Vade Farksız 3 Taksit!
 

Outwell Contour Lux Double Yazlık & Kışlık Taraflı -22°C Çift Kişilik Uyku Tulumu

Stok Kodu: 230438
Paylaş
6.399,00 ₺

Ürün Açıklaması

Taksit Seçenekleri

Soru & Cevap

İade ve Değişim

İade ve cayma hakkı

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz vebildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade Kargo gönderilerinde Kargo bedeli ödemeden Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile yapılması gerekir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir. Anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO ile gönderilmeyen kargolar teslim alınmamaktadır.

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.

İadenin, satın alınan ürün vakum ambalajlı ise ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.
 

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânların da yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünüiadeetme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” .

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer.

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

Cayma hakkı

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren Ondört içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmek sizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 14 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir.

Ürün İade kargo gönderimi yapılamadan öden hesabınızdan, İade talep başvurusu oluşturulması gerekilmektedir. İade başvurusu için ön talep oluşturmadan yapılan gönderimlerde firmamız sorumlu değildir.

DEĞİŞİM HAKKI

Ürün değişimi işlemlerinde öncelikle web sitemiz üzerinden hesabınızdan ticket mesaj artarak veya 0 850 3050054 numaradan ulaşarak üründe yaşadığınız sorunu ve hangi ürünle değiştirmek isteyeceğini belirtiniz. Müşteri temsilcinizin ticket mesajınızdan sonra sizi yönlendirmiş olduğu talimatlara göre Anlaşmalı olduğumuz Mng Kargo firması ile ürün Kargo bedeli Ödemeden gönderimini gerçekleştiriniz.

Ürün Değerlendirmeleri

0,0 /5.0
Tavsiye edilen 0 kişi bu ürünü değerlendirdi
5,0
0
4,0
0
3,0
0
2,0
0
1,0
0

Outwell Contour Lux Double Yazlık & Kışlık Taraflı -22°C Çift Kişilik Uyku Tulumu

Yüksek İskandinav kalitesi, dizaynı ve Outwell mühendisliği ile geliştirilmiş Olağanüstü işçilik ve yüksek kaliteli malzemelerin birleşimini içeren Outwell Contour Lux Double Yazlık & Kışlık Taraflı -22°C Çift Kişilik Uyku Tulumu, Üstün konforu, şık tasarımı ve sağlam yapısıyla, açık havadanın tadını çıkarmanız için tasarlanmıştır. 

Tende harika konforlu bir his oluşturan Yumuşak ve rahat bir iç dokuya sahip Outwell Contour Lux Double Yazlık & Kışlık Taraflı -22°C Çift Kişilik Uyku Tulumu, doğa maceralarınız için ideal bir arkadaştır.


Outwell Contour Double Çift Kişilik Uyku Tulumunun Üst ve alt kısmındaki iki farklı yalıtım sayesinde iki sıcaklık modu ve yastığın çıkarılabilir olması, sıcak veya soğuk tarafını yukarı çevirerek yalıtımı mevsime göre uyarlayabileceğiniz anlamına gelir.

Kamp uyku tulumu Kolayca açılıp normal bir battaniye olarak da kullanılabilir, çıkarılabilir yastığa sahip uyku tulumu, Mikrofiberin boyutu ve yumuşak iç kısmı yatmayı rahat hale getirir.
Çift Kişilik Uyku tulumu, ilkbahardan sonbahara kadar kamp sezonu boyunca kullanılabilir. İki kişilik geniş ve konforlu bir uyku tulumudur.
Contour Lux Double uyku tulumu, üst kalite iki kişilik uyku tulumudur.
Outwell Contour lux Duble, taşıma sırasında paketlemeyi ve korumayı kolaylaştıran şık ve kaliteli taşıma çantasıyla birlikte gelir.
Fiyatına göre bu kadar iyi konfor elde etmeniz Contour Lux Double'ın en çok sattığımız kamp uyku tulumlarından biri olmasının sebebidir.
Yalıtımı Mevsime Göre Seçin!
Outwell'in geliştirmiş olduğu teknoloji ile Üst ve alt kısmındaki farklı izolasyonlar sayesinde ortam sıcaklığına bağlı olarak döndürülebilmektedir.
Uyku tulumunun soğuk ortamlar veya sıcak ortamlar için işaretlenmiş olan tarafını yukarı doğru seçin ve yerleşik yastığı bir fermuar kullanarak hareket ettirin.
Soğuk ortam tarafında iki kat yalıtım, serinletici tarafta ise tek kat yalıtım bulunur. Fermuarın, soğuk hava şartlarına karşı koruyan katlanmış bir kenarı vardır.
Contour Lux Double Uyku Tulumunun Üst ve alt kısmındaki iki farklı yalıtım sayesinde iki sıcaklık modu ve yastığın çıkarılabilir olması, sıcak veya soğuk tarafını yukarı çevirerek yalıtımı mevsime göre uyarlayabileceğiniz anlamına gelir.
Outwell Contour Lux Double serisinin tüm harika özellikleriyle - ekstra rahatlık için üstten katlanan süper yumuşak astar, ultra yumuşak dolgu ve iki yönlü fermuar, her gece mutlu bir şekilde uyumanızı sağlar.
Yumuşak, rahat uyku tulumu, sıcak tutan iki yalıtım katmanına sahiptir.Süper yumuşak iç astar malzeme tende harika konforlu bir his uyandırır.
Esnemek ve kıvranmak için yeterli iç alan ile nefes alabilir kumaşa sahiptir.
Ekstra yalıtım, onu sezon içinde ve dışında kamp yapmak için ideal kılar ve sıcak gecelerde kolay havalandırma için iki yönlü fermuar bulunur.
Outwell Contour Lux Double Uyku Tulumu, harika bir fiyata mükemmel kalite sunar ve yıllarca dayanır.
Yüksek kalitede ve özel tasarımlarda oluşan Outwell ürünleri ile kalite ve konforun farkını hissedeceksiniz.
Outwell Contour Lux Double Uyku Tulumu ideal ağırlığı ve küçük paket boyutu ile son derece yerden tasarruf sağlar.

Yetişkin ergonomisine uygun olarak üretilen Outwell Contour Lux Double Uyku Tulumu Tüketicilerin Dünya genelinde En çok tercih ettiği ekstra konforlu, geniş ısı koruma derecelerine sahip uyku tulumu markası olan Outwell’in, sahip olduğu farklı özellikleri ve yüksek kalitesi ile herkes için iyi bir seçenektir!

Outwell Uyku Tulumları tüm ısı derecelendirmeleri  CE EN13537 standartlarına göre test edilmiş ve belirtilmiştir.

Hava durumu ne olursa olsun, kamp ve karavan alanında kullanım için mükemmel olan dayanıklı ve rahatlatıcı olan Yüksek kalitedeki Danimarkalı Outwell ürünleri ile doğanın kefini çıkarın ve rahatça dinlenin!Outwell Outwell Contour Lux Double Uyku Tulumu Avantajları


Çift sezon - sıcaklık derecesini değiştirmek için ters çevrilebilir uyku tulumu
Fermuarlı kapüşon
Yerleşik yastık
Yorgan olarak tamamen açılır
İki uyku tulumu ile Birleştirelibilir
Tam boy fermuarlı bölme
Kolay hareket eden fermuar sistemi
Şık ve Kaliteli taşıma Çantası
Köşe astarı bağlantı halkaları

İki Katmanlı Ofset: İki katman sentetik yalıtım kullanılır ve dengelenir, böylece daha fazla yalıtım için her biri diğerinin dikişlerini kaplar
Isofill: Optimum sıcaklık ve yalıtım sağlayan silikonlu içi boş elyaf
Sol veya Sağ Fermuar Seçeneği: Sol taraftaki fermuar, çift kişilik uyku tulumu oluşturmak için uyku tulumunun ilgili sağ taraftaki fermuarla diğerine bağlanmasını sağlar
Ağır Hizmet Fermuarları: Kendi spesifikasyonumuz ağır hizmet fermuarları, uzun süreler boyunca çok az aşınmayla kolaylık sağlar. 
Astar Bağlantı Noktaları:Uyku tulumu bağlantı halkası ve astar çıtçıt kapatma sabitlemesi
Taşıma Çantası: Mükemmel depolama için
PFC içermezPFC FREE :  Çevreye zararlı perflorlu bileşik (PFC) içerikli kimyasallar kullanılmadan üretilmiştir.


Outwell Outwell Contour Lux Double Uyku Tulumu Özellikleri

Ölçüler: 220 x 145 cm (UxG)
Vücut uzunluğu: 190cm
Mevsimler: 4 mevsim
Kabuk: 230T mikrofiber polyester
Astar: 190T fırçalanmış, kabartmalı polyester
Dolgu: 2400 g Isofill, geri dönüştürülmüş polyester
Yapı: Üstte çift katman / altta tek katman
Fermuar: Otomatik kilitli 2 yollu L şeklinde açık uç
Sıcaklık (Tcomfort) kadın: 1 soğuk tarafı yukarı/ 12 sıcak tarafı yukarı
Sıcaklık (Tlimit) erkek: -5 soğuk tarafı yukarı/ 8 sıcak tarafı yukarı
Sıcaklık (Textreme): -22 soğuk tarafı yukarı/ -3 sıcak tarafı yukarı
Renk: Koyu Mavi
Bakım seçimi: Çevre Dostu %100 geri dönüştürülmüş polyester dolgu
Paket boyutu: 48x31 cm
Ağırlık: 3250 gr
Ürün Kodu: 230438
 


Outwell_türkiye
Hızlı Teslimat

Seçili ürünlerde aynı gün kargo imkanı!

Güvenli Alışveriş

Güvenli ve hızlı alışveriş imkanı

Yardım ve Destek

09:00 - 18:00 Bizi Arayın!