karşı maksimum koruma için tamamen kaynak dikişli dış yüzey

Dark Inner, uyku konforu için ışığı azaltır

Kolaylık ve hızlı kurulum için önceden takılmış reflektörlü halatlar

Tüm stres noktalarında takviye yaması

Ekstra sağlam Ağır hizmet tipi Outwell fermuarlarının kullanımı kolaydır, güvenli ve serbestçe çalışır

Renkli camlar, harika manzarayı ve mahremiyeti korurken UV penetrasyonundan korur

Sıkıştırma taşıma çantası, paketlenmiş boyutu azaltır

İç çadırlardaki file cepler, küçük eşyaları güvenli ve kullanışlı bir şekilde saklar

 
ÖZELLİKLER
 
Çadır tipi: İki odalı tünel çadırı
Flysheet: Outtex® 3000 Select, %100 polyester
Hidrostatik Kafa: 3000 mm
Kişi sayısı: 3
Direkler: Duratec fiberglas 8,5 mm
İç çadır: Nefes alabilen polyester, %100 polyester
Döşeme İçi: Çift kaplamalı su geçirmez polietilen, %100 polietilen
Zemin örtüsü: Çift kaplamalı su geçirmez polietilen, %100 polietilen
Zemin: Çift kaplamalı su geçirmez polietilen, %100 polietilen
Renk: Mavi
Atış Süresi (dk): 10
Adım süresi – hareket etmeye hazır (dk): 5
Paket boyutu: 60 x 20 cm
Ağırlık: 5,5 kg
ürün numarası: 111263
 
 
 
YERLEŞİM
 
 
ATIŞ VE KULLANIM
 
Video ve atış talimatımızda dakika cinsinden 2 atış ölçümü kullanıyoruz. Aşağıda bunlar ayrıntılı olarak açıklanmıştır.
 
Saha zamanı – taşınmaya hazır: Köşe mandalları, tüm direkler ve çadırı döşeme için ayakta tutmak için gerekli halatlarla ilk adım.
 
Saha süresi – tamamlandı: Çadırı sert hava koşullarına karşı korumak için tüm pim noktaları ve gergi hatları ile tasarım performansını sağlamak için son adım.
 
• (UV) ultraviyole ışınlarının çadırınızı daha uzun süre doğrudan güneş ışığına maruz bırakmanız halinde zarar göreceğini unutmayın. Outwell® çadırlarda kullanılan Outtex® kumaş, çadırın kullanım ömrünü uzatır. Outwell Ürünleri, normalde yılda 2-5 hafta kullanım olan kamp kullanımı için üretilmiştir. Kalıcı kullanım için tasarlanmamıştır ve sadece kamp ürünü olarak kullanılmalıdır. Deniz veya göl yakınında kamp yapmak, UV radyasyonunun etkisini daha da artırabilir. Aynı durum direkler ve metal parçalar için de geçerlidir.
Hızlı Teslimat

Seçili ürünlerde aynı gün kargo imkanı!

Güvenli Alışveriş

Güvenli ve hızlı alışveriş imkanı

Yardım ve Destek

09:00 - 18:00 Bizi Arayın!