Vade Farksız 3 Taksit!
 

Outwell Cloud 3 Blackroom 3 Kişilik Çadır

Stok Kodu: 111256
Paylaş
10.999,00 ₺

Ürün Açıklaması

Taksit Seçenekleri

Soru & Cevap

İade ve Değişim

İade ve cayma hakkı

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz vebildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade Kargo gönderilerinde Kargo bedeli ödemeden Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile yapılması gerekir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir. Anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO ile gönderilmeyen kargolar teslim alınmamaktadır.

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.

İadenin, satın alınan ürün vakum ambalajlı ise ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.
 

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânların da yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünüiadeetme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” .

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer.

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

Cayma hakkı

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren Ondört içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmek sizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 14 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir.

Ürün İade kargo gönderimi yapılamadan öden hesabınızdan, İade talep başvurusu oluşturulması gerekilmektedir. İade başvurusu için ön talep oluşturmadan yapılan gönderimlerde firmamız sorumlu değildir.

DEĞİŞİM HAKKI

Ürün değişimi işlemlerinde öncelikle web sitemiz üzerinden hesabınızdan ticket mesaj artarak veya 0 850 3050054 numaradan ulaşarak üründe yaşadığınız sorunu ve hangi ürünle değiştirmek isteyeceğini belirtiniz. Müşteri temsilcinizin ticket mesajınızdan sonra sizi yönlendirmiş olduğu talimatlara göre Anlaşmalı olduğumuz Mng Kargo firması ile ürün Kargo bedeli Ödemeden gönderimini gerçekleştiriniz.

Ürün Değerlendirmeleri

0,0 /5.0
Tavsiye edilen 0 kişi bu ürünü değerlendirdi
5,0
0
4,0
0
3,0
0
2,0
0
1,0
0

Outwell Cloud 3 Blackroom 3 Kişilik Çadır

Yüksek İskandinav kalitesi, dizaynı ve Outwell mühendisliği ile geliştirilmiş Olağanüstü işçilik ve yüksek kaliteli malzemelerin birleşimini içeren Outwell Cloud 3 Blackroom 3 Kişilik Çadır, Üstün konforu, şık tasarımı ve sağlam yapısıyla, açık havadanın tadını çıkarmanız için tasarlanmıştır. 

Kamp hayatınıza çok konfor sağlayacak, iki kişilik geniş alana sahip Outwell Cloud 3 kubbe tarzı çadırın, performansını, düşük ağırlığını ve kompakt boyutlarını çok seveceksiniz.

Outwell Cloud 3, hızlı kurulabilen yüksek kalitede bir çadır arayan aile veya gruplar için uygun bir çadırıdır.

Üç kişilik Çadır olarak tasarlanmıştır, ancak kişi başına biraz daha fazla uyku alanı veya paketler için ekstra alan elde etmek amacıyla aileler veya iki veya bir yetişkin ve iki çocuktan oluşan gruplar tarafından kesinlikle kullanılabilir.

Outwell Cloud 3 kişilik çadır,130 cm'lik tavan yüksekliği iç çadırda ferah bir alan sağlar.

Outwell Rüzgar Koruma Sistemi, rüzgar kuvveti yükünü dağıtmak için çadır dış kaplamasını sağlam direkler aracılığıyla güvenli bir şekilde destekleyerek şiddetli rüzgarlarda olağanüstü stabilite sağlar.
Dark Inner uyku konforu için ışığı azaltır
İç çadırın yanlarında ve çatısında daha kalın koyu kumaş, akşam ve sabah güneşinin etkisini azaltır. 
Çadır önündekki sundurma alanı, örneğin kötü havalarda yemek için oturulabilecek kadar geniştir
Katlanmış kenarları olan çıkarılabilir çadır zemini, toprak nemine ve çadıra doğru akan suya ve haşerelere karşı koruma sağlar.
Çift kapı girişli çadır olan Cloud 3, iç çadıra kolayca erişilmesini sağlıyor ve sıcak günlerde çadır açılıp havalandırılabiliyor.
 
İç çadır, 130 cm tavan yüksekliği ile iç çadıra giriş ve çıkış kolaydır.
İç çadır, dayanıklı bir zemin ve havalandırmadaki sineklik ile tamamen kapatılmıştır.
Çadırın renk kodlu çadır direkleri ile montajı kolaydır ve iyi bir havalandırmaya sahiptir.Kumaş, bantlanmış dikişlerle aleve dayanıklı ve tamamen su geçirmezdir.


Dark Inner uyku konforu için ışığı azaltır.

Tüm Outwell çadırlarda, daha iyi uyku konforu için ışığı azaltan karartılmış bir iç kısım bulunmaktadır.
Rüzgara ve yağmura karşı maksimum koruma için tamamen dikişli dış tente, yağışlı havalarda kuru kalmanızı sağlamak için 3000 mm hidrostatik derecesine sahip Outtex 3000 Select kumaştan yapılmıştır.
Outwell Cloud 3, barındırdığı yüksek kalite ve teknolojiler ile ister, kısa bir hafta sonu gezisine çıkın, ister bir festivale gidin, ister daha uzun kamp tatilleri için daha büyük bir aile çadırını tamamlamak için kullanın, 

Hava durumu
 ne olursa olsun, 
kamp ve karavan alanında kullanım için mükemmel olan dayanıklı ve rahatlatıcı olan Yüksek kalitedeki Danimarkalı Outwell ürünleri ile doğanın kefini çıkarın ve rahatça dinlenin!Outwell Cloud 3 Blackroom 3 Kişilik Çadır Avantajları


Outtex® 3000 Select dış kumaş, dayanıklı, kaliteli, yüzde 100 polyesterdir. Yangın önleyici ve 3.000 mm hidrostatik su geçirmezlik derecesi sağlayan bir PU kaplamaya sahiptir.
Yangın Önleyici Malzeme, çadır malzemelerine ilişkin en son düzenlemelerin tümünü karşılar
Bantlanmış Dikişler Tüm dikişlerde ekstra koruma sağlayan bant, su girişi olasılığını ortadan kaldırır
Duratec Direk Sistemi Anlaşılması basit ve kullanımı kolay, esnek, düşük ağırlıklı, sağlam fiberglas direk sistemi.
Ayrılabilir Küvet Zemin Örtüsü Dayanıklı küvet zemin örtüsü, cereyanı, su girişini ve sürünen böcekleri ortadan kaldırır, temizlik için kolayca çıkarılır ve hızlı bir şekilde yeniden takılır.
Outwell Kolay Erişim SistemAna kapı ve ağ bir tarafa katlanır ve zemin kaplaması güvenli, kolay erişim için zeminle aynı hizada durur.
Çadırın iç kısmındaki file cepler küçük eşyaları güvenli ve kullanışlı bir şekilde saklar
Dark Inner uyku konforu için ışığı azaltır
İç kısımda böceklerin olmadığı geceler için entegre, tamamen yalıtılmış bir zemin kaplaması bulunur
Çadırın arkasındaki havalandırma, yoğuşmayı önleyecek bir hava akışı sağlar
Kolay hareket eden fermuar sistemi
Şık ve Kaliteli taşıma Çantası
PFC içermezPFC FREE :  Çevreye zararlı perflorlu bileşik (PFC) içerikli kimyasallar kullanılmadan üretilmiştir.


Outwell Cloud 3 Blackroom 3 Kişilik Çadır Özellikleri

Çadır tipi: İki odalı çadır
Flysheet: Outtex® 3000 
UV koruması: UPF30+
Hidrostatik: 3000 mm
Kişi Kpasitesi: 3 Kişilik Çadır
Poller: Duratec cam elyafı 7,9, 8,5 mm
İçÇadır katmanı: Nefes alabilen kumaş
Zemin: Çift kaplamalı su geçirmez polietilen
Renk: Mavi
Çadır Kurulum Süresi (dk): 11 Dakika
Çadır Toplama Süresi (dk): 5 Dakika
Paket boyutu: 57x20 cm
Ağırlık: 5,2 kilo
Ürün Kodu: 111256

 


Outwell_türkiye
Hızlı Teslimat

Seçili ürünlerde aynı gün kargo imkanı!

Güvenli Alışveriş

Güvenli ve hızlı alışveriş imkanı

Yardım ve Destek

09:00 - 18:00 Bizi Arayın!