Vade Farksız 3 Taksit!
 

Outwell Campion Lux Aubergine -16°C Comfort Uyku Tulumu

Stok Kodu: 230397
Paylaş
3.149,00 ₺

Ürün Açıklaması

Taksit Seçenekleri

Soru & Cevap

İade ve Değişim

İade ve cayma hakkı

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz vebildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade Kargo gönderilerinde Kargo bedeli ödemeden Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile yapılması gerekir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir. Anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO ile gönderilmeyen kargolar teslim alınmamaktadır.

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.

İadenin, satın alınan ürün vakum ambalajlı ise ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.
 

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânların da yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünüiadeetme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” .

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer.

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

Cayma hakkı

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren Ondört içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmek sizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 14 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir.

Ürün İade kargo gönderimi yapılamadan öden hesabınızdan, İade talep başvurusu oluşturulması gerekilmektedir. İade başvurusu için ön talep oluşturmadan yapılan gönderimlerde firmamız sorumlu değildir.

DEĞİŞİM HAKKI

Ürün değişimi işlemlerinde öncelikle web sitemiz üzerinden hesabınızdan ticket mesaj artarak veya 0 850 3050054 numaradan ulaşarak üründe yaşadığınız sorunu ve hangi ürünle değiştirmek isteyeceğini belirtiniz. Müşteri temsilcinizin ticket mesajınızdan sonra sizi yönlendirmiş olduğu talimatlara göre Anlaşmalı olduğumuz Mng Kargo firması ile ürün Kargo bedeli Ödemeden gönderimini gerçekleştiriniz.

Ürün Değerlendirmeleri

0,0 /5.0
Tavsiye edilen 0 kişi bu ürünü değerlendirdi
5,0
0
4,0
0
3,0
0
2,0
0
1,0
0

Outwell Campion Lux Aubergine -16°C Comfort Uyku Tulumu

Outwell Campion Lux Aubergine uyku tulumu, gece konforu için ihtiyacınız olan her şeyi sunar.
Özel katmanlı nefes alabilen yalıtım, doğru sıcaklığı korumanıza yardımcı olurken dikdörtgen şekli ekstra hareket alanı sağlar.
Campion, soğuk aylarda sizi konforlu bir şekilde sıcak tutacak.
Dış kaplama mikrofiber polyesterden, iç kaplama ise oldukça yumuşak, tek katmanlı, fırçalanmış polyesterden yapılmıştır. Bu teknik yapı sizi ev konforunda ve teninizi rahatsız etmeden uyumanızı sağlar.
Soğuk nokta riskini en aza indiren yapıya sahip özel izofill katmanılı dolguya sahiptir. Bu özellik Outwell uyku tulumlarını diğer uyku tulumlarından ayırarak gerçek ısı değerlerini vermesini sağlar.
Çıkarılabilir kapüşon ve soğuk hava akımlarından koruyan katlanmış kenarlı bir fermuar. Fermuarın alttan da açılabilmesi sayesinde sıcak gecelerde uyku tulumunun içindeki sıcaklığın düşük kalması için sadece ayak ucu bölümünün açılması mümkündür.
Uyku tulumu tamamen açılarak normal battaniye olarak da kullanılabilir.
İç kısmı fırçalanmış polyester, uyumayı rahat hale getirir.
Özel Taşıma Çantası, paketlenmesini ve korunmasını kolaylaştıran bir sıkıştırma sistemine sahiptir.
Takılmaya karşı korumalı fermuar
Konforlu kapüşonu
Tam boy fermuarlı bölme
Kolay hareket eden fermuar sistemi
Küçük eşyaların saklanması için iç cep
Sıkıştırmalı Taşıma Çantası
PFC içermez

Outwell Campion Lux Aubergine -16°C Comfort Uyku Tulumu Teknik özellikleri

Boyut: 225 x 85 cm (UxG)
Vücut uzunluğu: 195cm
Kabuk: 190T fırçalanmış polyester, %100 polyester
İç Astar : 190T fırçalanmış polyester, %100 polyester
Dolgu: 1200 gr İzofill, %100 polyester
Fermuar: 2 yönlü açık - otomatik kilitleme, L şeklinde
Sıcaklık (Tcomfort) : 5
Sıcaklık (Tlimit) :  -1
Sıcaklık (Textreme):  -16
Renk: Okyanus Mor
Paket boyutu: 43x22 cm
Ağırlık: 1600 gr
Ürün Kodu: 230397
Hızlı Teslimat

Seçili ürünlerde aynı gün kargo imkanı!

Güvenli Alışveriş

Güvenli ve hızlı alışveriş imkanı

Yardım ve Destek

09:00 - 18:00 Bizi Arayın!