Vade Farksız 3 Taksit!
 

Outwell Contour Lux Red -19°C İki Taraflı Kullanılabilen Uyku Tulumu

Stok Kodu: 230367
Paylaş
3.679,86 ₺

Ürün Açıklaması

Taksit Seçenekleri

Soru & Cevap

İade ve Değişim

İade ve cayma hakkı

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz vebildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade Kargo gönderilerinde Kargo bedeli ödemeden Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile yapılması gerekir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir. Anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO ile gönderilmeyen kargolar teslim alınmamaktadır.

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.

İadenin, satın alınan ürün vakum ambalajlı ise ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.
 

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânların da yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünüiadeetme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” .

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer.

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

Cayma hakkı

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren Ondört içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmek sizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 14 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir.

Ürün İade kargo gönderimi yapılamadan öden hesabınızdan, İade talep başvurusu oluşturulması gerekilmektedir. İade başvurusu için ön talep oluşturmadan yapılan gönderimlerde firmamız sorumlu değildir.

DEĞİŞİM HAKKI

Ürün değişimi işlemlerinde öncelikle web sitemiz üzerinden hesabınızdan ticket mesaj artarak veya 0 850 3050054 numaradan ulaşarak üründe yaşadığınız sorunu ve hangi ürünle değiştirmek isteyeceğini belirtiniz. Müşteri temsilcinizin ticket mesajınızdan sonra sizi yönlendirmiş olduğu talimatlara göre Anlaşmalı olduğumuz Mng Kargo firması ile ürün Kargo bedeli Ödemeden gönderimini gerçekleştiriniz.

Ürün Değerlendirmeleri

0,0 /5.0
Tavsiye edilen 0 kişi bu ürünü değerlendirdi
5,0
0
4,0
0
3,0
0
2,0
0
1,0
0

Outwell Contour Lüx Uyku Tulumu - 230367 -

Outwell'in Dünyaca Ünlü ve emsali olmayan Contour uyku tulumları sıcak ve rahattır ve aynı zamanda entegre bir yastığa sahiptir. Bu kadar popüler olmalarına şaşmamalı. 
Bu uyku tulumları ile kamp tutkunları için özellikle idealdir çünkü yılın herhangi bir zamanında konfor içinde uyuyabilirler
Daha soğuk havalarda daha da sıcak kalmak için kapüşonu bağlayın veya daha sıcak günlerde havalandırmayı optimize etmek ve uyku tulumunun içindeki sıcaklığı düzenlemek için iki yönlü fermuarı açın. 
Ayrıca uyku tulumunu tamamen açıp yorgan haline getirebilirsiniz.

Outwell Contour Lux uyku tulumunun özellikleri

Çift katmanlı yapı
İki katmanlı sentetik yalıtım malzemesi, birbirlerinin ek yerlerini kapatacak ve böylece ısıyı daha da iyi tutacak şekilde dengelenmiştir.

Isofill 
silikon kaplı içi boş elyaflar optimum sıcaklık ve yalıtım sağlar.

Birleştirilebilir
İki uyku tulumunun bir fermuarla birbirine bağlanmasına izin verir.

Yüksek Sanandatdaki Fermuarları 
Spesifikasyonlarımıza göre üretilen ağır hizmet fermuarları, kullanım kolaylığı ve zamanla daha az aşınma sağlar. 2 yönlü olarak hareket edebilen fermuar.

İç çarşaf bağlantı noktaları 
Uyku tulumunun köşelerinde, iç çarşafın çıtçıtlarla tutturulduğu bağlantı halkaları.

Sıkıştırma Paketi 
Minimum paketleme boyutları.

PFC içermez 
PFC'siz güvenli yüzey

Çıkarılabilir
kapüşon ve entegre yastık

OUTWELL CONTOUR LUX UYKU TULUMU TENKNİK ÖZELLİKLERİ - 230367 -

Ürün adı:Outwell Contour Lüx Uyku Tulumu - 230367 - Sol Fermuar
Boyutlar (U/G/Y):2200/850/1mm
İdeal Uzunluk :190cm
Paket boyutu (L/W/H):420/240/240mm
Mevsim:4 Mevsim
İzolasyon:sentetik elyaf
Uyku tulumu şekli:Çift Yönlü Kullanılabilen Uyku tulumu
Konfor sıcaklığı:+3°C
Sıcaklık sınırı:-3°C
Aşırı sıcaklık:-19°C
Uyku tulumu fermuarı:Sol
Renk:Kırmızı
Ağırlık:1700g
Üretici Kodu :230383

 

Outwell Contour Lüx Uyku Tulumu Tanıtım VideosuHızlı Teslimat

Seçili ürünlerde aynı gün kargo imkanı!

Güvenli Alışveriş

Güvenli ve hızlı alışveriş imkanı

Yardım ve Destek

09:00 - 18:00 Bizi Arayın!