Vade Farksız 3 Taksit!
 

Outwell Canopy Tarp M Geniş Hacimli Tarp & Gölgelik

Stok Kodu: 111435
Paylaş
6.999,00 ₺

En geç 26 Haziran, 2024 tarihinde kargoda

+
-

Ürün Açıklaması

Taksit Seçenekleri

Soru & Cevap

İade ve Değişim

İade ve cayma hakkı

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz vebildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade Kargo gönderilerinde Kargo bedeli ödemeden Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile yapılması gerekir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir. Anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO ile gönderilmeyen kargolar teslim alınmamaktadır.

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.

İadenin, satın alınan ürün vakum ambalajlı ise ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.
 

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânların da yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünüiadeetme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” .

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer.

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

Cayma hakkı

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren Ondört içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmek sizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 14 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir.

Ürün İade kargo gönderimi yapılamadan öden hesabınızdan, İade talep başvurusu oluşturulması gerekilmektedir. İade başvurusu için ön talep oluşturmadan yapılan gönderimlerde firmamız sorumlu değildir.

DEĞİŞİM HAKKI

Ürün değişimi işlemlerinde öncelikle web sitemiz üzerinden hesabınızdan ticket mesaj artarak veya 0 850 3050054 numaradan ulaşarak üründe yaşadığınız sorunu ve hangi ürünle değiştirmek isteyeceğini belirtiniz. Müşteri temsilcinizin ticket mesajınızdan sonra sizi yönlendirmiş olduğu talimatlara göre Anlaşmalı olduğumuz Mng Kargo firması ile ürün Kargo bedeli Ödemeden gönderimini gerçekleştiriniz.

Ürün Değerlendirmeleri

0,0 /5.0
Tavsiye edilen 0 kişi bu ürünü değerlendirdi
5,0
0
4,0
0
3,0
0
2,0
0
1,0
0

Outwell Canopy Tarp M Geniş Hacimli Tarp & Gölgelik

Yüksek İskandinav kalitesi, dizaynı ve Outwell mühendisliği ile geliştirilmiş Olağanüstü işçilik ve yüksek kaliteli malzemelerin birleşimini içeren Outwell Canopy Tarp M Geniş Hacimli Tarp & Gölgelik, Üstün konforu, şık tasarımı ve sağlam yapısıyla, açık havadanın tadını çıkarmanız için tasarlanmıştır. 

Outwell Canopy Tarp M, araçlarını daha fazla rahatlık ve konfor dokunuşuyla geliştirmek isteyen açık hava maceraperestleri için mükemmel bir çözümdür.

Yaşam alanınızı genişletin veya hareket halindeyken barınak edinin; çok yönlü Canopy Tarp, her marka çadırla, Outwell çadırıyla veya tek başına kullanılabilir.
Kurulumu hızlı ve kolaydır; günlük geziler, kamp tatilleri ve aile çadırı için idealdir. Üç direğin yüksekliği her türlü çadıra veya araziye uyacak şekilde ayarlanabilir.

Kolay kurulum özelliğine sahip bu çok yönlü tarp,
aksesuarı ile, basit bir kurulum sunar.
Outwell Canopy Tarp, markası ne olursa olsun her çadıra mükemmel bir eklentidir.

İki boyutu mevcut olup çadırınıza en uygun modelin hangisi olduğunu seçebilirsiniz.
'M' boyutu, genişliği 250 cm'nin üzerinde olan çadırlara sığacak, 'L' modeli ise 350 cm'nin üzerinde olacaktır.

Branda standart olarak iki bağlantı noktasıyla birlikte geldiğinden, onu Outwell çadırınıza klipslemeyi tercih edebilir veya brandayı çadırın üzerine geri çekmek/sabitlemek için ekstra gergi halatlarına güvenebilirsiniz.

Outwell Tarp standart olarak ayarlanabilen üç kanopi direğiyle birlikte gelir; böylece direklerin yüksekliğini ve konumunu ihtiyaçlarınıza göre değiştirebilirsiniz.
Gerekirse, gölgelik altındaki tavan boşluğunu maksimuma çıkarmak için ek direkler ayrı olarak satın alınabilir. Canopy Tente ürünün fotoğraflarında görüldüğü gibi çadırsız da kullanılabilir.
Çevre yönetimine dikkat edilerek inşa edilen Outwell Canopy Tarp, çevresel etkiyi adım adım azaltma çabalarını destekleyen 'Önemli Seçim' girişiminin bir parçasıdır.

Yan tente, Hafif tasarımı, taşıma ve depolama kolaylığı sağlar ve araca tam oturan kompakt bir paket boyutuna sahiptir.

Outwell
 Hillcrest Tarp'ın kumaşının yangın önleyicili olarak işlenmesiyle kullanışlılık, dayanıklılık ve güvenlikle bir araya geliyor.
Bantlı dikişler ana kumaşın suya karşı direncini güçlendirerek kuru ve güvenli bir barınak sağlar.
Outwell Canopy Tarp'ın açısı kolayca ayarlanabilir, güneşin konumu ve rüzgar yönüne göre kişiye özel uyum ve optimum koruma sağlar.
Takma ve çıkarma işlemleri hızlı ve zahmetsiz olacak şekilde tasarlanmıştır; karmaşayı en aza indirir ve dış mekan keyfini en üst düzeye çıkarır.

Bu özellikleriyle Outwell Tarp, kamp ve karavan maceranıza çok yönlü ve vazgeçilmez bir katkı olarak duruyor ve açık havada yaşamayı daha keyifli hale getirmeyi vaat ediyor.

Hava durumu
 ne olursa olsun, 
kamp ve karavan alanında kullanım için mükemmel olan dayanıklı ve rahatlatıcı olan Yüksek kalitedeki Danimarkalı Outwell ürünleri ile doğanın kefini çıkarın ve rahatça dinlenin!

Outwell Canopy Tarp M Geniş Hacimli Tarp & Gölgelik Avantajları

UPF 50+ UV korumalı Outtex® 6000 Pro polyester
Hidrostatik koruma 6000 mm
19mm Çelik dik direkler
Çadırınıza gölgelik olarak takın veya bağımsız tente olarak kullanın
Yüksekliği ayarlanabilen üç direk dahildir
Gerektiğinde kurulumu ve paketlenmesi hızlı ve kolaydır
Çoklu kurulum konfigürasyonları
Yüksek görünürlüğe sahip halatları
Tüm marka çadırlara uyumludur
PFC içermezPFC FREE :  Çevreye zararlı perflorlu bileşik (PFC) içerikli kimyasallar kullanılmadan üretilmiştir.

Outwell Canopy Tarp M Geniş Hacimli Tarp & Gölgelik Tente Özellikleri

Çadır tipi: Tarp & Gölgelik
Ana Kumaş Flysheet: Outtex® 6000 Pro  
UV koruması: UPF 50+
Hidrostatik: 6000 mm
Poller: Çelik, 19 mm 
Renk: Gri
Paket boyutu: 70x18x12 cm
Ağırlık: 4,75 kilo
Ürün Kodu: 111435

 


Outwell_türkiye
Hızlı Teslimat

Seçili ürünlerde aynı gün kargo imkanı!

Güvenli Alışveriş

Güvenli ve hızlı alışveriş imkanı

Yardım ve Destek

09:00 - 18:00 Bizi Arayın!