Vade Farksız 3 Taksit!
 

Outwell Casilda Deluxe Konforlu Katlanır Doğa ve Kamp Sandalyesi Blk.

Stok Kodu: 470235
Paylaş
3.099,00 ₺

Ürün Açıklaması

Taksit Seçenekleri

Soru & Cevap

İade ve Değişim

İade ve cayma hakkı

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz vebildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade Kargo gönderilerinde Kargo bedeli ödemeden Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile yapılması gerekir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir. Anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO ile gönderilmeyen kargolar teslim alınmamaktadır.

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.

İadenin, satın alınan ürün vakum ambalajlı ise ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.
 

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânların da yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünüiadeetme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” .

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer.

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

Cayma hakkı

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren Ondört içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmek sizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 14 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir.

Ürün İade kargo gönderimi yapılamadan öden hesabınızdan, İade talep başvurusu oluşturulması gerekilmektedir. İade başvurusu için ön talep oluşturmadan yapılan gönderimlerde firmamız sorumlu değildir.

DEĞİŞİM HAKKI

Ürün değişimi işlemlerinde öncelikle web sitemiz üzerinden hesabınızdan ticket mesaj artarak veya 0 850 3050054 numaradan ulaşarak üründe yaşadığınız sorunu ve hangi ürünle değiştirmek isteyeceğini belirtiniz. Müşteri temsilcinizin ticket mesajınızdan sonra sizi yönlendirmiş olduğu talimatlara göre Anlaşmalı olduğumuz Mng Kargo firması ile ürün Kargo bedeli Ödemeden gönderimini gerçekleştiriniz.

Ürün Değerlendirmeleri

0,0 /5.0
Tavsiye edilen 0 kişi bu ürünü değerlendirdi
5,0
0
4,0
0
3,0
0
2,0
0
1,0
0

Outwell Casilda Deluxe Konforlu Katlanır Doğa ve Kamp Sandalyesi Blk.

Outwell'in konfor ön planda tutularak tasarlanan Casilda kamp sandalyesi ile Sahilde, Bahçede, kampta , karavanda ya da festivallerde konfor, kalite ve sağlamlığın keyfini çıkarın.

Outwell Casilda katlanır kamp sandalyesi yarım ay tasarımıdır ve "Leisure Range" mobilya koleksiyonunun bir parçasıdır.

Casilda'nın hafif çerçevesi saniyeler içinde açılıp katlanabiliyor ve rahat yastıklı oturma yeri ve arkalığı ile bu, kamp alanlarında veya evde dinlenmek için mükemmel ve kullanılmadığı zamanlarda kullanışlı taşıma çantasında saklanabiliyor.

Yarım ay Casilda sandalye, standart bir kamp sandalyesine kıyasla daha geniş bir oturma pozisyonu sunarak, kamp alanında şık bir şekilde arkanıza yaslanıp dinlenmenizi sağlar.

Ekstra dolgulu logo kabartmalı siyah polyester kumaş rahat ve konforlu bir his sunar.

Outwell Casilda, dayanıklı bir çelik çerçeveden yapılmıştır, bu nedenle kamp hayatının karşı karşıya kalabileceği her türlü çarpma veya darbeye dayanacağından emin olabilirsiniz.

Saniyeler içinde açılır ve katlanır

Montaj gerektirmez

Yüksek mukavemetli dayanıklı çelik

Hafif ve taşıması kolay

Rahat yastıklı koltuk ve sırtlık

Kolay saklama ve taşınabilirlik için taşıma çantası

Kumaş: %100 polyester

Çerçeve: Toz kaplı çelik

Boyut: 85 x 49 x 78 cm (GxDxY)

Maks Taşıma Kapasitesi : 120 kg

Koltuk yüksekliği: 35 cm

Renk : Siyah

Paket Boyutu : 25 x 21 x 85 cm

Ağırlık:  4,5 kg

Ürün Kodu : 470235

Outwell
Hızlı Teslimat

Seçili ürünlerde aynı gün kargo imkanı!

Güvenli Alışveriş

Güvenli ve hızlı alışveriş imkanı

Yardım ve Destek

09:00 - 18:00 Bizi Arayın!